İnceliyoruz: La Roche Posay Cilt Onarıcı Krem

İnceliyoruz: La Roche Posay Cilt Onarıcı Krem

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt onarıcı kremler bakım rutinimizin olmazsa olmazı! Cildimizi onaran ve aynı zamanda bakım yapan kremleri biz düzenli olarak kullanıyoruz. Cildimizin bu kadar pürüzsüz, parlak ve aydınlık görünmesinin bir sebebi de bu olsa gerek!

Eğer sen de bizim gibi en iyi cilt onarıcı krem arayışındaysan bu yazımız tam sana göre. En sevdiğimiz deri onarıcı kremlerden olan La Roche-Posay Cilt Onarıcı Krem’i seninle tanıştırmaya geldik! La Roche Posay’ın en iyi kremlerinden olan Cicaplast kremini yakından incelemek ve bakım rutinine en doğru ürünlerden birini eklemek için yazının devamına bekleniyorsun.

En iyi cilt onarıcı krem hangisidir?

En iyi cilt onarıcı krem hangisidir?

Onarıcı nemlendirici krem denildiğinde bizim aklımıza ilk olarak La Roche-Posay’in Cicaplast Baume B5 kremi geliyor. Tahriş olmuş, zarar görmüş cilt görünümü için genellikle hemen La Roche-Posay’in Cicaplast Baume B5 kremi tavsiye edilir. Cildi yatıştıran, rahatlatan ve cildin yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlayan bu deri onarıcı merhem, optimum cilt onarımı sağlıyor. Böylece cildindeki tahriş, kuruluk, kaşıntı hissi yatıştırmaya da yardımcı oluyor.

La Roche-Posay Cicaplast kremin etkileri neler?

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 krem

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 krem

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5, bebekler, çocuklar ve yetişkinlerin kullanımı için son derece uygun. Ciltteki tahriş, kızarıklık ve hassasiyetin yatışmasını sağlamak için kullanılır. La Roche Posay Cicaplast onarıcı bakım kremi cilde uygulandığı andan itibaren cildin rahatlamasını ve nemlenmesini sağlıyor. Düzenli kullanımda ciltteki tahrişin azalmasına yardımcı oluyor.

La Roche-Posay Cicaplast Gel B5 Cream Yatıştırıcı Bakım Kremi

La Roche Posay Cicaplast Gel B5 Cream Yatıştırıcı Bakım Kremi

La Roche-Posay Cicaplast Gel B5 Cream Yatıştırıcı Bakım Kremi, jel formunda onarıcı bir cilt kremi. Hassas ciltler için yatıştırıcı etkisi olan bu jel, cilde sürüldüğü anda nemli ve rahat bir his bırakıyor. İçeriğindeki bakır ve çinko, cildindeki tahriş olmuş dokunun onarılmasını ve düzenli kullanımda daha sağlıklı ve nemli bir cilt görünümünün oluşmasına yardımcı oluyor. Bu kremi aynı zamanda ellerinde de kullanabilirsin.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF50 Onarıcı Bakım Kremi

La Roche Posay Cicaplast Baume B5 SPF50 Onarıcı Bakım Kremi

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF50 Onarıcı Bakım Kremi, 50 faktörlü güneş korumasına sahip. Özellikle dövme yaptıranlar için uygun olan bu bakım kremi, cildini ve dövmeni güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Geliştirilmiş formülü sayesinde cildindeki kırmızı ve kahverengi lekelere karşı bakım sağlayan bu onarıcı bakım merhemi özellikle yaz aylarında sana çok yardımcı olacak.

La Roche-Posay Cicaplast Levres B5 Onarıcı Dudak Bakım Kremi 

La Roche Posay Cicaplast Levres B5 Onarıcı Dudak Bakım Kremi

La Roche-Posay Cicaplast Levres B5 Onarıcı Dudak Bakım Kremi ise kuruyan, çatlayan ve nem ihtiyacı olan dudaklar için uygun. Onarıcı dudak kreminin içeriğindeki Panthenol, kuruyan dudakları onararak daha bakımlı ve sağlıklı görünmelerini sağlıyor. Uçuk çıkan dudakların iyileşmesi aşamasında, dudakların kuruluğunu da gidermeye yardımcı olan bu dudak kremi, çantalarımızın değişmez üyelerinden.

La Roche-Posay Cicaplast kremin yapısı nasıl?

La Roche Posay Cicaplast kremin yapısı nasıl?

La Roche-Posay Cicaplast 40 ml kremin içeriğindeki 5% Panthenol ve Madecassoside, cildinde hasar oluşmuş, hassas ciltlerin imdadına yetişir. Hassas ciltlere uygun olan bu onarıcı krem, cildinde yumuşak ve kadifemsi bir his bırakır. Cilt onarıcı kremi sürdüğün andan itibaren, tahriş olan bölge yatışmaya başlar ve cildinin daha nemli göründüğünü fark edersin. La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 krem, ciltte hemen emilir ve yapışkan bir his bırakmaz. İhtiyaç duydukça kuru, hassas ve zarar görmüş olan cildine Cicaplast krem sürebilirsin.

La Roche-Posay Cicaplast krem benim cildime uygun mu?

La Roche Posay Cicaplast krem benim cildime uygun mu?

Elini cildine götürdüğünde tahriş olduğunu hissediyor, cildinin kuruduğunu fark ediyorsan Cicaplast onarıcı krem senin için uygun demektir. La Roche-Posay Onarıcı krem kullananlar, bu kremin ciltlerini yatıştırdığını ve zamanla daha sağlıklı gösterdiğini bizimle paylaşıyor.
Cicaplast deri onarıcı kremi, cildini yıkayıp kuruladıktan sonra uygulamalısın. Yaz aylarında La Roche-Posay Cicaplast SPF 50 onarıcı bakım merhemini kullanmanı öneririz. Böylece hem cildini güneşten koruyacak hem de hassas cildine bakım yapmış olacaksın.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?