Deniyoruz: Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu

Deniyoruz: Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Saçlarımızın pürüzsüz ve parlak görünmesi için pek çok ürün ve teknik uyguluyoruz. Hatta bazen keratin bakımı bile devreye giriyor! Peki aynı parlak, pürüzsüz ve yumuşak etkiyi evde de elde edebileceğini söylesek? Son zamanlarda özellikle Tiktok’ta büyük popülerlik yaratan Elseve Dream Long 8 Saniye Wonder Water Mucize Bakım Suyu’nu görür görmez denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu

Uzun ve yıpranmış saçların sık sık kabarık, karışık ve donuk mu görünüyor? Pürüzsüz olmalarını sağlamak için çok fazla ürün kullanıyor, bunun sonucu da ağırlaştıklarını mı görüyorsun? Kesinlikle yalnız değilsin! Saçlarımızın pürüzsüz görünmesi için hem duştan sonra hem de kuruyken bir sürü bakım ürünü kullanıyor, saçlarımıza sürekli ısıyla şekil veriyor yine de zaman zaman kontrol etmekte zorlanıyoruz.

Çok kısa bir süre önce saça 8 saniyede daha yumuşak, parlak ve 10 kat* daha pürüzsüz bir görünüm veren bir saç bakım suyu ile tanıştık: L’Oréal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu! Yenilikçi Lamellar teknolojisi ile saç yüzeyini yapılandıran bu saç bakım suyu, saçlarını ağırlaştırmadan mucize bir dönüşüm sağlıyor. Şimdi gel Elseve Wonder Water’a daha yakından bakalım…

Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu’nun Özellikleri

Keratin bakımının yıpranmış saçı nasıl parlak, pürüzsüz ve yumuşak yaptığını mutlaka görmüşsündür. Keratin bakımı öncesi sonrası değişimini izlemek gerçekten de insanın gözlerini kamaştırıyor. Bu etkiyi evde kendimiz elde etmemizi sağlayan, sadece 8 saniyede mucize dönüşüm yaratan Elseve Wonder Water Saç Bakım Suyu’nun özellikleri şu şekilde:

- Lamellar teknolojisine sahip. Uzun ve yıpranmış saçların zarar görmüş bölgelerini hedefliyor.

- 8 saniyede anında gözle görülür bir değişim veriyor.

- Saçların 10 kat* daha pürüzsüz, parlak ve yumuşak olmasını sağlıyor.

- Anında kolay tarama sağlıyor.

- Silikon içermeyen formülü sayesinde saçların ağırlaşmasına engel oluyor.

*Instrumental test

Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu Nasıl Uygulanır?

Elseve Dream Long Wonder Water’ı aşağıdaki adımları takip ederek uygulayabilirsin:

1. Adım: Saçını şampuanla

Her zamanki gibi saçlarını şampuanlayıp durulayabilirsin. Hatta saç kremi kullanıyorsan, onu da uyguladıktan sonra durulayabilirsin.

2. Adım: Wonder Water'ı uygula

Saçlarını iyice duruladıktan sonra, Wonder Water'ın ucundaki minik kapağı açtıktan sonra, saçlarının uçlarına ve boylarına uygulayabilirsin.

3. Adım: 8 Saniye boyunca masaj yaparak uygula

Saçlarının boy ve uçlarına Wonder Water’ı 8 saniye boyunca masaj yaparak uyguladıktan sonra durulamalısın. Bu sırada saçında çok hafif bir ısınma hissedebilirsin, bu Lamellar teknolojisinden kaynaklanıyor.

4. Adım: Durula

Wonder Water saçlarında 8 saniye kaldıktan sonra saçlarını durulayabilirsin.

Eğer ince ve orta kalınlıktaki saçlara sahipsen 1 doz, kalın telli ve kıvırcık saçlar için 2-3 doz kullanabilirsin. Ekstra uzun saçların varsa 1 doz daha kullanabilirsin.

Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu Öncesi Sonrası

Saçların sadece saniyeler içinde 10 kat* daha pürüzsüz, parlak ve yumuşak olmasını sağlamak gerçekten de bir mucize! Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu’nu duşta uyguladıktan sonra, saçlarımızın çok daha kolay tarandığını fark ettik. Saçlarımızı kurutup şekil verdikten sonra çok daha pürüzsüz, yumuşak ve parlak olduklarını gördük. En güzel tarafı ise aralardan çıkan inatçı kısa saçların yatışmış olması ve saçlarımızın pürüzsüz olduğunu görmek oldu. Uzun ve yıpranmış saçları onaran bu saç bakım suyu, gerçekten de şaşırtıcı bir pürüzsüzlük ve parlaklık veriyor. Üstelik bunu sadece 8 saniyede yapıyor olması gerçekten de bir mucize!

*Instrumental test

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?