Eyeliner Dosyası: Maybelline Eyelinerları İnceliyoruz!

Eyeliner Dosyası: Maybelline Eyelinerları İnceliyoruz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Eyeliner makyajından vazgeçemeyenler için: Maybelline Eyeliner'ları birlikte inceliyoruz!

Eyeliner çekmek her ne kadar zor görünse de, aslında birkaç basit tekniği öğrendikten sonra son derece basit. Eğer “Ben eyeliner çekemiyorum” diyorsan, 3 kolay teknikle nasıl eyeliner sürebileceğini anlattığımız bu makalemize göz atmayı unutma! Bugünkü yazımızın konusu ise makyaj çantalarımızdan eksik etmediğimiz, eyeliner çekme işini bizim için çok kolaylaştıran ve kalıcılıklarına bayıldığımız Maybelline Eyelinerlar. Bakalım hangi Maybelline Eyeliner sana göre?

Maybelline Master Ink Eyeliner

Maybelline Master Ink Eyeliner

Eğer likit eyelinerlar bana göre diyorsan, Maybelline Lasting Drama Master Ink Eyeliner tam senlik. 24 saat kalıcı ve ultra mat bitişiyle bu likit eyeliner, uygulaması en kolay olanlardan biri. Akıllı sivri ucuyla en ince eyelinerları tek seferde çekebilirsin. Pigmentasyonu yoğun olduğu için de tek seferde simsiyah mat bir etki veriyor. En güzel tarafı ise sen çıkarmak isteyene kadar dağılmadan ve bozulmadan kalıyor.

Maybelline Master Ink Suya Dayanıklı Eyeliner

Maybelline Master Ink Suya Dayanıklı Eyeliner

Eyelinerının eksta kalıcı, hatta suya dayanıklı olmasını istiyorsan, Maybelline Master Ink Waterproof Eyeliner’ı deneyebilirsin. Mat bitişli ve 24 saat kalıcı bu likit eyeliner, bir de üstüne suya dayanıklı olunca tadından yenmez! Eğer planında deniz-havuz varsa veya yağmurda makyajının akmasından endişeleniyorsan, Maybelline Master Ink Suya Dayanıklı Eyeliner sayesinde artık için rahat edebilir. Hem incecik, kusursuz bir eyeliner çekebileceksin, hem de göz makyajın suya dayanıklı olacağı için gönül rahatlığıyla anın tadını çıkarabileceksin.

Maybelline Hyper Precise Eyeliner

Maybelline Hyper Precise Eyeliner

Kalem eyelinerlar, uygulaması en pratik eyeliner türlerinden. Uzun ve sivri ucuyla Maybelline Hyper Precise Eyeliner ise en ince eyeliner kuyrukları için birebir. Sivri ucuyla bugüne kadar çektiğin en ince eyelinera sahip olabilirsin. Üstelik formülü de son derece pigmentli ve kalıcı. Gün boyu eyelinerın akmış mı veya bulaşmış mı derdine düşmene gerek bile kalmayacak.

Maybelline Hyper Precise Eyeliner’ın mat siyah dışında mavi, lacivert,  yeşil, siyah ve kahverengi tonları da ayrı bir harika. Eğer makyajına biraz daha enerji katmak istersen, bu renkli eyelinerlara da bir şans verebilirsin. Maybelline Hyper Precise Eyeliner’ların tüm renklerine göz atmak için bu makalemize bakabilirsin.

Maybelline Gel Eyeliner

Maybelline Gel Eyeliner

Jel eyelinerın biraz el alışkanlığı gerektirdiği bir gerçek ama alıştıktan sonra da hem pratik hem de profesyonel etkili. Maybelline Gel Eyeliner ise bugüne kadar denediğimiz en kolay uygulanan jel eyelinerlardan. Kutusundan çıkan ince eyeliner fırçası sayesinde uygulaması gerçekten de çok kolay, hiç gözün korkmasın! Kapaklı kavanozunda uzun süre kurumadan kalan bu jel eyelinerın pigmentasyonu da son derece yoğun. Tek seferde istediğin yoğunluğu elde edebilirsin. Kuruduktan sonra sabitleniyor ve 24 saat de kalıcılığını koruyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?