Garnier Skin Coach Online Cilt Analizi Uygulamasını Deniyoruz!

Garnier Skin Coach Online Cilt Analizi Uygulamasını Deniyoruz!

Cilt tipi belirleme konusunda yepyeni bir uygulama deniyoruz: Garnier Skin Coach ücretsiz Cilt Analizi!

Pek çoğumuz cilt tipi belirleme konusunda bir türlü emin olamıyoruz. Internette bulduğumuz cilt tipi testlerini çözmeyi her ne kadar çok sevsek de, cilt tipimize uygun doğru ürünleri seçerken zorlanabiliyor ve yardıma ihtiyaç duyabiliyoruz. Bu yüzden de ücretsiz online cilt analizleri imdadımıza yetişiyor.

Sen de cilt tipi belirleme konusunda yardıma ihtiyaç duyuyor ve sağlıkla parlayan bir cildin olsun istiyorsan, Garnier Skin Coach AI online cilt analizi uygulamasını denedik ve deneyimlerimizi seninle paylaşıyoruz!

Garnier Skin Coach AI Online Cilt Analizi Uygulaması Nedir?

Garnier Skin Coach AI Online Cilt Analizi Uygulaması Nedir?

Garnier Skin Coach online cilt analizi, sadece o an çekeceğin bir selfie veya yükleyeceğin fotoğrafın üzerinden cildini çok kısa bir sürede analiz ederek cildinin güçlü ve zayıf yönlerini ortaya çıkaran, cildine özel kişiselleştirilmiş bakım rutini önerisinde bulunan bir uygulama.

Garnier Skin Coach AI Online Cilt Analizi uygulaması tasarlanırken 20 yıllık bir araştırmanın verilerine dayanılarak tam 15.000 yüzden oluşan bir veritabanı kullanılmış. Yapay zekanın kabiliyetleri sayesinde bu dijital cilt analizi, yüklenen fotoğraftan cildi analiz ediyor. Sağlıkla parlayan bir cildin sahip olması gereken 6 ana belirtiye göre güçlü ve zayıf noktaları ön plana çıkarıyor.

Daha sonraki adımda genel bir özet sunarak ciltte odaklanılması gereken noktalar hakkında detaylı bir bilgi veriyor. Ciltteki bu belirtileri göz önünde bulundurarak, hangi içeriklerin cilde iyi geleceğini gösteriyor ve en son aşamada ise tüm bu sonuçların değerlendirilmesiyle, cilt tipine özel kişiselleştirilmiş bir rutin önerisinde bulunuyor.

Garnier Skin Coach AI Online Cilt Analizi Uygulaması Nedir? 2

Garnier Skin Coach cilt analizinin hedefi, sağlıkla parlayan bir cilt için gereken rutini oluşturmak. Sağlıklı bir cildin 6 ana belirtisi üzerinden yola çıkıyor. Bu 6 belirti ise şu şekilde:

Parlaklık: Yapay zeka burada parlaklığın en yoğun olduğu yanak bölgesini tarayarak ışığın ne kadar yansıdığını ölçüyor. Nemsiz ve mat bölgeleri tespit ediyor.

Renk eşitliği: Yapay zeka burada cildin homojenliğini analiz ederek, özellikle çevresel hasara en çok maruz kalan yanak bölgesindeki renk eşistizliklerini tarıyor.

Pürüzsüzlük: Yal aldıkça ortaya çıkan ve yüzün belli başlı bölgelerinde kendini gösteren ince çizgi ve kırışıklıkları tarıyor.

Dolgun görünüm: Yine aynı şekilde yaş alma kaynaklı cildin dolgunluğunun azalması sonucu ortaya çıkan sıkılık kaybına odaklanarak, dolgunluk kaybı olan bölgeleri tespit ediyor.

Temizlik: Cildin temiz olup olmadığını ölçmek için yapay zeka, burun kenarlarındaki gözenekleri tarayarak boyutlarını hesaplıyor. Geniş gözenekler, siyah noktalar, yağlı cilt ve cilt kusurlarının dağılımını belirliyor.

Koyu leke görünümü: Son olarak ciltteki kahverengi lekeleri tespit etmek için ciltten ne kadar ışık yansıdığını ölçüyor, cildin ışıltısını hesaplıyor.

Garnier Skin Coach AI Online Cilt Analizi Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Garnier Skin Coach AI Online Cilt Analizi Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Garnier Skin Coach AI Online Cilt Analizi Uygulamasının ücretsiz cilt analizi olduğunu belirtelim. Tek yapman gereken bir fotoğraf yüklemek ve uygulamanın yönlendirmelerini takip etmek.

  • Adım: Garnier Skin Coach AI Online Cilt Analizi adresine tıkla
  • Kameraya izin vererek bir selfie çek veya var olan bir fotoğrafını yükle
  • Fotoğrafı çekerken makyajsız olmalısın. Saçlarını arkadan topla, doğal bir ifade ve aydınlık bir yerde tam karşıdan bakarak fotoğrafını çek
  • Yaş, cilt tipi ve cilt hassasiyetin hakkında bilgileri gir
  • Fotoğrafını analiz et
  • Cildinin güçlü ve zayıf noktalarını öğren
  • Kişiselleştirilmiş rutin önerilerini öğren

İşte bu kadar basit! Cilt analizin tamamlandığında, cilt tipine ve ihtiyaçlarına göre en çok ağırlık vermen gereken noktayı ve puanını öğrenmiş olacaksın. Bununla birlikte, cildinde en etkili olacak içeriğin de ne olduğunu uygulama sana gösterecek.

Daha sonra, cildin için anahtar ürün önerisi ile birlikte, sabah ve akşam bakım rutinini de keşfedebilirsin. Hatta sonraki adımda, tek bir tıkla önerilen ürünleri satın alabilirsin. İşte cilt tipini belirleme ve ona uygun kişisel cilt bakım rutinini öğrenmek bu kadar hızlı ve kolay.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?