Kıvırcık Saçlar İçin En İyi Bakım Ürünleri


Kıvırcık saçlarının çok daha gösterişli, belirgin bukleli ve güzel görünmesi için kullanabileceğin saç bakım ürünlerini bir araya getirdik! Kıvırcık saçların kabarmasına ve elektriklenmesine engel olmak, buklelerin daha belirgin görünmesini sağlamak bazen zor ve yorucu olabiliyor. Kıvırcık saçlar için bakım ürünü önerilerimizle, artık saçların harika görünecek!

1. Kıvırcık saçlar için şampuan önerisi

Kıvırcık saçlar için şampuan önerisi

Kıvırcık saçların bakımı zordur ve kontrol altına almak emek ister. Saçlarını iyi bir şekilde besleyecek, nemlendirecek ve bukelerinin belirgin olmasını sağlayacak bir şampuan kullanmalısın. Kıvırcık saçlar için şampuan önerimiz, Manuka balı, güçlendirici seramid ve gliserin içeren formülü ile Kerastase Curl Manifesto Şampuan. Bu şampuanla kıvırcık saçların hiç olmadığı kadar belirgin ve canlı görünecek.

2. Kıvırcık saçlar için saç kremi önerisi

Kıvırcık saçlarının daha kolay taranması için saç kremi kullanmayı ihmal etmemelisin. En iyi kıvırcık saç kremlerinden biri de bize göre İpek Pro Vitamin B5 Saç Kremi. Saf ipek özü ve pro vitamin B5 ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde saçları besliyor, bakım yapıyor ve kolayca taranmasını sağlıyor. Bu saç kremi ile saçlarının ne kadar parlak göründüğüne şaşıracaksın.

3. Kıvırcık saçlar için saç maskesi önerisi

Kıvırcık saçlar için saç maskesi önerisi

Kıvırcık saçlarının kuru ve zayıf görünmesine engel olmak için haftada birkaç kere kıvırcık saçlar için saç maskesi uygulamalısın. Kerastase Curl Manifesto Saç Maskesi, saçı yoğun bir şekilde beslemeye, buklelerin daha güçlü görünmesine ve ağırlaşmadan hacimlenmesine yardımcı oluyor.

4. Kıvırcık saç tarağı

4. Kıvırcık saç tarağı

Kıvırcık saçlarını ıslakken daha iyi bir şekilde şekillendirmek için kıvırcık saçlar için tarakları kullanabilirsin. Saçlarını kabarmadan buklelerini belirginleştirecek kıvırcık saç fırçasını güzellik marketlerde bulabilirsin.

5. En iyi bukle belirginleştirici önerisi

4. En iyi bukle belirginleştirici önerisi

Saçlarındaki buklelerin uzun süre kalıcı olmasını sağlamak için kıvırcık saçlar için bukle belirginleştirici kremleri kullanabilirsin. En iyi bukle belirginleştiriclerden biri olan Elseve Mucizevi Amla Yağı Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi, amla yağı içeren formülü ile buklelerin 48 saate kadar kalıcı olmasını ve saçın beslenmesini sağlıyor.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala