Herkesicinguzellik Editörlerinin Favori Kış Nemlendiricileri

Herkesicinguzellik Editörlerinin Favori Kış Nemlendiricileri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kış aylarında cildimiz, soğuk ve sert hava şartlarında nemini kaybedebiliyor, daha fazla nemlendirilmeye ihtiyaç duyabiliyor. Bu nedenle cildimizi düzenli olarak, sabah-akşam nemlendirmemiz gerekiyor. Ayrıca yalnızca yüzümüzü değil, vücudumuzu da nemlendirmemiz şart. Biz de CildimveBen editörleri olarak, kış ayları boyunca elimizden düşürmediğimiz, favorimiz olan nemlendirici krem önerilerimizi seninle paylaşmak istedik. Sen de bu önerilerimizi inceleyip, sana uygun nemlendirici kremi bulmaya hazır mısın? :)

Favori Yüz Nemlendirici Krem Önerileri:

1. L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem GFK20

 L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem GFK20

Cildini nemlendirirken aynı zamanda dolgunlaşmasını, ince kırışıklıklara etki etmesini de isteyen Herkesicinguzellik editörlerinin favorilerinden biri L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem GFK20. Yüksek moleküler ve mikro moleküler olmak üzere 2 çeşit Hyaluronik Asit içeren bu yüz dolgunlaştırıcı krem, aynı zamanda 20 faktörüyle cildimizi güneşe karşı koruma altına alıyor.

2. Garnier Hyaluronik Aloe Jel

2. Garnier Hyaluronik Aloe Jel

Hyaluronik Asit ve Aloe Vera özleri jel dokuda buluşuyor ve cildimizin nem kaynağı oluyor! Garnier Hyaluronik Aloe Jel, yaz-kış kullandığımız, en sevdiğimiz nemlendiricilerden. Özellikle jel dokusuyla kolayca emilen, cildimizi ferahlatan bu nemlendiriciyi, sabah ve akşam bakım rutinimizde kullanmayı ihmal etmiyoruz.

3. Kiehl’s Ultra Facial Cream

Ultra Facial Cream

Kiehl’sın artık efsaneleşen nemlendiricisi Ultra Facial Cream, hafif yapısıyla, 24 saat süren nemlendirme etkili formülü ile cildimizin her bölgesinde 2.3 kat daha fazla nemlendirme etkisi sağlıyor. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan bu nemlendirici krem, en sert hava koşullarında dahi etkili. Yani tam da kış aylarında soğuklardan nemini kaybeden ciltlere göre!

4. Vichy Mineral 89 Günlük Nem Bakımı

mineral 89

Cildimizde canlı bir görünümü, sağlıklı bir ışıltıyı, özellikle kış aylarında sağlayabilmemiz zor olabiliyor. Ancak doğru nemlendiriciyle bu görünüme ulaşmak mümkün. İçerisinde doğal kaynaklı Hyaluronik Asit ve Vichy Mineralli Termal Suyu bulunan Mineral 89 Günlük Nem Bakımı, cildimizi nemlendirirken cilt bariyerini de güçlendiriyor. Cildimiz gün içerisin hava kirliliği, stres gibi çevresel faktörlerden etkilenebiliyor. İşte bu noktada da cilt bariyerimizi güçlendiren, bu etkenlere karşı dayanıklı olmasını sağlayan Vichy Mineral 89 Günlük Nem Bakımı devreye giriyor ve cildimizi koruma altına alıyor.

Favori Vücut Nemlendiricilerimiz:

1. La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M

Gelelim, kış boyunca en çok kullandığımız vücut nemlendiricilerimize! Yetişkinlerde kullanıldığı gibi bebeklerde, çocuklarda da kullanılabilen La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M, Niacinamide ve Shea yağı içeriği ile cildi anında yatıştırmaya yardımcı olarak kuruluk hissi sonucu oluşan kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı oluyor. Cilt bariyerini güçlendirerek, ciltte rahatlama sağlıyor. Çok kuru, atopiye eğilim gösterebilen ciltlerin rahatlamasını sağlıyor.

2. CeraVe Nemlendirici Krem

CeraVe Nemlendirici Krem

Soğuk havaların gelmesiyle kuruyan cildimizin dostu Cerave Nemlendirici Krem! Yüz ve vücut için kullanılabilen bu nemlendirici krem, cilt için gerekli 3 temel seramid içeriyor. Cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olurken aynı zamanda kontrollü salınım teknolojisi sayesinde gün boyu nemlendirme sağlıyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?