Kırmızı saç boyası hakkında bilmen gereken her şey!

Kırmızı saç boyası hakkında bilmen gereken her şey!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

İddialı görünmeyi sevenlerin en çok tercih ettiği saç renklerinin başında kırmızı ve tonları geliyor. Kırmızı saç boyalarının yaygınlaşmasıyla birlikte artık evde saçları kırmızıya boyamak çok daha kolay bir hale geldi! Biz de en iyi kırmızı saç boyalarını belirleyerek evde hemen saçlarını kırmızı saç rengine boyamak isteyenleri mutlu etmek istedik! Sana en çok yakışan kırmızı saç rengini belirleyerek hemen şimdi kızıl saçlı olabilirsin. :)

Kırmızı saç boyası nedir?

Kırmızı saç boyası nedir?

Saçlarında yoğun kızıl, kırmızı tonları görmek isteyenlerin tercihi kırmızı saç boyaları oluyor. Tek uygulamada kırmızı rengini elde edebileceğin kırmızı saç boyalarını güzellik marketlerde ve online alışveriş sitelerinde bulabilirsin. 

Kırmızı saç boyalarının zengin renk vermeyeceğini ve saç renginde örtücülük yaratmayacağını düşünüyorsan çok yanılıyorsun. Denediğimiz kırmızı saç boyaları arasında en zengin ve yoğun kapatıcılığa sahip olanlardan biri olan L'Oréal Paris Excellence Intense Saç Boyası 4.60 Ateş Kızılı saç boyasını seninle tanıştırmak istiyoruz. Tek uygulamada dahi saçlarında zengin bir kırmızı rengi veren bu saç rengi, en iyi kırmızı saç boyalarından biri! Yoğun ışıltılı zengin rengi sayesinde saçlarına parlak kızıl etkisi kazandıran bu saç boyası koyu renk saçlarda bile gücünü gösteriyor. Sen de kırmızı saç boyaları ile tanışmak ve saçlarında iddialı bir görünüm yaratmak için ateş kızılı saç boyasıyla kızıl saç serüvenine başlayabilirsin. 

Hangi kırmızı saç boyası tonu sana uygun?

Hangi kırmızı saç boyası tonu sana uygun?

Gelelim bize en çok sorulan sorulardan birine... Bana en çok hangi kırmızı tonu yakışır? Hemen açıklayalım aslında her ten rengine uygun bir kırmızı saç tonu vardır, önemli olan sana yakışan kızıl saç tonunu bulmak. 

Açık tenliysen küllü kızıl, şarap kızılı ve bakır kızıl saç rengi tonları saça çok yakışacaktır. Buğday tenliler kestane kızılı ve lal kızılı tonlarına yönelmeliler. Esmer tenli olan kadınlara ise koyu kızıl, bakır kahve, mor alt tonlu kızıl saç tonlarını yakıştırıyoruz. Sana en çok yakışan kızıl saç rengini öğrenmek istiyorsan seni bu makalemize alalım. 

Editörün önerisi: Her ten rengine yakışan joker kızıl saç boyası arıyorsan hemen Garnier Color Naturals 562 Gece Kızılı saç rengini denemelisin. Saçlarda bıraktığı doğal ve yumuşak etki her cilt tonuna çok yakışıyor. Garnier saç boyasının içeriğindeki 3 değerli yağ sayesinde, saçların boyama sonrasında yumuşak görünüyor ve kızıl saç renginin parlaklığı destekleniyor. İpeksi parlaklığa ulaşmak için artık hangi kırmızı saç boyasını kullanacağını biliyorsun! 

Kırmızı saç boyası ile saç nasıl boyanır,?

Kırmızı saç boyası ile saç nasıl boyanır,?

Saçlarını evde kırmızıya boyamak çok kolay! İhtiyacın olan saç boyasını aldıktan sonra pratik bir şekilde saçlarını kırmızıya boyayabilirsin. Evde saçlarını boyamak isteyenler ilk önce saçlarının hangi bölgelerini boyayacağına karar vermeli ona göre boya almalılar. Sadece dip boyası mı, evde ombre yapmak mı yoksa komple saç rengini değiştirmek mi? Eğer saçlarında iddialı bir değişim yapmak istiyorsan saçlarının tamamını kırmızı saç rengine boyamanı tavsiye ederiz! 

Evde beyazlarını kapatmak ve kırmızı saç rengiyle saçlarını daha havalı göstermek istiyorsan L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 6.66 Şarap Kızılı saç boyasını öneriyoruz. Zenginleştirilmiş 3'lü bakım içeren bu saç boyama seti sayesinde ekstradan başka bir malzemeye ihtiyacın kalmayacak. İkonik saç renklerinden olan şarap kızılı, saçlarında ultra parlaklık kazandıracak ve mat görünümü silip götürecek. Saçların kırmızı saç renginden sonra daha bakımlı ve canlı görünür.

Kırmızı saç boyası ile saç boyandıktan sonra bakımı nasıl olmalı?

Kırmızı saç boyası ile saç boyandıktan sonra bakımı nasıl olmalı?

Kırmızı saç boyalarının parlak ve ışıl ışıl görünümü seni cezbetti ve saçlarını kızıla boyadın. Peki kırmızı saçların bakımı nasıl olmalı? Saçlarının parlaklığının devam etmesi için mutlaka boyalı saçlara özel saç bakım ürünleri kullanmalısın. Boyalı saçlara uygun şampuan, saç kremi ve maske kızıl saç renginin ilk günkü parlaklığını korumana yardımcı olur. Aynı zamanda saçlarını aşırı sıcak havadan, fönden ve sıcak sudan uzak tutmak da kızıl saç bakımını destekleyecek.

kırmızı saç boyası

En iyi kızıl saç boyalarından olan Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 5.62 Parlak Lal Kızılı, uzun süre saçlarında kalıcı kızıl rengi sağlıyor ve saç rengini ultra parlak bir hale getiriyor. Formülündeki sedef özleri ve çiçek yağları, saçlarına bakım yaparken saç renginin de ömrünü uzatır. Sen de Garnier lal kızılı saç boyasıyla hayalindeki kırmızı saçlara kavuşabilirsin! 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?