Cildinin Işıltı Kazanması İçin Kullanabileceğin Antioksidan Serumlar

Cildinin Işıltı Kazanması İçin Kullanabileceğin Antioksidan Serumlar

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Işıltılı bir cilde kim hayır diyebilir? Cildinin makyaj yapmadan da doğal ışıltılı görünmesi için cilt bakımına özen göstermeli ve cildinin nem oranını arttırmalısın. Nemli bir cilt her zaman daha sağlıklı ve içten ışıltılı görünecek. 

Daha parlak bir cilde sahip olmak için antioksidan serumları cilt bakım rutinine dahil etmelisin. Nasıl mı? Cildinin daha ışıltılı ve aydınlık görünmesini sağlayan serumları keşfetmelisin. Bize göre cildi en iyi aydınlatan ve cildini derinlemesine nemlendirerek içten ışıltı kazandıran serum önerilerini seninle paylaşıyoruz. 

SkinCeuticals C E Ferulic Serum

SkinCeuticals C E Ferulic Serum

C vitamini vücudumuz için ne kadar sağlıklıysa aynı şekilde cildimiz için de çok faydalı! C vitamini cildin daha nemli, aydınlık ve ışıltılı görünmesine yardımcı olur. Özellikle kuru ve normal cildi olanlar için mutlaka C vitamini serumu kullanmalarını öneririz.

Antioksidan serumlar arasında çok popüler olan SkinCeuticals C E Ferulic Serum, %15 saf C vitamini içeriği ile yaşlanma karşıtı bir etki sunuyor. Cildindeki kırışıklık görünümü ve sıkılık kaybı problemleri için C vitamini serumunu kullanarak cildinin daha genç görünmesine yardımcı olabilirsin. Antioksidan serum, cildini derinlemesine nemlendirerek cildinin doğal ışıltısını ön plana çıkarabilir ve cildinin daha fresh görünmesini sağlayabilir. 'C vitamini serumu nasıl kullanılır?' diye soran okuyucularımız için minik bir ipucu: Günde bir kere 4-5 damla serum sürmek yeterli olur. Eğer serum sürüp dışarı çıkacaksan mutlaka 30 SPF ve üzeri koruması olan bir güneş kremi kullanmalısın.

SkinCeuticals Phloretin C F Serum

SkinCeuticals Phloretin C F Serum

Saf C vitamini içeren antioksidan serumlar, ışıltılı bir cilde giden en önemli cilt bakım ürünlerinin başında geliyor. Eğer bugüne kadar kullandığın diğer C vitamini serumları cildinin yağlanmasına ve istenmeyen parlamalarının oluşmasına yol açtıysa senin için SkinCeuticals Phloretin C F Serumu öneririz.

Yağlı ve karma ciltler için uygun olan Phloretin C F, cildinde yaşlanma karşıtı bir etki göstererek ince kırışıkların azalmasına yardımcı oluyor. Yağlanmaya eğilimli olan cildini derinlemesine nemlendiriyor fakat cildinde istenmeyen parlamaların oluşmasına izin vermiyor. UVA ve UVB ışınlarına karşı gelişmiş çevresel koruma sağlayan bu antioksidan serumu cildinin daha ışıltılı ve genç görünmesi için kullanabilirsin. 

Skinceuticals Serum 10

Skinceuticals Serum 10

Yaşlanma süreci cilt altındaki yağ dokusunun azalmasına yol açabilir. Deri altındaki yağ hücreleri azaldıkça derinin sıkılığı azalır ve cildimiz yavaş yavaş daha mat, solgun görünmeye başlayabilir. Bu nedenle olgun ciltlerde daha çok mat cilt sorununu görebiliyoruz.

Eğer aynaya baktığında cildinin daha solgun, ışıltısız göründüğünü fark ediyorsan senin için C vitamini antioksidan serum kullanmanın zamanı geldi demektir. Skinceuticals Serum 10, ince çizgi, kırşıklık ve kahverengi lekelerin görünümünü azaltmana yardımcı olur, daha sağlıklı bir cilt görünümüne zemin hazırlar. Hassas bir cildin varsa ve cildine parlaklık kazandırmak istiyorsan başlangıç antisoksidan serumu olarak Serum 10 kullanmaya başlayabilirsin. Serumu günde bir kez, 4-5 damla şeklinde cildine uygula ve yuvarlak hareketlerle dağıt. 

Skinceuticals  Resveratrol B E Gece Antioksidan Serumu

Skinceuticals  Resveratrol B E Gece Antioksidan Serumu

Işıltılı cilt bakımı için gece antioksidan serumu kullanmak da çok önemli. Gündüz antioksidan rutinine ek olarak, akşamları da cildine vitamin E ve baicalin içeren Skinceuticals  Resveratrol B E Serumu uygulamalısın. Gece antioksidan serumu serbest radikalleri nötralize etmeye yardımcı olur ve cildinin sıkılığını arttırır. 

Yaşlanma belirtilerini kontrol altına almak ve cildinin doğal ışıltısını ortaya çıkarmak için gece bakım yapmayı unutma. Geceleri biz uyurken cildimiz yenilenir, sen de bu sürece olumlu bir katkıda bulunmak için cildinin yenilenmesini hızlandıran, cildinin sıkılaşmasını sağlayan antioksidan serumları kullanmalısın. Düzenli olarak gece serumu kullandığında cildinin daha ışıltılı göründüğünü fark edebilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?