Kiehl's Dudak Kremlerini İnceliyoruz!


Kuru dudaklarımız özellikle sonbahar ve kış döneminde zirve yaparak çatlamaya ve sert görünmeye başlıyorlar. Dudaklarda kuruluk sorununu yatıştıran ve dudakları yoğun bir şekilde nemlendiren dudak kremlerini biz çantamızdan hiç çıkarmıyoruz. Neredeyse her çantamızda bir dudak kremi bulmak mümkün! Bu kadar dudak kremi deneyiminden sonra en iyilerini belirlemek pek zor olmadı! Dudak kremi konusunda bizim için bir numara olan Kiehl's dudak kremlerini bugün yakından inceliyoruz. Sana en uygun dudak kremini bularak bu kışı dudakların kurumadan atlatabilirsin. 

Kiehl's Lip Balm #1

Kiehl's Lip Balm #1

Dudaklar vücudumuzda en çok kurumaya ve çatlamaya müsait olan deriden meydana gelir. Hem yapısından hem de işlevinden dolayı dudaklarımız yılda en az 1-2 kere kuruluk sorunu yaşayabilir. Burnu tıkalı olan kişilerin, ağızdan nefes aldığında dudaklarının ne kadar kuruduğunu ve çatladığını biliyorsun. İşte bu gibi durumlarda bizim kurtarıcımız Kiehl's Lip Balm #1 oluyor. 

Kiehl's markasının 1969 yılında çıkardığı ilk cilt bakımı ürünlerinden olan Kiehl's Lip Balm #1 neredeyse 40 senedir dudakları nemlendiriyor, rahatlamasını sağlıyor ve vitamin desteği ile dudaklara bakım yapıyor. Kış mevsiminin kurutucu etkisinden dudakları koruyarak dudakların çatlamasını da erken dönemde önlüyor.

Kiehl's Lip Balm #1 dudak bakım kreminin ayrıca iki farklı aromalı versiyonu da mevcut. Kızılcık(Cranberry) ve Mango aromalı Kiehl's dudak kremleri dudaklarını nemlendirirken tropikal kokuları sayesinde etrafını da meraklandırıyor. Ne zaman aromalı Kiehl's dudak kremlerini sürsek etrafımızdan 'Hangi krem o?' sorularını duyuyoruz. Skualan, E vitamini ve Aloe Vera içeren Kiehl's Lip Balm #1 dudak kremlerinden sana en uygun olanı seçip dudaklarını kuruluktan koruyabilirsin. 

Kiehl's Buttermask For Lips

Kiehl's Buttermask For Lips

Kavanoz dudak kremlerini sevenler için en çok önerilen ürün Kiehl's Buttermask For Lips oluyor. Aslında Buttermask For Lips, bir lip balmdan çok daha fazlası o bir dudak maskesi! 'Dudak maskesi nedir?' diye merak ettiğini tahmin ediyoruz. Dudak maskesi, gece uyumadan önce dudaklarına sürdüğün ve sabaha kadar dudaklarını nemlendiren ve derinlemesine bakım yapan bir dudak ürünü. Durulama gerektirmeyen dudak maskesi dudaklardaki kuruluğu alarak yerine yumuşacık ve kadifemsi bir his bırakıyor. 

Buttermask For Lips'in formülündeki Yabani Mango Yağı ve Hindistan Cevizi Yağı dudaklarındaki kuruluğu onararak daha nemli ve sağlıklı görünmelerine yardımcı oluyor. İtiraf edelim, biz bu yoğun dudak maskesini gün içinde dudaklarımıza sürerek dudaklardaki sert ve kuru görünümü rahatlatıyoruz. Sadece gece değil, ihtiyaç duyduğun her an dudak maskesi yapabilirsin. 

Kiehl's Butterstick Lip Treatment

Kiehl's Butterstick Lip Treatment

Gün içinde dudaklarının kuruduğunu hissettiğinde hemen sürmen gereken ürünlerin başında Kiehl's Butterstick Lip Treatment geliyor. İçeriğindeki Hindistan Cevizi Yağı ve Limon Yağı dudakları yoğun bir şekilde nemlendirerek kuruluk problemini rahatlatıyor ve dudaklarında yumuşacık bir görünüm sağlıyor. Hindistan cevizinin mis gibi kokusu da seni soğuk kış gününden alıp sıcacık tropikal adadaymışsın gibi hissetmene yardımcı oluyor. 

Butterstick Lip Treatment kullandıkça dudaklarının daha pürüzsüz olduğunu gözlemlersin. İçeriğindeki değerli yağlar dudaklarına bakım yaparak dudak yüzeyindeki sertliği azaltır. Kiehl's dudak nemlendiricisinin en sevdiğimiz özelliği ise tek bir uygulamanın tüm gün yeterli olması! ihtiyaç duyduğun anda Butterstick Lip Treatment'ı uygula ve gün boyu nemli dudaklarının keyfini çıkar. 

Editörün önerisi: İkonik Butterstick Lip Treatment dudak nemlendiricisinin SPF 30 ve sPF 25 seçenekleri de bulunuyor. Şeffaf dudak nemlendiricisi yerine nude renkleri seçmek istersen Naturally Nude rengini deneyebilirsin. Dudak rengindeki bu nemlendirici, dudaklarını yumuşatırken aynı zamanda daha havalı görünmene yardımcı olur. Ayrıca SPF koruması, dudaklarını UV ışınlarına karşı koruyarak güneş kaynaklı kuruluğunu önler. Unutma, güneş ışınları sadece yazın değil, kış aylarında da dudaklarına zarar verebilir.

Kiehl's Love Oil For Lips

Kiehl's Love Oil For Lips

Besleyici yağlarla dudaklarını yoğun bir şekilde nemlendirmek ve aynı zamanda ışıl ışıl parlamak için Kiehl's Love Oil For Lips kullanabilirsin. Dudak yağı arayanlar için ideal bir ürün olan Love Oil For Lips, doğal görünümlü ve yağ formunda bir ürün. Dudakları beslerken aynı zamanda dudakları hafif renklendiren ve parlak gösteren dudak nemlendiricisini çok seveceksin. 

Kiehl's dudak yağının içinde Hindistan Cevizi Yağı, Moringa Yağı ve Barbados Kirazı bulunuyor. 5 farklı renk seçeneği sayesinde dudaklarında farklı farklı görünümler yaratabilirsin. Kiehl's Love Oil For Lips kullandığın andan itibaren dudakların yumuşacık ve parlak görünmeye başlar. Dudakları doğal ışıltı görmek ve klasik dudak nemlendiricilerinden farklı bir ürün kullanmak isteyenler dudak yağını mutlaka denemeli! 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!