En İyi 6 Siyah Saç Boyası

En İyi 6 Siyah Saç Boyası

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Zamansız saç renklerinin ilk sırasında siyah saçlar yer alıyor. Siyah saç modası geçmişten günümüze bu kadar güçlü gelebilen saç stillerinin başında. Peki, sen hiç siyah saç denedin mi? Siyah saçları deneyenler kolay kolay bırakamadığı bu saç rengine alışsan iyi edersin. Çünkü siyah saçlar yükselişine devam ediyor. Siyah saçları her yerde görüyorken biz de en iyi siyah saç boyalarını araştıralım dedik. En popüler siyah boyalar hangileri? Eğer siyah saç modasına hakim değilsen, bütün siyah saç boyalarının aynı olduğunu düşünebilirsin. Ama bu doğru bilgi değil. Siyah saç boyalarının arasındaki farkları tek tek anlatıyoruz.

Sana yakışacak saç rengini hemen denemek ister misin? Buraya tıkla ve keşfet!

Garnier Color Naturals 1 Siyah Saç Boyası

Garnier Color Natural 1 Siyah Saç Boyası

Garnier’in ikonik siyah saç boyası en popüler siyah saç boyalarından biri. Garnier 1 numaralı siyah saç boyası, yumuşak ve tam anlamıyla siyah denilebilecek bir saç rengi. Garnier siyah saç boyası saçtaki bütün beyazları gizler ve saçta parlak bir siyah rengi yaratır. Garnier saç boyasının içindeki değerli yağlar, saçlarını beslerken aynı zamanda saç renginin uzun süre parlak kalmasına yardımcı olur. Tabii saç renginin uzun süre simsiyah kalması için sen de boyalı saç bakımına dikkat etmelisin. Saçlarını boyadıktan sonra Garnier saç boyasının içinden çıkan bakım kremi ile saçlarına ilk bakım adımını yap.

L’Oréal Paris Casting Creme Gloss 200 Karadut Siyahı

Sen henüz yarı kalıcı saç boyası ile tanışmadın mı? 28 yıkamaya kadar kalıcı olan L’Oréal Paris Casting Creme Gloss serisine biz hayranız! Bu serinin 200 numaralı Karadut siyahı içinde çok hafif kızıl yansımalar olan bir siyah. Karadut siyahı ile güneşe çıktığında saçlarındaki kızıl yansımalar göz alıcı görünecek. Casting Creme Gloss serisindeki renklerin en sevdiğimiz özelliği kusursuz parlaklığa sahip olması. Böylece saçlarındaki matlık ve solgun görünüm ortadan kalkıyor onun yerine göz alıcı ışıltılar geliyor. Karadut siyahı ile doğal saç rengine yakın görünümler elde edebilir, saçlarının ışıl ışıl görünmesini sağlayabilirsin.

Garnier Çarpıcı Renkler 1.0 Ekstra Yoğun Siyah

Garnier Çarpıcı Renkler 1.0 Ekstra Yoğun Siyah

Vamp siyah rengini denemek isteyenler Garnier’in Çarpıcı Renkler 1.0 Ekstra Yoğun Siyah saç boyası ile acilen tanışmalı. Keskin, göz alıcı ve oldukça yoğun siyah olan bu saç boyası, saçlarında iddialı bir görünüm yaratmak için ideal. Ekstra Yoğun Siyah saç boyası özellikle buğday ve bronz tenlere çok yakışıyor. Aman şimdiden uyaralım, simsiyah saç rengini denedikten sonra diğer renkler seni bu kadar mutlu etmeyecek. Hep aynı siyah saç rengini kullanan ünlülere baktığında hep ekstra yoğun siyah rengini görürsün. Siyah saç bağımlılık yapıyor derken abarttığımızı düşünme :)

L’Oréal Paris Excellence Creme 1.01 Derin Siyah

L’Oréal Paris Excellence Creme 1.01 Derin Siyah

Girdiğin ortamda hipnoz etkisi yaratmak ve herkesin yumuşacık siyah saçlarına bakmasını sağlamak için L’Oréal Paris Excellence Creme 1.01 Derin Siyah saç boyasını tercih edebilirsin. Excellence Creme saç boyası saçlarındaki beyazları tamamen gizler ve yoğun parlak bir renk kazandırır. Excellence saç boyasının içinden çıkan pH dengeli şampuan ve bakım kremi sayesinde derin siyah saç renginin ömrü uzar, saçlarına bakım yapılır. Saçlarını boyadıktan sonra sen de boyalı saçlara özel şampuanlar kullanarak bu kusursuz derin siyah saç rengini uzun yıllar kullanabilirsin.

L’Oréal Paris Excellence Intense 1.1 Gece Siyahı

L’Oréal Paris Excellence Intense 1.1 Gece Siyahı

Yoğun siyah saç rengi arayanlara önerimiz L’Oréal Paris Excellence Intense 1.1 Gece Siyahı.Tam anlamıyla gecenin en siyah tonunu yakalayan bu saç boyası, saçlarda parlak, göz alan ve yoğun bir siyah rengi elde etmeni sağlıyor. Gece siyahı saç rengi siyah lacivert saç rengine benziyor. İçinde koyu lacivert tonu bulunan bu siyah rengi, özellikle esmerlere çok yakışıyor. Sen de simsiyah saçlara alternatif bir renk arıyorsan siyah lacivert yani Gece Siyahı saç boyasını tercih edebilirsin.

Editörün önerisi: L’Oréal Paris Excellence saç boyasının içinden çıkan ağırlaştırmayan maskeyi saçlarını boyadıktan sonra uygulamalısın. Parlak ve yumuşak saç rengi elde etmeni sağlayan bu saç maskesi, siyah saç renginin yoğun bir şekilde parlamasını sağlayacak.

L’Oréal Paris Excellence Creme 2 Siyah

L’Oréal Paris Excellence Creme 2 Siyah

Saçlarında ikonik siyah rengi görmek isteyenler en iyi siyah saç boyalarından L’Oréal Paris Excellence Creme 2 Siyah rengini deneyebilir. İçinde koyu kestane ışıltılar olan bu siyah saç boyası, saçlarında yoğun parlak görünümler yaratır. Pro-keratin ile zenginleştirilmiş Excellence Creme saç boyası, yeni saç renginin uzun süre kalıcı olmasını sağlar. 

En iyi siyah saç boyaları ile artık tanıştın. Şimdi favorini belirle ve saçlarında uzun süredir merak ettiğin o siyah saç rengini dene! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?