Favorilerimiz: Saçı Isıdan Koruyan En İyi Ürünler

Favorilerimiz: Saçı Isıdan Koruyan En İyi Ürünler

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarının güzel ve etkileyici görünmesi için pek çok bakım ürünü kullanıyor olabilirsin. Saç maskesi, kremi, bakım yağı… Peki ya ısıya karşı koruyucu saç ürünleri? Saç bakım rutinlerinin kritik oyuncusu olan ısıdan koruyucu saç ürünleri, canlı ve bakımlı saçlara sahip olmak için yazılı olmayan kurallardan biri. Hadi, saçı ısıdan koruyan en iyi ürünleri bizimle keşfet! 

 

Her birimiz saçlarımızı modumuza, o günkü kombinimize ve bulunduğumuz ortama şekillendirmeyi seviyoruz. Bunun içinse saç şekillendirici cihazlardan fazlasıyla yardım alıyoruz. Peki ya sen saçlarını düzleştirirken ya da bukleler oluştururken saçını ısıya karşı koruyor musun? Hayır mı? O zaman bu içerimizi mutlaka okumalısın. Saçını ısıdan koruyarak parlak, canlı ve bakımlı görünmesini sağlayacak favori ısı koruyucu ürünlerimizi senin için bir araya getirdik. Saç şekillendirme sürecimizde bizim her daim en sadık dostlarımızdan biri olan en iyi saç ısı koruyucu ürünleri vakit kaybetmeden sen de dene! 

 

1. Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem

 

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem

 

L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem, altı değerli çiçek özü yağı içeren formülüyle saçları beslerken kusursuz bir şekillendirme sağlıyor. İçeriğinde bulunan değerli yağlarla bu saç kremi, saç tellerini adeta kalkan gibi sarıyor ve ısıya karşı 230 dereye kadar koruma sağlıyor. Her saç tipine hitap eden Elseve ısıdan koruyucu saç kremini nemli veya kuru saça doğrudan uygulayabilir ve ardından saçlarını özgürce şekillendirmenin keyfine varabilirsin! 

 

2. Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale

 

Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale

 

Saç uzmanlarının önerisi ve kuaförlerin vazgeçilmezi olan Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale, formülünde bulunan değerli yağlarla çok daha parlak, esnek ve yumuşak saçlara sahip olmayı mümkün kılıyor. Aynı zamanda ısıya karşı saçı koruyan Elixir Ultime L'huile, saçın yıpranmasının ve kırılmasının da önüne geçiyor. Tüm saç tiplerine, özellikle de kuru ve kırılmaya eğilim gösteren saçlara özel olarak geliştirilen bu Kérastase ısı koruyucuyu evde fön ve ısıyla şekillendirme öncesinde birkaç damla olacak şekilde saçına uygulayabilirsin. 

 

3. L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Yüksek Korumalı Krem

 

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Yüksek Korumalı Krem

 

Eğer saçlarını düzenli olarak boyatıyor veya saç açma işlemi yaptırıyorsan saçını ısıya karşı korumak önceliklerin arasında yer almalı. Bunun için hem saçında biriken metali etkisiz hale getirmek hem de saç tellerini 230 derece ısıya korumak için L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Yüksek Korumalı Krem’i kullanabilirsin. Boyalı saçlara sahip kişilerin en çok tercih ettiği ısı koruyucu ürünlerden olan Metal Detox saç kremini nemli saçlarına uyguladıktan sonra dilediğince şekillendirme yapabilirsin. 

 

 

4. Kérastase Nutritive Nectar Thermique Elektriklenme Önleyici Termik Saç Sütü

 

Kérastase Nutritive Nectar Thermique Elektriklenme Önleyici Termik Saç Sütü

 

Kuru ve kalın telli saçlara sahipsen günlük hazırlık rutinlerinde saçlarını şekillendirmek senin için en zorlayıcı adım olabilir. Tabi eğer Kérastase Nutritive Nectar Thermique Elektriklenme Önleyici Termik Saç Sütü’nü kullanmıyorsan… Kalın ve kuru telli saçlar için özel olarak geliştirilen Kérastase termik saç sütü, saçlarını şekillendirirken ısıya karşı koruyarak elektriklenmesini ve yıpranmasını önlemek için yanında olmaya hazır. Yıpranmamış ve kabarmayan düz saçlar için bu saç sütünü mutlaka sen de denemelisin!

 

5. Elseve Hydra Hyaluronic Nem Ile Dolgunlaştıran Serum

 

Elseve Hydra Hyaluronic Nem Ile Dolgunlaştıran Serum

 

Hacimli, bakımlı ve pürüzsüz saçlara sahip olmanın hayalini kuruyorsan saç şekillendirme rutinine L'Oréal Paris Elseve Hydra Hyaluronic nem ile dolgunlaştıran serumu da ekleyebilirsin. Hyaluronik asit içeren formülü sayesinde saçın neme doygun hale gelmesini sağlayan bu saç serumu, böylece saç tellerini ısıya karşı çok daha dayanıklı getiriyor. Ayrıca Elseve Hydra Hyaluronic serumun muhteşem bir kokuya sahip olduğunu da söyleyelim. Duştan sonra ıslak ya da nemli saçına sıkarak kullanabileceğin bu serumun ardından saçlarını keyifle düzleştirebilir ya da dalgalı yapabilirsin.

 

 

6. Kérastase Blond Absolu Cicaplasme Sarı Saçlar için Isıya Karşı Koruyucu Bakım Serumu

 

Kérastase Blond Absolu Cicaplasme Sarı Saçlar için Isıya Karşı Koruyucu Bakım Serumu

 

Cesaretini topladın ve saç rengini sarıya dönüştürdün. Ancak şimdi de sarı saçlarını şekillendirirken yıpratmaktan mı korkuyorsun? O zaman yalnızca bizim değil, pek çok sarı saçlı kişinin favorisi olan Kérastase Blond Absolu Cicaplasme Sarı Saçlar için Isıya Karşı Koruyucu Bakım Serumu’nu mutlaka denemelisin. Güçlü içeriğiyle sarı saçta istenmeyen sıcak yansımaların önüne geçen Kérastase Blond Absolu Cicaplasme, aynı zamanda saçı 230 dereceye kadar olan sıcaklıktan da etkin şekilde koruyor. Kérastase ısıya karşı koruyucu serumu nemli saçına uyguladıktan sonra gönül rahatlığıyla ısıyla şekillendirme yapabilir ve her daim bakımlı görünen sarı saçlara sahip olabilirsin. 

 

7. L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair 10 in 1 Yıpranmış Saçlar için 10 Etkili Mucize Saç Bakım Yağı

 

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair 10 in 1 Yıpranmış Saçlar için 10 Etkili Mucize Saç Bakım Yağı

 

“Saçlarım zaten yıpranmış, şekillendirerek daha fazla yıpratamam.” dediğini duyar gibiyiz. Endişe etme, yıpranmış saçlarını gönlünce şekillendirebilmen adına senin için L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair saç bakım yağını da listemize ekledik. Absolut Repair saç bakım yağı altın kinoa, B12 ve B2 vitamini içeren formülüyle saçı besleyerek bakım yapıyor. Aynı zamanda şekillendirme öncesi saçı kırılmalara ve elektriklenmeye karşı da koruyor. Nemli veya kuru saça uygulanabilen bu bakım yağıyla yumuşacık saçlara sahip olmak için vakit kaybetme! 

 

8. Kérastase Resistance Reconstruction Ciment Thermique Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Kremi

 

Kérastase Resistance Reconstruction Ciment Thermique Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Kremi ile zayıf saçlarını güçlendirebilir, onarabilir ve sorunsuz olarak şekillendirebilirsin. 180 dereceye kadar ısı koruması sağlayan bu saç kremi, istediğin saç modelini uygulamak için sana ikinci bir şans vadediyor. Duşta kullanabileceğin bu ürünü saç köklerinden uçlarına kadar uygulayarak durulayabilirsin. 

 

9. Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum

 

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum

 

Saçlarını dümdüz kullanmayı seviyor ve bunun için düzenli olarak fön çekiyor veya düzleştirici kullanıyorsan L'Oréal Paris Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum’a banyo rafında hemen bir yer açabilirsin. Kuru veya nemli saçına uygulayabileceğin bu serum, formülünde bulunan keratin sayesinde saçlarının çok daha kolay bir şekilde düzleşmesini sağlayacak. Aynı zamanda 230 derece ısıya karşı koruma da sağlayarak saç düzleştirme işlemini senin için çok daha ayrıcalıklı kılacak.

 

 

10. Kérastase Nutritive Lotion Thermique Kolay Tarama Sağlayan Termik Losyon

 

Kérastase Nutritive Lotion Thermique Kolay Tarama Sağlayan Termik Losyon

 

İnce telli saçlarını güçlendirmek ve doğal saç bariyerini korumak için Kérastase Nutritive Lotion Thermique Kolay Tarama Sağlayan Termik Losyon’a güvenebilirsin. Bununla birlikte bizim Kérastase Nutritive’de çok güvendiğimiz diğer bir özelliğin 230°C'lik bir termal koruyuculuğu olduğunu söyleyebiliriz. Duştan sonra nemli veya kuru saçına kolay bir şekilde uygulayacağın bu termik saç losyonu sayesinde ısıyla şekillendirme sonrasında dahi yumuşacık ve esnek görünen saçlarınla göz kamaştırman mümkün. 

 

11. L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Tüm Yıpranmış Saçlar için Durulanmayan Maske

 

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Tüm Yıpranmış Saçlar için Durulanmayan Maske

 

L'Oréal Professionnel Serie Expert serisinin bir üyesi olan Absolut Repair Molecular durulanmayan maske, mat ve yıpranmış saçlarına esneklik ve hareket kazandırmak için birebir. 230 dereceye kadar ısı koruması sağlayan Absolut Repair Molecular Tüm Yıpranmış Saçlar için Durulanmayan Maske’yi duştan sonra nemli saçına uygulayarak saç şekillendirme işlemine gönül rahatlığıyla başlayabilirsin. 

 

12. Kérastase Genesis Défense Thermique Dökülme Karşıtı Güçlendirici Isıdan Koruyucu Saç Spreyi

 

Kérastase Genesis Défense Thermique Dökülme Karşıtı Güçlendirici Isıdan Koruyucu Saç Spreyi

 

Kérastase Genesis Défense Thermique Dökülme Karşıtı Güçlendirici Isıdan Koruyucu Saç Spreyi, saçlarını yoğun bir şekilde nemlendirmek ve güçlendirmek için seçeneklerin arasında. Alp dağlarında yetişen edelweiss adlı çiçeğin özü ve zencefil kökü içeren zengin formülüyle dökülmeye eğilim gösteren saçlara hitap eden Kérastase Genesis saç spreyi, kolay tarama sağlamasının yanı sıra saçı 230 dereceye kadar koruyarak kırılmayı azaltmaya da yardımcı oluyor. Kérastase’ın bu ısıya karşı koruyucu spreyini nemli saçına sıkarak günlük kurutma veya şekillendirme işlemini güvenle yapabilirsin. 

 

Saçı ısıdan korumak için ne sürülür öğrendiğine göre, saçlarını istediğin gibi şekillendirirken koruma altına alacak bu ısı koruyucu saç ürünlerini sen de hemen dene! 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?