Gratis’te Kuru Şampuan Alışverişine Çıkmadan Önce Bu Yazıyı Mutlaka Oku!

Gratis’te Kuru Şampuan Alışverişine Çıkmadan Önce Bu Yazıyı Mutlaka Oku!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Havalı saçlar denilince gözümüzün önünde hemen ultra volümlü saçlar beliriyor. Ancak hayaller hacimli, havalı saçlar, hayatlar sönük, yağlı saçlar. :( Neyse ki hayatımızı kurtaran kuru şampuanlar var! Birkaç “fıs” ile çabucak kusursuz görünebiliyoruz.

E hazır Sevgililer Günü indirimi de gelmişken en iyi kuru şampuanı stok yapmak gerek! Yoksa sen kuru şampuan önerimizi duymamış mıydın? O zaman son günlerde bizim favorimiz olan kuru şampuanla seni tanıştıralım! :)

Kuru şampuan önerisi: L’Oréal Paris Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan!

Her şeyden önce Magic Shampoo kuru şampuan kullananlardan olarak bu ürünü çok sevdiğimizi söylemek istiyoruz. Magic Shampoo kuru şampuan ne işe yarar diye soracak olursan sana özelliklerinden bahsetmek isteriz.

Normalde diğer kuru şampuanları saçımıza uyguladığımızda içerisindeki pudra saçımızda beliriyor ve sanki saçımıza direkt olarak pudra dökmüşüz gibi bir görünüm oluşuyor. Magic Shampoo ise adı üzerinde tam bir görünmez kuru şampuan! Saçlara uygulandıktan sonra pudramsı beyaz görüntü oluşmuyor. Böylece o beyaz görüntüyü yok edeceğim diye uzun uzun uğraşmana hiç gerek kalmıyor.

Saçta beyaz kalıntı bırakmaması, tabii ki etki etmediği anlamına gelmiyor! Saçı yağdan arındırıyor. Saçlar yağdan arınınca da, duştan yeni çıkmış gibi ferah bir hisse kavuşabiliyorsun. Özellikle gün içerisinde saçların çabucak yağlanıyorsa, indirimde bitmeden stok yapmanı öneririz.

Gelelim Magic Shampoo’nun bir diğer özelliğine! Saçlar yağlandığında daha da ağırlaşır ve ortaya hacimsiz, sönük bir görünüm çıkar. İşte bu görünüme Magic Shampoo ile engel olabilir, saçlarına hacim kazandırabilirsin.

Hatta sana bir de sırrımızı vermek istiyoruz. Saçlarımızı yeni yıkayıp, kurutup, şekillendirmeden önce de kuru saç diplerimize Magic Shampoo uygulayarak çok hacimli bir görünüme ulaşabiliyoruz. Saçlarımıza öyle güzel bir hacim veriyor ki bu havalı görünümden asla vazgeçemiyoruz! :)

Kim saçları misler gibi koksun istemez ki! Saçlarının her gün harika kokmasını istiyorsan, Magic Shampoo’nun farklı koku seçenekleri olduğunu sana söylemeliyiz. Gül Bahçesi, Tropikal Dalga, Tatlı Bahar, Ferah Esinti ve Yağmur Ormanları seçeneklerinin hepsi çok güzel kokuyor. Seçmekte zorlanacağından emin olabilirsin! :)

Magic Shampoo kuru şampuan kullanımı:

Magic Shampoo’yu aldın. Peki, nasıl kullanacaksın? Kullanımı o kadar pratik ki saniyeler içinde uygulayabiliyorsun. Spreyi kullanmadan önce çalkalayıp, saç diplerine 30 cm uzaklıktan uygulayabilirsin. Sonrasında da parmak uçlarınla, nazikçe masaj yaparak dağılmasını sağlayabilirsin. İşte bu kadar!

Gratis indiriminden ne alman gerektiğini artık çok iyi bildiğine göre, alışveriş zamanı geldi demektir! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?