​Sezonun iddialı saç rengi: Sıcacık bakır tonları


Havalar ısınmaya başladıkça, saç renklerinde de sıcak görünümler ortaya çıkmaya başlıyor! Ama şu sıralar bizim gözlerimiz en çok bakır kızıl tonlarına takılıyor. Bu sıcacık, güzel saç rengi uzun zamandır trend listelerinde üst sıralarda yer alıyor ve bu sezon da trend olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Yoksa sen de yeni mevsime, yeni saç renklerinle mi girmek istiyorsun? O zaman belki de bu bakır tonları aklını çelebilir!

Gün batımı bakırı

Gün batımı bakırı

Yaz aylarında, deniz kenarında güneşin batışını izlemek harika bir his değil mi? İşte bu saç rengi de ilhamını gün batımından alıyor. Güneş batarken ortaya çıkan o büyüleyici rengi saçlarında görmek istersen Garnier Çarpıcı Renkler 6.42 Gün Batımı Bakırı tonuna bir şans verebilirsin.

Romantik bakır

Romantik bakır

Tam da yaklaşan yaz aylarına uygun süper bir bakır tonu değil mi? Özellikle beyaz tenlilere çok yakışacağını düşündüğümüz romantik bakır saç rengiyle süper havalı bir görünüme kavuşabilirsin.

Bakır kahve

Bakır kahve

Kahve saçlarına yeni mevsimde biraz daha farklı bir görünüm vermek istersen sana Garnier Çarpıcı Renkler 6.46 Yoğun Bakır Kahve tonunu denemeni öneririz. Kahve saçlarına çok daha canlı, ışıltılı bir görünüm sağlayacak bakır kahve saç rengi belki de senin favori saç rengin olacak!

Sıcak kum bakırı

Sıcak kum bakırı

Yaz aylarında sıcak kumlarda güneşlenip yazın tadını çıkarırken, sana sıcak kum bakırı saç rengin eşlik etsin ister misin? İlhamını sıcak kumlardan alan bu güzel saç rengi bronzlaştığında da muhteşem görünecektir! Uzun süre kalıcı renkler sağlayan Garnier Çarpıcı Renkler 7.34 Sıcak Kum Bakırı tonunu deneyerek yaz aylarında kalıcı bir saç rengi elde edebilirsin.

Açık bakır

Açık bakır

Açık tonlardan vazgeçemeyenlerdensen ve yaz aylarında en çok açık tonları kullanmayı seviyorsan hafif sarı yansımalara sahip açık bakır saç rengini deneyebilirsin.

Ne düşünüyorsun? Yeni mevsimde, bakır tonlarından hangisini seçmeye karar verdin?


Photo credit: istockphoto.com, pinterest.com

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala