Göz Çevrenin Dolgun Olmasını Nasıl Sağlayabilirsin?

Göz Çevrenin Dolgun Olmasını Nasıl Sağlayabilirsin?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Anında daha dolgun görünen, sıkı ve aydınlık göz çevresi için dolgu etkili göz kremi önerimiz var!

Göz çevresi bakımı, aslında cilt bakımında ilk başlanması gereken, en çok özen gösterilmesi gereken adımlardan biri. Cildin kalanına oranla çok daha ince ve narin olan göz çevresi, ilk yaşlanma belirtilerini gösterme konusunda son derece aceleci davranan bir bölge. Göz çevresinde meydana gelen sıkılık ve doygunluk kaybına iyi gelen, koyu halkaların görünümünü azaltan ve dolgu etkisi veren bir göz kremi keşfettik. Göz çevresinin daha dolgun olmasını sağlayan bu göz kremini birlikte inceleyelim!

Dolgu etkili göz kremi

Dolgu etkili göz kremi

Bahsettiğimiz gibi, göz çevresinde cilt, vücudun geri kalanına oranla çok çok daha hassas ve ince bir yapıya sahip. Bu yüzden, bu bölge nemsiz kaldığında ilk ince çizgiler, kırışıklıklar, sıkılık kaybı ve koyu halkalar kendilerini çok hızlı bir şekilde gösterebiliyor. Daha aydınlık, dolgun, sıkı ve eşit tonda bir göz çevresi için düzenli nemlendirmek de bu yüzden son derece önemli.

Göz altlarında dolgunluk kaybı varsa, göz çevren eskisi gibi sıkı değilse, ince çizgiler ve kırışıklıklar dikkatini çekiyorsa, koyu halka görünümünü bir türlü gideremiyorsan, iyi bir göz kremi kullanmanın vakti gelmiş demektir. Hyaluronik asit içeren göz kremleri, göz çevresine anında dolgunluk etkisi vererek, göz çevresinin daha sıkı, toparlanmış ve dolgun görünmesini sağlıyor. Lancome’un Renergie Multi-Lift Ultra Göz Kremi, yeni nesil hyaluronik asit içeriği ile dolgu etkili bir göz kremi ve verdiği anında dolgunluk etkisiyle dener denemez bizi kendine hayran bıraktı!

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Göz Kremi

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Göz Kremi

Dolgu etkili bir göz kremi” duyduğunda seni de heyecanlandırmıyor mu? Göz altındaki koyu halkalar, dolgunluk ve sıkılık kaybı, maalesef ki göz çevresinde yorgun bir görünüm yaratıyor. Bunun önüne geçmek için de bıçak altına yatmadan sadece bir göz kremi ile istediğimiz sonucu elde edecek olmamız bizce devrim niteliğinde.

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Göz Kremi, doğal kaynaklı hyaluronik asit ve keten tohumu özü içeriği ile göz çevresinin anında daha dolgun görünmesini sağlarken, düzenli kullanımda göz çevresinin sıkılaşmasına, koyu halka, kazayağı görünümünde ve göz kapağı sarkmasında azalma sağlıyor. Bir anti-aging serumun tüm bakım gücünü tek bir göz kreminde elde etmek bir harika!

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Göz Kremi’nin Özellikleri

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Göz Kremi’nin Özellikleri

Lancome Renergie Ultra göz kreminin formülündeki doğal kaynaklı hyaluronik asit, anında dolgunluk etkisi veriyor, nemlendiriyor. Keten tohumu özleri ise pro-lifting etkisi sayesinde göz çevresinin daha toparlanmış ve sıkı görünmesini sağlıyor. Sadece 1 kavanozda bile gözle görülür etkiler veren bu göz kremi, 2 ay düzenli kullanıldığında daha dolgun, daha toparlanmış ve aydınlık bir göz çevresi görünümü sağlıyor.

Yapısı son derece hafif ve kolay emilen bu göz kremi, daha ilk uygulamada göz çevresini çok iyi bir şekilde nemlendiriyor. 1 kavanoz bittiğinde, göz kreminin etkisi gözle görülecek kadar fark yaratıyor.

Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Göz Kremi Nasıl Uygulanır?

Cilt bakımıını yapmadan önce cildinin iyi bir şekilde temizlendiğine emin olmalısın. Temiz cildine önce göz kremini uygulayabilirsin. Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Göz Kremi yüzük parmağına mercimek büyüklüğünde al ve diğer parmağınla ikiye böl. Yüzük parmaklarınla göz çevrene masaj yaparak yedir. Daha sonra, anti-agin bakımını tamamlamak için yüz nemlendiricini uygulayabilirsin. Tüm yüzünde daha iyi ve belirgin bir sonuç almak için önerimiz Lancome Renergie Multi-Lift Ultra Nemlendirici’yi önerebiliriz. Bu iki kremi birlikte düzenli kullanarak, cildindeki yaşlanma belirtilerine karşı belirgin bir etki elde edebilir, daha dolgun, sıkı ve canlı görünen bir cilt görünümüne kavuşabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?