​Görünce “benim olmalı” diyeceğin 10 renkli saç görünümü!

​Görünce “benim olmalı” diyeceğin 10 renkli saç görünümü!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Renkli saç trendini herkes çok seviyor ama hangisini seçeceğimize karar veremiyoruz. Biz de senin bu kadar farklı renk arasında kararsız kalmaman ve rengini seçebilmen için en güzel renkli saç stillerini senin için derledik! Bakalım sen bu renkler arasından en çok hangisini seveceksin!

1. Gizemli görünmek isteyenlere:

Biraz gizemli bir görünüme sahip olmak istersen, koyu mor tonu senin için harika bir tercih olabilir. Koyu tonlarda saçlara çok yakıştırdığımız bu görünümle oldukça farklı görüneceksin! Ayrıca bu rengin, uzun bob kesim saçlarla çok uyumlu olduğunu da söylemeden geçmeyelim!

2. Çarpıcı görünmek isteyenlere:

Hazır yaz ayları da yaklaşıyorken, denizkızlarından ilham alıp turkuaz tonunu deneyebilirsin. Koyu saçlarla süper bir uyum yakalayan turkuaz rengi, küt kesimdeki saçlarla da çok havalı görünüyor.

3. Cool görünmek isteyenlere:

Ulaşılamayan, “havalı" kız tavrını saçlarına mı yansıtmak istiyorsun? Pastel mavi, tam da senin gibi düşünen kızlar için!

4. Lavanta-severler için:

Lila ve lavanta tonlarını çok sevenlerdensen, bu ton senin için ideal! Parlak ve canlı görünümdeki lila saç rengini çevrendekiler de çok beğenecek!

5. Stil sahibi olanlar için:

Trendleri çok yakından takip ediyor, her zaman ilk deneyenlerden olmak istiyorsan gri saçlar en doğru tercihlerden!

6. Dikkat çekici olmak isteyenlere:

Turuncu, bu sezonun öne çıkan trendlerinden! Koyu kahve ve kestane tonlarında saçlara da çok yakışıyor.

7. Asi görünmek isteyenlere:

Asi, “rocker" tarzından ödün vermeyenlere özel derin, koyu mavi rengi denediğinde çevrendekiler gözlerini saçlarından alamayabilir. Şimdiden uyaralım!

8. Şeker tadında saçları olsun isteyenlere:

Pembe en sevdiğin renk mi yoksa? O zaman şeker tadında, pastel pembe tonu favorin olacak! Saçlarının birkaç tutamına ya da sadece uçlarına deneyerek de bu görünümün tadını çıkartabilirsin.

9. Yaza özel bir saç rengi isteyenlere:

Yaz geliyor ve değişiklik yapmak şart diyorsan, bir de kumral tonlarda saçların varsa, şeftali tonda saç rengi sana yardımcı olabilir! Saç renginin öne çıkmasını sağlamak için su dalgalı saç modelini de deneyebilirsin.

10. Farklılık arayanlara:

Saks mavisi tonlarını çok sık görmüyoruz. Bu nedenle saks mavisi, farklılık arayışındaysan ve herkesten farklı görünmek istiyorsan güzel bir tercih olabilir. Bizden söylemesi.


Photo credit: GettyImages.com, Pinterest.com

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?