Cildin İçin En Uygun Doğal İçerik Hangisi


Cilt üzerinde harika etkilere sahip doğal içerikleri bir araya getirdik. Bakalım senin cildin için en uygunu hangisi?

Doğal içerikler, cilt bakımında son derece popülerler. Cildi canlandırma, arındırma, besleme ve pürüzsüzleştirme özelliğine sahip bu doğal içerikler, hem son derece etkililer hem de iyi hissettirme özelliğine sahipler. Aloe vera, gül suyu, lavanta, nar, yeşil çay ve kömür gibi doğal içeriklerin, ciltte farklı problemlere çözüm olma gibi etkileri bulunuyor. Bakalım bu doğal içeriklerden hangisi senin cildine göre?

Aloe Vera

Aloe Vera

Cilde ferahlık verme, canlandırma ve nemlendirme konusunda en çok kullanılan doğal içeriklerden biri olan aloe vera ile cildinin daha canlı görünmesini sağlayabilirsin. Yoğun nem verme ve cildi canlandırma konusunda çok başarılı olan aloe vera, cildine taptaze bir etki verecek.

Ürün Önerisi: Garnier Hyaluronik Aloe Nemlendirici Jel

Kömür

Kömür

Ciltteki kirleri, kalıntıları ve fazla yağı arındırma özelliğine sahip kömür, özellikle gözenek ve siyah noktalar üzerinde çok etkili olan doğal bir içerik. Eğer yağlı ve problemli bir cilde sahipsen, kömür içeren cilt bakım ürünleri kullanarak gözeneklerinin arınmasını sağlayabilir, cildinin daha mat ve pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsin.

Ürün Önerisi: Garnier Saf ve Temiz Kömürlü 3’ü 1 Arada

Nar

Nar

Antioksidan özelliğe sahip nar, cildin daha canlı görünmesini sağlar. Aynı zamanda yaşlanma etkilerine karşı da savaşan nar, cildin pürüzsüz ve ışıltılı görünmesine de yardımcı olur.

Ürün Önerisi: Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Maske

Yeşil Çay

Yeşil Çay

En etkili antioksidanlardan biri olan yeşil çay, ince çizgiler ve gözenekler üzerinde son derece etkili. Aynı zamanda cilde ferahlık hissi veren yeşil çay, doğal bir yaşlanma karşıtı bakım yapar.

Ürün Önerisi: Garnier Nem Bombası Kaz Ayaklarına Karşı Kağıt Göz Maskesi

Gül

Gül

Cilde ışıltı veren, daha aydınlık ve pürüzsüz görünmesini sağlayan gül, cildin pH dengesini sağlama konusunda da son derece başarılı bir doğal içerik. Gül suyu içeren cilt bakım ürünleri kullanarak, cildindeki solgun görünümü giderebilir, daha ışıltılı ve aydınlık görünmesini sağlayabilirsin.

Ürün Önerisi: Garnier Micellar Gül Suyu

Lavanta

Lavanta

Rahatlatma ve sakinleştirme özelliği ile bilinen lavanta, cilt bakımında yorgun görünümü gidermek için son derece etkili doğal içeriklerden. Eğer cildindeki solgun ve mat görünümü gidermek istiyorsan, lavanta içeren cilt bakım ürünlerini tercih edebilirsin.

Ürün Önerisi: Garnier Nem Bombası Yorgunluk Karşıtı Kağıt Maske

Papatya

Papatya

Anti-enflamatuar ve sakinleştirici özelliği ile sıkça kullanılan doğal bir içerik olan papatya, ciltteki gerginlik hissini azaltma özelliğine de sahip. Eğer hassas bir cilde sahipsen ve cildini rahatlatmak ve gerginlik hissini azaltmak için papatya içeren cilt bakım ürünlerini kullanabilirsin.

Ürün Önerisi: Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Maske

Sakura

Sakura

Parlaklığını kaybetmiş, solgun ve donuk görünen bir cilde sahipsen, doğal bir içerik olan sakuradan yardım alabilirsin. Cilde ışıltı veren, cilt tonunu eşitleyen sakura ile çok daha parlak ve canlı görünen bir cilde sahip olabilirsin.

Ürün Önerisi: Garnier Nem Bombası Işıltı Verici Kağıt Maske

Argan Yağı

Argan Yağı

İçerisindeki E vitamini sayesinde cildi besleyen ve nemlendiren argan yağı, tüm ciltlerin nem kaynağı olan doğal bir içerik. Cildinin nemlenmesini, beslenmesini ve rahatlamasını istiyorsan, argan yağı içeren cilt bakım ürünlerini tercih edebilirsin.

Ürün Önerisi: Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Hindistan Cevizi Sütü

Hindistan Cevizi Sütü

Kuru bir cilde sahipsen, cildini yoğun bir şekilde nemlendirmek ve beslemek için Hindistan cevizi sütünden yardım alabilirsin. Kuru ve solgun ciltler için mükemmel bir doğal içerik olan Hindistan cevizi sütü sayesinde sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olabilirsin.

Ürün Önerisi: Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Maske – Işıltı

Derin Okyanus Suyu

Derin Okyanus Suyu

Cildinin onarılmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan, mineral bakımından son derece zengin olan derin okyanus suyu içeriğinden yardım alabilirsin. Gece boyunca cildi onarma ve yorgunluk izlerini giderme özelliği bulunan derin okyanus suyu ile canlı, dinlenmiş ve onarılmış bir cilde sahip olabilirsin.

Ürün Önerisi: Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Maskesi

Üzüm Çekirdeği

Üzüm Çekirdeği

Yaşlanma karşıtı bakımda son derece etkili doğal bir içerik olan üzüm çekirdeği özü, ciltteki ince çizgi ve kırışıklık görünümünün azalması, cildin dolgunlaşması konusunda oldukça işe yarıyor. Üzüm çekirdeği özü içeren cilt bakım ürünleri kullanarak, ilk yaşlanma belirtileriyle savaşabilir, cildinin daha pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsin.

Ürün Önerisi: Garnier Nem Bombası Dolgunlaştırıcı Kağıt Maske

Tatlı Badem Sütü

Tatlı Badem Sütü

Cildi onarma, besleme ve nemlendirme konusunda çok etkili olan tatlı badem sütü, kuru ve gergin ciltler için harika etkilere sahip. Cildindeki kuruluk kaynaklı gerginliği azaltmak ve yoğun bir şekilde besleyip onarmak için, tatlı badem sütü içeren cilt bakım ürünleri tercih edebilirsin.

Ürün Önerisi: Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Maske – Onarıcı

Mavi Kantaron

Mavi Kantaron

Cildi arındırma ve besleme konusunda çok başarılı ve doğal bir içerik olan mavi kantaron, hassas ciltlerin kullanımı için de son derece uygun bir içerik. Cildinin arınmasını ve beslenmesini sağlamak için mavi kantaron çiçeği içeren cilt bakım ürünleri kullanabilirsin.

Ürün Önerisi: Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!