En İyi 3 Lip Balm (Dudak Balmı)

En İyi 3 Lip Balm (Dudak Balmı)

Lip balm sürmeyi çok seviyoruz. Dudakları nemlendiren ve doğal bir parlaklık kazandıran lip balmları biz, yaz-kış demeden çantamızdan çıkarmıyoruz. :)

Lip balm önerisi isteyen arkadaşlarımıza söylediğimiz, mutlaka kullan dediğimiz en iyi dudak nemlendiricilerini ise şimdi seninle paylaşıyoruz! Dudağında yapışkanlık yaratmayan, etkisi uzun saatler dudağında kalan ve gün boyu dudağını nemlendirecek lip balmlar ile tanışmaya hazır mısın?

Kiehl's Butterstick Lip Treatment

Kiehl's Butterstick Lip Treatment

Renkli dudak nemlendiricileri kullanmak çok pratik! Hem dudakları nemlendiriyor, hem de doğal bir renk kazandırıyoruz. Yaz aylarında lip balm sürmek dudakların kuruyarak acılı soyulma sürecini yaşamasına da engel oluyor. 

En sevdiğimiz lip balm listesinin ilk sırasına Kiehl'sın mutlaka denemen gereken ürünlerinden olan Butterstick Lip Treatment Dudak Nemlendiricisi'ni alıyoruz. Hindistan cevizi ve limon yağı içeren Kiehl's dudak balmı, sadece dudakları nemlendirmekle kalmıyor aynı zamanda çatlayan dudakları onararak dudakların daha nemli ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor. Böylece mat ruj sürdükten sonra dudaklarımız kupkuru durmuyor! İçeriğindeki SPF 25 sayesinde Butterstickler dudaklarımızı güneşin zararlı etkilerinde de koruyor. Daha ne olsun?

Editörün önerisi: Dudaklarını yoğun bir şekilde onarmak ve kuruyan dudaklarını bakım altına almak için dudak maskesi kullanmalısın. Kiehl's Buttermask For Lips, yabani mango yağı ve hindistan cevizi yağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde gece boyu dudaklarını onararak sabahları kadife yumuşaklığındaki dudaklarla uyanmanı sağlayacak. Dudak maskesini peeling yaptıktan sonra uygulamalısın. 

Lancome Rénergie Multi-Lift Lip Balm

Lancome Rénergie Multi-Lift Lip Balm

Dudak dolgunlaştırıcı lip balmları kullanmayı çok seviyoruz. Dudakta doğal dudak dolgusu etkisi yaratan dudak dolgunlaştırıcı rujlar güzellik marketlerine geldiğinden beri neredeyse hepsini denedik!

Lancome Rénergie Multi-Lift Lip Balm bugüne kadar denediğimiz en etkili dudak dolgunlaştırıcı lip balmı. Dudak dolgunlaştırma ve sıkılaştırma etkisi olan bu dudak balmı, dudakların nem dengesini sağlayarak kurumasına engel oluyor. Dudakların üzerindeki çizgilere karşı sıkılaştırma etkisi olan Lancome dudak balmını senin de denemeni öneririz. Nude pembe tonlarındaki bu dudak balmı, dudaklara varla yok arası bir renk kazandırıyor. Canlı bitişini ve dolgunlaştırma etkisini uzun süre dudaklarında canlı tutuyor. Sen de Lancome Rénergie Multi-Lift Lip Balmı denedikten sonra bu dudak balmını neden en iyi dudak balmları listesine eklediğimizi anlayacaksın. 

La Roche Posay Cicaplast Levres dudak kremi

La Roche Posay Cicaplast Levres dudak kremi

Çatlayan dudaklarına çözüm arıyorsan senin için La Roche Posay Cicaplast Levres dudak kremini öneririz. Mevsim koşullarından veya kullandığın rujlara bağlı olarak dudaklarında yoğun kuruluk oluyorsa Cicaplast Levres dudaklarını yoğun bir şekilde nemlendirerek dudakların soyulmasına engel olacak.

Dudaklarındaki hassasiyeti azaltan, pul pul kurumasına engel olan şeffaf lip balm arıyorsan La Roche Posay Cicaplast Levres senin için doğru seçim. Dudaklarımızın çatladığı günlerde bu dudak kremini sabah ve akşam olmak üzere dudaklarımıza günde iki kere uyguluyoruz. İlk uygulamadan itibaren dudakları yoğun bir şekilde nemlendirmeye başlıyor ve gün içinde dudaklarımızdaki kabukları daha az kopardığımızı fark ediyoruz! Kuru dudaklara lip balm tavsiyesi isteyenler aradığı ürünü artık buldu.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?