İnceliyoruz: En İyi Garnier Yüz Temizleme Jelleri

İnceliyoruz: En İyi Garnier Yüz Temizleme Jelleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt bakımında yüz temizleme jellerinin yeri tartışmasız vazgeçilmez. Daha temiz, pürüzsüz ve sağlıklı görünen bir cilde sahip olmak için kullandığımız en iyi Garnier yüz temizleme jellerini inceledik!

Cilt bakımıyla hiç alakam yok desen bile, en azından cildini temizlemek ve nemlendirmek, atlamaman gereken adımlardan olmalı. Cildinin daha sağlıklı ve pürüzsüz görünmesi için cildini kirden, yağdan ve kalıntılardan arındırmak ve nemlendirmek gerçekten de büyük fark yaratacak. Bizim cilt bakım rutinimizde severek kullandığımız, etkisini gördüğümüz ve arkadaşlarımıza da önerdiğimiz en iyi Garnier yüz yıkama jellerini detaylı bir şekilde inceliyoruz!

1.Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

Cildindeki sebum dengesini bozmadan, iyi bir şekilde temizlemek istersen, Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli'ni kullanabilirsin. %96 doğal kaynaklı içeriğe sahip bu temizleme jeli, Aloe Vera ve Hyaluronik Asit ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde ciltteki fazla yağı, kiri ve kalıntıları temizliyor. Cildimizi kurutmadan temizleyen bu jel temizleyici son zamanlardaki favorilerimizden! :)

2.Garnier Aktif Saf & Temiz Yoğun Arındırıcı Yüz Temizleyici 

Garnier Aktif Saf & Temiz Yoğun Arındırıcı Yüz Temizleyici

Salisilik Asit ve Yaban Mersini özü içeren formülü ile gözenekleri temizleyen, leke ve cilt kusurlarının görünümünün azalmasına destek olan Garnier Aktif Saf & Temiz Yoğun Arındırıcı Yüz Temizleyici, en sevdiğimiz temizleme jellerinden! 

Özellikle tıkanmış gözeneklerin gözle görünür şekilde açılmasına, cilt dokusunun arınmasına ve cilt kusurlarının sebep olduğu izlerin azalmasına yardımcı olan bu temizleme jeli, peeling tanecikleri içerdiği için cildimizi derinlemesine arındırıyor. 

3. Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Temizleme Jeli

Garnier Saf ve Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Temizleme Jeli

Garnier yüz temizleme jelleri arasında en sevdiklerimizden biri de Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Temizleme Jeli özellikle siyah noktalar için bir harika. Formülündeki kömür, yaban mersini özü ve salisilik asit ile gözenekleri kirden arındıran bu temizleme jeli, en inatçı siyah noktaları bile azaltmaya yardımcı oluyor. Kömürden gelen mikro taneciklerle ciltteki ölü derileri ve kiri arındırdığı için düzenli kullanıldığında cildindeki farklı kendi gözlerinle göreceksin.

4. Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli

Garnier Saf ve Temiz Temizleme Jeli

Eğer karma veya yağlı bir cilde sahipsen, cildini iyi bir şekilde arındırmak senin için daha da önemli olmalı. Cildindeki fazla yağı ve kiri arındırmadığında, cildin siyah nokta ve sivilce üretmeye daha yatkın olacaktır. Bunun için Garnier Saf ve Temiz Yüz Temizleme Jeli’ni kullanabilirsin. Salisilik asit ve çinko türevi içeren formülü ile cildi iyi bir şekilde arındırıyor, siyah noktaların azalmasını sağlıyor, gözenekleri sıkılaştırıyor ve cilt problemlerinden kalan izlerin düzelmesine yardımcı oluyor.

5. Garnier Botanik Yeşil Çay Özlü Arındırıcı Temizleme Jeli

Garnier Botanik Yeşil Çay Özlü Arındırıcı Temizleme Jeli

Garnier Botanik serisi, %96 oranında doğal kaynaklı içerikleriyle çok severek kullandığımız bir cilt bakım serisi. Serideki yeşil çay özlü ferahlatıcı yüz temizleme jeli ise karma ve yağlı ciltlere hitap ediyor. Formülündeki yeşil çay özü ile cildi kirden ve makyaj kalıntılarından iyi bir şekilde arındırıyor. Bu temizleme jelini kullandıktan sonra ciltte oluşan temizlik hissi gerçekten de bir harika.

6. Garnier Botanik Üzüm Özlü Ferahlatıcı Temizleme Jeli

Garnier Botanik Üzüm Özlü Ferahlatıcı Temizleme Jeli

Garnier botanik serisindeki diğer bir temizleme jeli de üzüm suyu içeren ve cildi ferahlatan bir jel. Normal ve karma ciltlerin seveceği bu Garnier yüz temizleme jeli, cildi kirden ve makyaj kalıntılarından arındırırken aynı zamanda da bir ferahlama hissi veriyor. Eğer cildini temizlerken aynı zamanda da ferahlatacak bir temizleme jeli arıyorsan, mutlaka denemelisin.

7. Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Jeli

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Jeli

Cildi günlük kir ve yağdan temizlemenin yanında, makyajı da iyi bir şekilde temizlemenin önemi büyük. Eğer makyajını iyi bir şekilde temizlemezsen, gözeneklerinin içinde kalan kalıntılar zamanla siyah noktalara ve sivilcelere dönüşebilir. Bu yüzden makyajını temizleme adımını atlamamalısın. Bunun için bizim en severek kullandığımız Garnier yüz temizleme jeli, Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Jeli.

Bu yüz temizleme jeli, formülündeki micellar teknolojisi ile ciltteki makyaj kalıntılarını mıknatıs gibi çekiyor ve tek hareketle cildi arındırıyor. Hassas ciltlerin bile rahatlıkla kullanabileceği bu micellar temizleme jeli, yüz, göz ve dudak makyajını temizliyor, cildi arındırıyor ve rahatlatıyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?