Maybelline New York Sensational Liner ile Kusursuz Eyeliner Artık Çok Kolay!


Kusursuz eyelinera giden yolda yeni bir keşifle karşındayız: Maybelline New York Sensational Liner!

Eyeliner çoğumuzun makyajında vazgeçilmez bir adım. Kusursuz kuyruklu bir eyeliner için uzun saatler mesai harcayıp, bu konuda profesyonelleşmek için elimizden geleni yaptık. Likit eyelinerlar, gel eyelinerlar, incecik fırçalar, kalem şeklinde olanlar derken denemediğimiz eyeliner kalmadı belki de. Şimdi, seni son zamanların favori eyelinerımızla tanıştırmanın zamanı geldi: Maybelline Sensational Liner ile artık çok kısa sürede harika eyeliner görünümü elde ediyoruz ve bunu seninle de paylaşmaya hazırız!

Maybelline New York Sensational Liner

Maybelline New York Sensational Liner ile Kusursuz Eyeliner Artık Çok Kolay!_1

Maybelline’in ilk açılı eyelinerı olma özelliği taşıyan Sensational Liner’ı, gerçek anlamda kusursuz göz makyajı süremizi yarı yarıya kısalttı. Peki nasıl? Eğimli gövdesi sayesinde, bu eyelinerı kalem gibi tuttuğumuzda çok kolay bir şekilde uygulayabiliyoruz. Sivri ucu, kirpik dibine çok kolay bir şekilde oturuyor ve pigmentli formülü ile göz kapağını çekiştirmeden kolayca sürülüyor.

Herkesin bir eyeliner uygulama yöntemi vardır biliyoruz ama Sensational Liner’ı göz pınarına dokundurup gözünüzün bitişine kadar çok kolay bir şekilde çekebildiğimiz için tek hamlede eyelinerı tamamlamış oluyoruz. Kısacası eyeliner rutinini değiştirmeye hazır olmalısın!

Kusursuz Eyeliner Hiç de Zor Değil!

Maybelline New York Sensational Liner ile Kusursuz Eyeliner Artık Çok Kolay!_2

İster kuyruklu bir eyeliner olsun, istersen geometrik eyeliner ile sıra dışı bir görünüm yakala, istersen de sadece kirpik diplerini belirginleştirmek için uygula, Sensational Liner ile artık hepsi çok kolay. Sivri ucu ve yoğun pigmentli yapısı sayesinde, defalarca üstünden geçmeden kolayca uygulayabilmek resmen mucize gibi. Özellikle bu sezonun trendlerinden ters dumanlı eyeliner görünümünü denemek için birebir!

Sensational Liner’ın bir diğer harika özelliği ise bulaşma yapmaması. Pigmentli formülasyonu, fazla uğraşmaya gerek kalmadan istediğimiz opak görünümü veriyor ve hızla kuruyarak sabitleniyor. Gün boyu bozulmadan kalması sayesinde de tazelemeye ihtiyaç kalmıyor.

Göz Kapağını Çekiştirmeye Son!

via GIPHY

Profesyonel makyaj artistlerini dinlediysen, hatta bizi ve Youtube kanalımızı takip ediyorsan, eyeliner çekerken yapılan en büyük hatanın göz kapağını çekiştirmek olduğunu biliyorsundur. İşte Maybelline Sensational Liner bu noktada çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Açılı gövdesi, kirpik çizgisinin kıvrımına rahatça uyum sağladığı için düz bir çizgi çekmek çok kolay oluyor. Eğer kusursuz eyeliner nasıl çekilir tüm detaylarıyla öğrenmek istersen videoumuzu izlemeyi ihmal etme!

Eğer sen de bizim gibi göz makyajında eyelinerdan vazgeçemiyor ama bu konuda kendini biraz olsun yetersiz hissediyorsan, Maybelline Sensational Liner’ı bir an önce denemeli ve “eyeliner uzmanlığına” merhaba demelisin!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?