Evde Yapılabilecek En İyi 6 Saç Bakım Kürü


Evde saç bakımı seansları yapmayı çok seviyoruz. Kendine zaman ayırmak ve saçlarına özel ilgi göstermek için evde mutlaka saç bakımı yapmalı ve saç maskesi kullanarak saçlarının daha sağlıklı görünmesini sağlamalısın. Saç bakım kürü, genellikle şampuan ve saç kreminden sonra saç maskesi yapılarak tamamlanıyor. Haftada 2-3 kere saç maskesi yapmak saçlarını canlandıracak ve saçlarındaki kırıkların azalmasına yardımcı olacak. En sevdiğimiz ve saçlarımıza en iyi gelen maskeleri senin için sıralıyoruz. Saç çıkaran kür, saç uzatma kürü gibi bizlere en çok sorulan konuları da bu yazımızda cevaplayalım. 

Elseve Dream Long Buhar Maskesi

Elseve Dream Long Buhar Maskesi

Saç uzatma kürleri arasında sana verebileceğimiz en iyi saç maskesi önerisi kesinlikle Elseve Dream Long Buhar Maskesi olacak. Buhar maskesi, ısı ile aktive olan bir formüle sahip. Böylece nemli saçına, maskenin içinden çıkan balsamı uygulayıp üzerine da kağıt boneyi taktığında maske hızlı bir şekilde aktive olarak saçlarına bakım yapmaya başlıyor. Uzun ve yıpranmış saçlar için önerilen buhar maskesi, saçlarını yumuşacık yapar ve saç uçlarındaki kırıkları hızlı bir şekilde onarmaya başlar. Böylece saç uçlarındaki o yıpranmış görüntü ortadan kalkıyor ve sürekli saç kestirme ihtiyacın bitiyor. Yaşasın uzun saçlar!

Elseve Komple Onarıcı 5 Maske 

Elseve Komple Onarıcı 5 Maske

Aminoasit ve seramid içeren Elseve Komple Onarıcı 5 Maske, saç gürleştirme kürü arayanlar için ideal! Saçlarının daha parlak görünmesini sağlayan ve saç tellerini onaran bu maske, saçlardaki yıpranmış görüntünün azalmasına yardımcı oluyor. Saç için sarımsak kürü gibi bilmediğin ve güvenmediğin kürleri denemek yerine, güvendiğin markaların saç maskelerini kullanmak saç sağlığın için daha faydalı! Saçlarına direnç kazandıran Elseve maskeyi haftada 2-3 kere temiz ve nemli saçlarına uygulamalısın. Sürenin sonunda ılık suyla saçlarını durula ve güçlü saçların tadını çıkar. 

Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Maske

Elseve Mucizevi Yağ Besleyici Maske

Normal ve kurumaya eğilimli saç tellerine sahip olan okuyucularımız için Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Maske'yi öneririz. Formülündeki 6 değerli çiçek özü yağıyla saçlarının ihtiyacı olan bakımı sağlıyor ve saçlarına ekstra yumuşaklık kazandırıyor. Kuruluk dolayısıyla sertleşen ve zor şekil alan saçların bu maske sayesinde yumuşayarak daha ipeksi bir parlaklığa kavuşur.  Eğer saçlarında yoğun kuruluk varsa besleyici maskeyi her yıkamada kullanabilirsin. 

Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağı Eşsiz Karışım Banyo Öncesi Maske

Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağı Eşsiz Karışım Banyo Öncesi Maske

Banyo öncesi maskeyi hiç duydun mu? Evde yapabileceğin en etkili saç bakım maskelerinden biri de Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağı Eşsiz Karışım Banyo Öncesi Maske! Evet yanlış okumadın, bu maskeyi banyoya girmeden saçlarına uyguluyorsun ve mis gibi Hindistan cevizi kokusunu bütün banyo boyunca hissedebiliyorsun. Elseve maske, saçlarını 2 kat besler ve saçlarına ağırlaştırmadan yoğun bakım sağlar. Özgürce hareket eden ve parlak saçlara sahip olmak için bu maskeyi düzenli olarak banyo öncesinde kullanmanı öneririz. Parlak saç için karanfil kürü yapmak yerine Hindistan Cevizinin saç bakımı etkisinden yararlanmalısın. 

Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Maske

Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Maske

Saç dökülmesine kür önerisi isteyenler için Elseve Arginine serisini tavsiye ederiz. Arginine saç maskesi arginine, biotin ve B5 vitamini içeriyor. Saçlarını 3 kata kadar güçlendiren ve koparak dökülmeleri azaltan saç maskesi, özellikle saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için harika bir seçenek. Saç çıkartan kürler yerine, var olan saçlarını korumak ve saç dökülmelerini kontrol altına almak istiyorsan saçlarının ihtiyacı olan Arginine proteininden yardım alabilirsin. Arginine içeren saç maskesi, saç çıkartan kürden çok daha etkili bir şekilde saçlarının zamanla gürleşmesini sağlar ve koparak saç dökülmelerini azaltır. Artık saç dökülmesine karşı kür arayışın tamamlanmış olmalı! 

Elseve Color Vive Renk Koruyucu Saç Maskesi

Renkli saçların için klasik bakım ürünleri kullanmak yerine boyalı saçlara özel olan saç bakım şampuanı, kremi ve maskesini kullanmalısın. Boyalı saçlara özel olan ürünler saç renginin ilk günkü gibi parlak ve canlı görünmesine yardımcı olurlar. Keten tohumu yaşam iksiri + uv filtresi ile zenginleştirilmiş Color Vive saç maskesi, boyalı saçlarına yoğun bakım yaparak canlı saç rengini korur, solmasına engel olur. UVA/AVB filtreli olan boyalı saçlara özel saç maskesi, saçlarını çevresel etkenlerden koruyarak saç renginin değişmesine engel olur. 

Bonus: L'Oreal Paris Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Maske

Bonus: L'Oreal Paris Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Maske

Saç rengini açtırdıktan veya sarıya boyattıktan sonra beliren sıcak yansımalar seni yeni saç renginden soğutmasın! Mor maske sayesinde saçlarında daha küllü görünümler elde etmek mümkün! Mor maske, formülündeki mor pigmentler sayesinde saçlarındaki sıcak yansımaları daha küllü bir tona dönüştürüyor, saçlarındaki turuncu yansımalar kayboluyor. Mor maskeyi haftada bir kere kullanman yeterli! Mor şampuandan sonra maskeyi uygulayarak daha yoğun küllü tonlar elde edebilirsin. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala