İnceliyoruz: Garnier Saf ve Temiz Kömür Serisi ve Saf Kömür Maskeleri

İnceliyoruz: Garnier Saf ve Temiz Kömür Serisi ve Saf Kömür Maskeleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cildini derinlemesine arındırmak, siyah nokta ve geniş gözenek görünümüne engel olmak istiyorsan, cilt bakımına kömür içerikli ürünleri eklemenin zamanı gelmiş demektir! Kömür, cildi kirden, fazla yağdan, pürüzlerden arındıran, siyah noktaları temizleyen, özellikle de yağlı ve karma ciltler için ideal bir içeriktir. Bu arındırıcı içeriğe sahip Garnier Saf ve Temiz Kömür Serisi ve Saf Kömür Maskeleri ise son dönemdeki favorilerimizden!

Sen de cilt problemlerine artık nokta koymak istiyorsan bu yazımızı mutlaka okumalısın! :)

Garnier Saf ve Temiz Kömürlü 3’ü 1 Arada

Garnier Saf ve Temiz Kömürlü 3’ü 1 Arada

Yaban mersini içeren Garnier Saf ve Temiz Kömürlü 3’ü 1 Arada’yı ister maske, ister temizleme, istersen de peeling olarak kullanabiliyorsun! Ayrıca cildimizin 3 ihtiyacına da pratik şekilde cevap veriyor: cildimizi temizliyor, gözenekleri sıkılaştırıyor ve cildin mat görünmesini sağlıyor.

Salisilik Asit ve kömür içeren arındırıcı formülü ile siyah noktalar, geniş gözenekler gibi cilt problemlerine nokta koyuyor! Bizce sen de dene ve siyah noktalarına “bye bye” de! :)

Garnier Saf ve Temiz Kömürlü Soyulabilen Siyah Maske

Garnier Saf ve Temiz Kömürlü Soyulabilen Siyah Maske

İlk önce son dönemin en dikkat çeken cilt bakım ürünlerinden olan, Garnier Kömür Maskesi olarak da bilinen soyulabilen maske ile başlamak isteriz. Doğal kaynaklı Kömür ve Salisilik Asit içeren bu ürün, siyah noktalara neden olan kiri ve ciltteki fazla yağı T bölgesinden temizliyor. Özellikle inatçı siyah noktaların bile gözle görülür şekilde azalmasını sağlıyor. Garnier Saf ve Temiz Kömürlü Soyulabilen Siyah Maske’yi yüzüne uygula, 15 dakika bekle ve soy. İşte bu kadar! Arınmış, mat görünen cildine “merhaba” de! :)

Garnier Saf ve Temiz Kömürlü Peeling

Tıkalı gözenekler, en inatçı siyah noktalar… Yaban mersini özü ve salisilik asit içeren bu peeling, arındırıcı, temizleyici etkisiyle cildi kirden, pürüzlerden arındırıp sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Siyah noktaların tekrar oluşmasını engellemeye yardımcı oluyor. Haftada 3 kez, ıslak cilde masaj yaparak uygulanıyor. Sonrasında da bol suyla durulanıyor.

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi

Hem cildini arındırıp hem de nem desteği sağlamak için Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskesi ideal! Gözenek sıkılaştırma ve matlaştırma için 2 farklı çeşidi bulunuyor. Gözenek sıkılaştırıcı siyah kağıt yüz maskesinin içerisinde Siyah Yosun, matlaştırıcı siyah kağıt yüz maskesinin içerisindeyse siyah çay yaprağı bulunuyor. Aynı zamanda her iki kağıt maskenin de içerisinde, nemlendirici etkisiyle bilinen Hyaluronik Asit bulunuyor.

Garnier Siyah Kağıt Yüz Maskesi

Uygularken de, maskenin beyaz tarafı yüzüne gelecek şekilde yerleştiriyorsun. Sonra maskeyi yüzüne güzelce oturacak şekilde düzelt ve 15 dakika bekle. Bu süre zarfında maske yüzünde rahatça kalabileceği için istediğin gibi hareket edebilirsin. Sonrasında süre dolunca maskeyi çıkart ve yüzüne nazikçe masaj yap. Ya da istersen pamuktan yardım alarak yüzünde kalan miktarı temizleyebilirsin. İşte bu kadar! :) Anında daha sağlıklı cilt görünümü için siyah kağıt yüz maskeni düzenli olarak kullanmayı unutma!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?