Düğün için kısa saç modelleri

Düğün için kısa saç modelleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kısa saçlı gelinler için düğün saçı modelleri bulmak biraz zor olabilir. Kısa saç gelin saçı modellerini tek tek inceliyoruz ve en beğendiklerimizi seninle paylaşıyoruz. Düğün boyunca saç modelinin kalıcı olması ve kusursuz görünmesi için gelin çantana saç spreyi eklemeyi unutma! Kısa saç modelleri düğünde göz kamaştırıcı görünecek! İhtiyacın olan tek şey farklı kısa gelin saçı stilleri bulmak ve saç provasında bu düğün saç modellerini denemek! Beğendiğin saç modellerinin ekran görüntüsünü almayı unutma.  :)

1- Su dalgası düğün saç modeli

1- Su dalgası düğün saç modeli

Doğal gelin saçı modellerini seviyorsan su dalgası saç stillerine göz atmalısın. Dalgalarının gün boyu göz alıcı görünmesi ve düşmemesi için saç köpüğünü cömertçe kullanabilirsin. L'Oréal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için saç köpüğü doğal dalgalar için ideal. 

2- Bob gelin saçı

2- Bob gelin saçı

Bob saç kesimine sahip olan gelin adayları, şık saç aksesuarları kullanarak gelin saçını daha şık bir hale getirebilirler. 

Editör önerisi: Bu özel günde saçlarının mükemmel şekil alması, yumuşacık olması ve parlak görünmesi için sana önerimiz, saçlarını şekillendirmeden önce ve son dokunuşta Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem kullanman. Bu durulanmayan bakım kremi ile hem saçların mükemmel görünür hem de gün boyu yumuşacık olur.

3- Küt gelin saçı modeli

3- Küt gelin saçı modeli

Küt saçlarını cool ve karizmatik bir şekilde kullanmak için düz şekillendirmen yeterli olacak. Bu saç modeli straplez gelinlik ile çok yakışıyor. Saçlarının gün boyu sabit kalması için L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş Saç Spreyini kullanmanı tavsiye ederiz.

4- Kısa sarı saçlı gelinler için model önerisi

Kısa sarı saçlı gelinler için model önerisi

Kısa saçlarının düğün günü çekici görünmesi için sarı saç rengini denemeye ne dersin? L'Oréal Paris Excellence Creme 9.1 Küllü Sarı saç rengi ile kısa saçlarının ön plana çıkmasını sağlayabilirsin. 

5- Hacimli fönlü düğün saç modeli

Hacimli fönlü düğün saç modeli

Kısa saçlarını düğünün açık kullanmak istiyorsan hacimli ve dalgalı fön modellerini tercih ederek saç dolgun görünmesini sağlayabilirsin. 

Editör önerisi: Eğer fönlü bir stil kullanacaksan, saçlarının ısıdan dolayı zarar görmemesi için saçı 230 derece ısıya karşı koruyabilen Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'den yardım almanı öneririz. Saçları besleyen, durulanmayan bu kremin muhteşem kokusu da gün boyu saçlarında kalacağından saçların mükemmel kokacaktır. :)

6- Doğal gelin saçı aksesuarı

Doğal gelin saçı aksesuarı

Kısa saçlarını farklı şekillendirmek için el buketinle uyumlu saç aksesuarları kullanabilirsin. Çiçekli taç, kısa saçlarında iddialı ve havalı görünecek. 

7- Burgulu gelin saç topuzu

Burgulu gelin saç topuzu

Kısa saça topuz yapmak zor olabiliyor. Topuzun arasından çıkan minik saçları önlemek için burgulu topuz modellerini denemelisin. Böylece kısa saçların gece boyu bozulmadan kalabilir. Saçlarını şekillendirmeden önce de saçlarına Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem uygulayarak saçlarının kabarmadan, mükemmel şekil almasını sağlayabilirsin. 

