Saç parfümüne gerek kalmadan mükemmel kokan saçlar için 4 ürün!

Saç parfümüne gerek kalmadan mükemmel kokan saçlar için 4 ürün!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarının her zaman mükemmel kokması için saç parfümüne ihtiyaç duymayacağın süper önerilerimiz var! Bu önerilerimiz hem misler gibi kokuyor hem de saçlarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Yani tam bir taşla iki kuş! :)

Şimdi, hemen bu önerilerimizi öğrenmeye var mısın?

Hem saçların sağlıklı uzasın, hem de mükemmel koksun!

Son dönemde ünlü blogger’ların da elinden düşürmediği bir üründen bahsedeceğiz sana. Kırık saç uçlarını onaran, saçı besleyip bakım yapan Elseve Dream Long Bye Bye Makas Durulanmayan Bakım misler gibi de kokuyor! Durulamaya gerek olmadığı için hem ıslak hem de kuru saçlarına uygulayabiliyorsun.

Saçları 180 derece ısıya kadar koruyabildiği için saçlarını kurutmadan, ısıyla şekillendirmeden önce de kullanabilirsin. Tabii o süper kokusu da cabası!

Her an ferah ve tazelenmiş saçlar için!

Saçlarında anında taze, ferah bir his isteyenlere özel bir önerimiz de var! L'Oréal Paris’in Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan’ı 2 şampuanlama arasında saçlarında ferahlığı hissetmek isteyenlere göre.

Magic Shampoo’nun 5 farklı koku çeşidi var ve her birinin fresh kokusuna bayılıyoruz! Uygulaması da çok kolay; saçlarından 30 cm uzaklıktan tutup saç diplerine doğru uyguluyorsun ve anında daha hacimli, tazelenmiş saçlara ulaşabiliyorsun. Saç parfümü yapımıyla uğraşmana artık hiç gerek yok! Magic Shampoo’n sana yeter! :)

Hindistan cevizinin egzotik yaz kokusu saçlarında!

Kabul edelim, hepimiz Hindistan cevizinin o egzotik yaz kokusunu çok seviyoruz! Hindistan cevizi kokusunu aldığımızda kendimizi resmen plajda, deniz kenarında gibi hissediyoruz. İşte bu güzel kokuyu saçlarına taşımak isteyenler için önerimiz Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağı serisi!

Şampuan, saç kremi ve saç maskesini beraber kullandığımızda, banyodan sonra sürekli saçlarımızı koklamaya çalışıyoruz. Eminiz ki sen de bu güzel kokan seriye bayılacaksın. :)

Kolay taranan, gün boyunca mis gibi saçlar!

Bu önerimiz ise hem saçlarının güzel kokmasını hem de saçının kolayca taranmasını sağlayacak! Saç bakım spreyleri ile saç parfümüne gerek olmadan mükemmel kokan saçlara ulaşabilirsin. Aynı zamanda saçlarını tararken zorluk çekiyorsan da saç bakım spreyleri tam sana göre!

İkili Bakım İksirleri’ni daha önce duymadıysan, bu harika kokan saç bakım ürünleriyle hemen tanışmanı öneririz. Saçlarına birkaç fıs yaparak saçını çabucak tarayıp çok hoş kokmasını sağlayabilirsin.

Çiçek kokuları eşliğinde ışıl ışıl parıldayan, yumuşacık saçlar!

Gül, papatya gibi çiçeklerin özleriyle saçlarını besleyip bu çiçeksi kokuları saçlarına taşımak sence de çok güzel olmaz mı? Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem, durulamaya gerek olmadığı için kuru ve ıslak saçlarına uygulayabilirsin.

230 derece ısıya kadar saçlarını koruyan bu yağ krem, saçın kabarmadan şekil almasını sağlarken saça uzun süre kalıcı, hoş bir koku veriyor. 


Photo by Gleb Lukomets on Unsplash, Photo by Elvis Bekmanis on Unsplash, Photo by Angelos Michalopoulos on Unsplash, Photo by Spencer Davis on Unsplash, Photo by Lefteris kallergis on Unsplash

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?