​Kısa kıvırcık saçlara özel saç modelleri


Kıvırcık saçları kontrol altına almak zordur, hele de kısa kıvırcık saçları! Sabahları uyandığında kabaran, şekil almayan kıvırcık saçlarınla artık barışma zamanı! Şimdi sana önereceğimiz saç modelleri sayesinde kısa saçlar senin için sorun olmayacak.

Pixie saçlar

Pixie saç modeli, kıvırcık saçların hayatını kurtaran modellerin başında geliyor. Kısa ve dağınık görünen bu kesim, saçlarının doğal güzelliğini ortaya çıkaracak ve sabahları seni uğraştırmayacaktır. Bu modeli kullanırken sadece saç bakım yağı ile saçlarını şekillendirmen yeterli olacaktır.

Kâkül tercihi

Kıvırcık saçlarını kontrol altına almanın diğer bir yolu ise kakül kestirmekten geçiyor. Kakül, saçlarının daha derli toplu görünmesine yardımcı olur. Saçlarını şekillendirirken kaküllerini de aynı şekilde kıvırcık tutmalısın. Saç köpüğü yardımı ile saçların kolaylıkla şekil alacaktır.

Maskülen kesim

Saçlarını maskülen şekillendirmeyi seviyorsan, bu kesim tam sana göre! Saçlarının ense bölümünü uzun tut, kenarlarını da kısa bir şekilde kestirerek erkeksi bir havaya kavuşabilirsin. Bu saç modelini geriye doğru jöle yardımı ile şekillendirmeni tavsiye ediyoruz. Kısa saç nasıl şekillendirilir biliyor musun?

Bob modeli

Son yıllarda popüler olan bob saç kesimi herkesin dilinde! Sen de kıvırcık saçlarını kısa bob modelinde kestirerek bu trendi yakalayabilirsin. Bu modeli ister düz kullan istersen de buklelerini belirginleştir, tercih senin!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!