8- Doğal bukleli düğün saçı modeli

Doğal bukleli düğün saçı modeli

Kısa ve orta boy saçlara sahip olanlara doğal bukleli çok saç modelleri çok yakışıyor. Saçlarının uçlarına yapacağın dalgalar, kısa saç modelinin daha naturel görünmesine yardımcı olur. 

9- Salaş topuz gelin saçı

Salaş topuz gelin saçı

Kısa saçlarına da topuz yapabilirsin! Düğünde sıkı topuz tercih etmek yerine risksiz salaş topuz modelini dene. Saçlarının önlerinden çıkan kısa tutamlar, saçlarına salaş ve doğal bir görünüm verecek. 

10- Zarif örgülü gelin saçı

zarif örgülü gelin saçı

Saç bandının etrafına sardığın örgüler hem zarif saç bandının düşmesini engeller hem de kısa saç örgüsünün bozulmasını önler. 

11- Yan ayrımlı gelin saçı

Yan ayrımlı gelin saçı

Kısa saçlarını dolgun göstermek için saçlarını yandan ayırmalısın. Yandan ayırdığın saçlarına romantik dalgalar yaparak düğünde herkesin sana hayran kalmasını sağlayabilirsin. Yumuşak ve parlak saç görünümü için saçlarını şekillendirmeden önce ve son dokunuşta Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem uygulamanı öneririz. 

12- Romantik gelin saç aksesuarı

Romantik gelin saç aksesuarı

Tüylü, taşlı ve inci detaylı saç aksesuarlarını çok seviyoruz. Özellikle küllü saçları olanlar mutlaka saç rengiyle uyumlu saç aksesuarı kullanmalı. L'Oréal Paris Excellence Creme 7.1 Küllü Kumral saç rengi bize göre en romantik saç renklerinden biri. 

13- Perçemli gelin saçı modeli

Perçemli gelin saçı modeli

Düğünden önce yeni bir saç modeli denemek istiyorsan perçemli saç modellerine bakabilirsin. Kısa saçlara yandan perçem kestirmek çok yakışıyor.

14- Önden ince tutamlar bırak

14- Önden ince tutamlar bırak

Kısa saçların için bir türlü istediğin gibi topuz veya atkuyruğu yapamıyorsan ince saç tutamlarını önden bırakmayı dene. Bu adım sayesinde saçların daha havalı görünecek. 

15- Kır düğünü için gelin saç modeli

Kır düğünü için gelin saç modeli

Kır düğünü planlıyorsan kısa saçların doğallığından faydalanmalısın. Minik bukleler, salaş bir atkuyruğu ile havalı görünmen mümkün. 

16- Saçlarını açık bırak

16- Saçlarını açık bırak

Kısa saçlı gelin adayları genellikle saçlarını açık kullanmayı tercih ediyor. Sen de bunlardan biriysen doğal dalgalı saç modelini çok seveceksin. 

Editör önerisi: Gün boyunca saçlarının harika kokmasını sağlamak ister misin? O zaman sana önerimiz Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem! Çiçeksi, güzel kokusu saçlarına işler ve gün boyu saçların mükemmel kokar. :)

17- İddialı gelin saç aksesuarı 

İddialı gelin saç aksesuarı

Saçların kısa olduğu için iddialı saç aksesuarlarını rahatlıkla kullanabilirsin. 

18- After party gelin saç modeli

After party gelin saç modeli

After party yapmayı planlıyorsan saç modelinde pratik bir değişiklik yapabilirsin. Saç düzleştiricini mutlaka yanında götür. After party için hazırlanırken saçlarını bir iki dakika içinde düzleştirerek daha doğal ve çekici görüneceksin. 

19- Uzun duvaklı gelin saçı

Uzun duvaklı gelin saçı

Eğer kısa saçının bir türlü şekil almadığını düşünüyorsan uzun duvak kullanarak saçlarını gizleyebilirsin. 

20- Ensede topuz düğün saç modeli

Ensede topuz düğün saç modeli

Kısa saçlı gelinlere en çok yakışan saç modellerinden biri de ensede topuz. Risksiz şıklık diye buna deriz!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?