CeraVe Nemlendirici Krem Kullanmanın 4 Farklı Yolu!


Cildimveben editörleri olarak CeraVe kreme bayılıyoruz! CeraVe kremi sadece nemlendirme fonksiyonu için değil farklı kullanım yöntemlerini de keşfederek gün boyu bizimle olmasını sağlıyoruz. Sevdiğimiz cilt bakım ürünlerinden kopamadığımız doğru. 

CeraVe kremin farklı kullanım yöntemlerini ve bu ürünün faydalarını nasıl daha verimli bir hale getireceğini anlatıyoruz. Tek bir nemlendirici kremle neler yapabileceğine sen bile inanamayacaksın.

El kremi olarak kullanabilirsin

El kremi olarak kullanabilirsin

CeraVe Nemlendirici kremi biz el kremi olarak da kullanıyoruz. Ellerimizin çok kuruduğu, tırnak kenarlarının sertleştiği dönemlerde CeraVe nemlendirici ellerimizi anında yumuşatıyor ve 24 saat boyunca nemli kalmasına yardımcı oluyor. 

CeraVe nemlendirici kremin kontrollü salınım teknolojisi, nemlendiricinin etkisinin 24 saat boyunca cildimizde kalmasına yardımcı olur. Yani anında emilip, nemlendirme özelliği yok olmaz. Kontrollü bir şekilde 24 saat boyunca ellerini nemli ve yumuşak hissedersin. CeraVe kremi evden çıkmadan önce vücudumuzda kuruyan bölgelere sürüyoruz ve gün boyu nemli cildimizin kadını çıkarıyoruz. 

Islak cildine uygula

Islak cildine uygula

Vücut nemlendirici kremini ne zaman sürüyorsun? Banyodan sonra mı? Doğru yapıyorsun! Fakat şunu belirtmek isteriz, nemlendirici kremin etkisini görmek ve banyodan sonra vücudunun kurumasını engellemek için durulandıktan hemen sonra yani vücudun hala nemliyken nemlendirici kremi uygulamalısın. Böylece nem cildine hapsoluyor ve nemlendirici krem de görevini daha hızlı bir şekilde yerine getiriyor.

CeraVe Nemlendirici kremin en çok faydasını banyo sonrası nemli cilde uyguladıktan sonra gördük. Vücudumuzdaki etkisi gün boyu sürdü. CeraVe kremi kullanmadan önce sıcak suyun etkisiyle sertleşen vücudumuz, bu sefer banyo sonrası pamuk gibi yumuşacık oldu! Sen de banyo sonrası pratik vücut bakımı için CeraVe kremi tüm vücuduna uygulayabilirsin. 

Makyaj altına uygula

Makyaj altına uygula

Makyaj öncesi cildimizi nemlendirmek ve makyajın daha aydınlık görünmesini sağlamak için her seferinde CeraVe Nemlendirici Krem kullanıyoruz. CeraVe kremin içeriğindeki Hyalüronik Asit, 3 temel Seramid ve niasinamid (Vitamin B3) cildin yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlıyor. Aynı zamanda CeraVe kremin kontrollu salınım teknolojisi bu yoğun nemlendirme etkisini 24 saat boyunca devam ettiriyor. Böylece makyaj yaptıktan sonra cildin kurumuyor, mat bir görüntü oluşmuyor. 

CeraVe nemlendiriciyi baz olarak makyaj öncesi uyguladığımız günlerde, cildimizin içten gelen bir ışıltıyla parladığına şahit oluyoruz. Sen de mat ve donuk makyaj görünümüne pratik bir çözüm arıyorsan CeraVe nemlendiriciyi makyaj öncesi tüm yüzüne ve boyun bölgesine uygulamayı dene. 

Cildini rahatlatır

Cildini rahatlatır

CeraVe kremin bizim için sadece vücut nemlendiricisi olmadığını söylemiştik. Kremin içeriğindeki seramidler, cilt bariyerini onarmak ve güçlendirmek ile görevli. Biz de cildimizde herhangi bir hassasiyete eğilimi oluştuğunda veya sineklerin bizi rahatsız ettiği günlerde vücudumuzda CeraVe Nemlendirici krem sürerek anında ferahlık hissine kavuşuyoruz. CeraVe krem vücuttaki kaşıntı hissinin azalmasına ve cildin yatışmasına yardımcı oluyor. Bu nedenle tatile giderken, yurt dışı seyahatlerinde yanına CeraVe krem alarak ihtiyaç duydukça tüm yüzüne ve vücuduna sürebilirsin. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala