“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?


Tam bir yaz kızı olduğunu mu düşünüyorsun? O zaman en sevdiğin mevsim geldiğine göre şimdi yazı saçlarında hissetme vakti! Yaz boyunca güneşin etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın? O halde güneşten açılmış saç renginle tüm yazı kasıp kavurmaya hazır ol! Sana özel önerimizle bu yaz saçlarınla baş döndürebilirsin. :)

Saçlarında doğal yaz ışıltısı!

Saçlarında doğal yaz ışıltısı!

Kış boyunca hayalini kurduğun yaz mevsimi işte geldi! Tabii tatili de beraberinde getirdi. :) Plajda, havuz kenarında geçirilen keyifli saatler, bronz bir tene ve güneşten açılmış saçlara ulaşmamızı sağlıyor. Güneşten açılmış saçlara ulaşmanın en kolay yolu ise L’Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel!

Güneşten açılmış saç rengini çok sevdiğini biliyoruz! Sunkiss Renk Açıcı Jel ile yaz güneşinin sıcacık öpücüğünü saçlarımızda hissedebiliyoruz! Çok doğal görünen, birkaç ton açılmış saçlarınla yaz güzelliğine güzellik katabilirsin.

sunkiss renk açıcı jel

Sahile ya da havuz kenarına gitmeden önce saçlarına uygulayabilir, sonrasında denizin, güneşin tadını çıkartırken saç renginin açıldığını fark edebilirsin. Aşamalı şekilde saç rengini açtığı için istediğin açık tona ulaşana kadar uygulayabilirsin.

Tabii en güzel kısmı da besleyici içeriği! Sunkiss Renk Açıcı Jel, saçlarının rengini aşamalı olarak açarken besleyici içeriği ve amonyak içermeyen hoş kokulu formülüyle saçlarını yumuşacık yapar!

güneşten açılmış saç rengi

Sunkiss Renk Açıcı Jel’i saçlarına uygulayıp saç rengini açmak için illa ki güneşe ihtiyacın yok! Tatile gidemeyip, şehirde bir yaz geçireceksen saç rengini fön makinesi yardımıyla da açabilirsin. Saçlarına Sunkiss Renk Açıcı Jel’i uygulayıp, fön makinesi ile kurutman yeterli.

Sunkiss Renk Açıcı Jel'i nasıl kullanabilirsin?

Sunkiss Renk Açıcı Jel'i nasıl kullanabilirsin?

Sunkiss, jel yapıda olduğu için kullanımı da oldukça pratik. Saçının tamamı yerine sadece uç kısımlarına ya da belirli tutamlarına uygulamak istiyorsan jel formuyla kolayca uygulayabilir, saçının yalnızca istediğin tutamlarının açılmasını sağlayabilirsin. Evde saç rengini açacaksan fön makinesi yardımıyla saçlarını kolayca açabilirsin. Sunkiss'i saçının açılmasını istediğin bölgelerine uygula ve ardından saçını kurut. İşte bu kadar! 

Eğer güneş ışınlarıyla beraber saç renginin açılmasını istiyorsan da saçlarına Sunkiss'i uyguladıktan sonra güneş ışınlarıyla beraber saçlarının kurumasını sağla. Durulama gerektirmeyen formülü ile Sunkiss'i uyguladıktan sonra saçlarına istediğin şekli verebilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!