Profesyonel Saç Boyama Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

Profesyonel Saç Boyama Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarını güvendiğin profesyonel saç boyalarıyla boyattığında ne kadar da bakımlı ve kusursuz göründüğünün farkındasın, değil mi? Kuaförde en iyi saç boyasıyla saçlarını boyattığında daha parlak, canlı ve doğal görünüyor. Peki, en iyi saç boyası hangisi?

Kuaförlerde kullanılan saç boyalarına yakından bakıyoruz. Profesyonel saç boyaları nedir ve nasıl kullanılır? Profesyonel saç boyama adımlarını keşfettikten sonra saçlarının nasıl bu kadar kusursuz ve doğal göründüğünü şaşırmayacaksın. En iyi profesyonel saç boyasını öğrendikten sonra kuaföründen özellikle bu boyayı istemeyi unutma! 

Profesyonel saç boyası nedir?

Profesyonel saç boyası nedir?

Profesyonel saç boyası, ilk seferden itibaren daha etkili ve daha doğal geçişli sonuçlar elde etmeni sağlayacak boyalara deniyor. Profesyonel saç boyaları, ev tipi saç boyalarına göre daha konsantre içeriklere sahip olduğu için tek seferde daha etkili görünümler yakalamana yardımcı olur. 

Bu saç boyalarını 'profesyonel' yapan diğer önemli bir detay ise uzmanlar tarafından uygulanıyor olmaları. İşinin uzmanı kuaförler, profesyonel saç boyalarıyla bizlerin istediği saç renklerini tek seferde yapmayı başarıyorlar! Profesyonel saç boyaları, saç açıcılar ve saç rengi siliciler gibi ürünlerle karıştırılarak kullanılabiliyor. 

Neden kuaföründen profesyonel saç boyası istemelisin?

Neden kuaföründen profesyonel saç boyası istemelisin?

1- Daha yaratıcı

Profesyonel saç boyasının bize göre en cezbedelir yönü, saç renkleriyle istediğimiz kadar oynayabilmek! Profesyonel saç boyası ve uzman bir ekip saçlarında balyaj, röfle ve ombre gibi en zorlu saç boyama tekniklerini kolayca yapabilirler. 

2- Yenilikçi 

Profesyonel saç boyası markaları, kendilerini yenileyerek zaman içinde en iyi formülü bulmaya çalışıyorlar. Eskiden daha ağır kokulu saç boyaları varken artık kokusuz saç boyası bulabiliyoruz. 

3- Amonyak içermiyor

Konu saç boyası olunca bizim için en önemli konu: Amonyak! Profesyonel saç boyaları kendilerini geliştirerek artık amonyaksız formüller üzerinde çalışıyorlar. Tabii bu her profesyonel saç boyası için geçerli değil. Amonyak içermeyen profesyonel saç boyasını yazının devamında öğrenebilirsin! 

4- Daha parlak renkler 

Profesyonel saç boyaları, ev tipi boyalara göre daha parlak sonuçlar yaratıyor. Kuaförde saçını boyattıktan sonra saçlarının ekstra parlak ve canlı göründüğünü fark edebilirsin. Profesyonel saç boyalarının zengin içeriği sayesinde tek uygulamada beyazların kapanır ve yeni saç rengin daha uzun süre parlak görünür, saçlarının rengi hızlıca solmaz.

En iyi profesyonel saç boyası önerisi

En iyi profesyonel saç boyası önerisi

Kuaförler ve işin uzmanlarıyla ne zaman konuşsak en iyi saç boyasının İnoa olduğunu söylüyorlar. L'Oréal Profesyonel İnoa saç boyası amonyaksız formülüyle kusursuz renk sonuçları ortaya çıkarıyor. Ultra yumuşak ve göz alıcı parlaklık sunan İnoa saç boyası, adeta bir kalite sembolü! Uygulama sonrasında saçlarındaki ipeksi yumuşaklık ve canlı saç rengiyle kendini çok daha güzel ve bakımlı hissedeceksin. Saçlarını seviyorsan ve yeni saç renklerini denemek için heyecanlanıyorsan seni en yakın kuaför salonuna alalım! Kuaför salonunda 'İnoa ile saçlarımı boyatmak istiyorum' diye tercihini belirterek en güzel sonucu yakalayabilirsin. 

İnoa saç boyasını nerede bulabilirsin?: L'Oréal Profesonel Salonlarında İnoa saç boyasıyla saçlarını renklendirebilirsin! 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?