L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada!

L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası ve Renkleri Hakkında Bilmen Gerekenler Burada!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Profesyonel saç boyası INOA, uzman kuaförlerin olduğu kadar tüketicilerin de favorilerinden! Peki, Inoa profesyonel saç boyasını diğer saç boyalarından bu kadar farklılaştıran noktalar nedir? L’Oréal Professionnel Inoa saç boyasını, Inoa renk kataloğunu ve yeni formülünü merak edenleri yazımızın devamına alalım!

L'Oréal Professionnel Inoa saç boyasıloreal professionnel inoa saç boyası

Her şeyden önce, Inoa’nın profesyonel bir saç boyası olduğunu, yani yalnızca profesyoneller tarafından salonlarda uygulanmasının tavsiye edildiğini söyleyerek başlayalım. Aynı zamanda INOA’nın formülünün yenilendiğini ve artık vegan formüle sahip olduğunu da söylemek isteriz. Yeni INOA'nın vegan formülü hayvansal kaynaklı ya da türevi bileşenler içermiyor.

L’Oréal Inoa saç boyasının en önemli özelliklerinden bir diğeri ise ODS teknolojisi, yani yağ iletim sistemi teknolojisine sahip olmasıdır. Bu yağ iletim sisteminin yanında amonyaksız ve kokusuz olması da hem tüketiciler hem de profesyoneller için önemli bir faktör.

L’Oréal Professionnel Inoa Saç Boyasının Özellikleri Nelerdir?

Tabii ki L'Oréal Professionnel Inoa renklerinin bu kadar tercih edilmesinde sağladığı avantajların etkisi büyük. %60 oranında yağ bazlı formülü, amonyaksız, kokusuz olmasının yanında optimum baş derisi konforu sağlıyor.

Saç teline gösterdiği optimum özen ile saçlara göz alıcı parlaklık sağlıyor. Ayrıca yüksek etkili formülü sayesinde, L’Oréal Inoa kataloğundaki saç renkleri uzun süre kalıcı renk sonuçları sağlıyor.

%100' kadar beyaz kapama özelliğinden bahsetmemek olmaz! Özellikle beyazlaşan saçlarından, beyaz saç diplerinden şikâyetçi olanlar için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

L'Oréal Professionnel Inoa saç boyası renkleri:inoa saç boyası renkleri

L’Oréal Inoa saç boyası kataloğu oldukça geniş! Hayalini kurduğun her saç rengini L'Oréal Professionnel Inoa saç renkleri kataloğunda bulabilirsin. İster saçının tamamını tek bir renge boyat, istersen geçişli bir uygulama yaptır ya da popüler saç renklerini dene! Uzman kuaförünün desteği ile harika bir saç rengine kavuşacaksın! :)

Gelelim L'Oréal Professionnel Inoa saç renkleri kataloğunda hangi renklerin yer aldığına!

L'Oréal Professionnel Inoa Ana Renkler Kataloğu

inoa saç renkleri kataloğu

21 ana renk, INOA profesyonel saç boyası kataloğunda yer alıyor.

L'Oréal Professionnel Inoa Saç Boyası Renklerinden Soğuk ve İrize Yansımalar

İNOA KÜLLÜ TON

Soğuk, küllü yansımalara sahip saç renklerinin çok popüler olduğu son dönemde, L'Oréal Professionnel Inoa kataloğunda bulunan bu tonlarla hayalindeki küllü renklere ulaşabilirsin.

irize yansımalar

İrize yansımalar da bu koleksiyonda yer alıyor.

Soğuk kahverengi tonları

soğuk kahverengi

L'Oréal Professionnel Inoa saç boyası kataloğunda soğuk yansımalara sahip birçok kahve saç rengi  bulunuyor. Hazır soğuk saç renkleri trend listelerindeyken bizce Inoa boya renk kataloğundaki bu tonlara da bir şans vermelisin.

Mocha tonları

mocha saç rengi

Mocha kahveyi sevenler burada mı? Mocha’nın en güzel rengini saçlarına taşımaya ne dersin? L’Oréal Inoa saç boyası renklerinden Inoa mochas tonlarıyla çok havalı bir görünüme ulaşacağın garanti! :)

Sıcak kahverengi tonları

sıcak kahverengi saç

L’Oréal Inoa saç boyası renk kataloğundaki sıcak yansımalara sahip kahve ve sarı tonları, daha aydınlık, daha enerjik görünümler vadediyor!

Altın rengi yansımalar

altın saç renkleri

Altın yansımalara sahip saç renkleri, L'Oréal Professionnel Inoa saç boyası renk kataloğunun vazgeçilmez renklerinden. Altın renginde yansımalara sahip kahve, kumral ve sarı saç renkleri eminiz ki senin de kalbini çalacak!

L'Oréal Professionnel Inoa Saç Boyası Renklerinden Bakır ve Kızıl Tonlar

bakır saç renkleri

Çok çarpıcı görünen bakır ve kızıl saç renklerinin hala trend olmadığını düşünenler yanılıyor! Bakır tonlar, bakır yansımalar, kızıl tonlar hala çok popüler.

kızıl saç renkleri

L'Oréal Professionnel Inoa’nın saç renkleri kataloğundaki bakır ve kızıl tonlar da uzman kuaförünün desteği ile seni bekliyor!

L'Oréal Professionnel Inoa Saç Boyası Renklerinden Mat Tonlar

mat saç rengi

L’Oréal Inoa renkleri arasında mat tonlar da yer alıyor. 

L’Oréal Inoa Saç Boyası Nasıl Kullanılır?inoa renk kataloğu

L’Oréal Professionnel Inoa saç boyası, sadece uzman L’Oréal Professionnel kuaför salonlarında, renk uzmanları tarafından uygulanabilen, profesyonel kullanıma uygun bir saç boyasıdır.

L'Oréal Professionnel Inoa saç boyası nasıl uygulanır diye soracak olursan da şöyle açıklayalım. Uzman kuaförler L'Oréal Professionnel Inoa saç boyasını kullanarak farklı renklerde boya karışımları hazırlarlar. Bu karışımları hazırlamak için ise bir eğitim sürecinden geçmek gerekir.

Yani kısacası, L’Oréal Professionnel Inoa saç boyasını evde kendin uygulamaya çalışmamalı, kuaför salonunda yaptırmalısın. L'Oréal Professionnel Inoa boya fiyatları konusunda da sana en doğru bilgiyi kuaförün verecektir. Sana en yakın kuaför salonuna ulaşmak için hemen buraya tıklayabilirsin!

L’Oréal Inoa Saç Boyası Kullananlar ve Yorumları

L'Oréal Professionnel Inoa saç boyası yorumlarına gelecek olursak, Saç Sırları.com editörleri olarak bizler, uzun yıllardır L'Oréal Professionnel Inoa kalitesinden vazgeçemediğimizi söylemek isteriz. Uzman kuaförler de renklendirme işlemlerinde L'Oréal Professionnel Inoa’yı kullanıyor ve bu amonyaksız saç boyasıyla yaptıkları işlemlerin sonuçlarının gerçekten de göz alıcı olduğunu söylüyorlar.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?