Deniyoruz: La Roche-Posay SpotScan+

Deniyoruz: La Roche-Posay SpotScan+

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sivilce, akne ve siyah noktalar, yağlı ciltlilerin en büyük cilt kusurlarından. Peki bu cilt kusurlarına nasıl savaş açabilirsin? Sana özel kişiselleştirilmiş cilt bakım rutini ile pürüzsüz bir cilde sahip olmaya hazırlan!

Sivilce, akne ve siyah nokta, cilt kusurları arasına hepimizin başını ağrıtan dertler. Özellikle yağlı ciltlerin başındaki bu cilt problemleri, gerçekten düzenli bakım gerektiriyor. Peki, yağlı cildinin sivilce sorununu nasıl giderebileceğini biliyor musun? Gelişen teknoloji ve yapay zeka artık bu cilt sorunlarına parmak basıyor ve dünyanın en kolay yöntemiyle tüm kabuslarımızı geride bırakıyor: La Roche-Posay SpotScan+ ile tüm ciltler artık rahat bir nefes alabilir!

Yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler

Yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler

Cildin kendi kendine ürettiği yağ yani sebum, ciltte parlamalara neden olduğu gibi aslında çok daha önemli cilt kusurlarına da yol açıyor: Akne, sivilce ve siyah nokta. Her biri ayrı can sıkıcı olan bu cilt sorunları, özenli bir bakım istiyor.

Sivilce, akne ve siyah nokta problemlerinden kurtulmak için bugüne kadar pek çok bakım denemiş olabilirsin, başarısız olduysan sakın üzülme. Bu sefer akıllı teknoloji sayesinde tamamen bu sorunları geride bırakmaya hiç olmadığı kadar yakınsın.

La Roche-Posay’in SpotScan+  Cilt Taraması Ne İşe Yarıyor?

La Roche-Posay’in Effaclar SpotScan Cilt Taraması Ne İşe Yarıyor?

Cep telefonunla en sık yaptığın şey ne? Dur tahmin edelim: Selfie çekmek? O zaman, bugüne kadar çektiğin en işe yarar selfie’yi çekmeye hazırlan. Üstelik sonunda bir daha rötüş uygulamalarına da ihtiyaç duymamanı sağlayan bir etkiyle seni tanıştırıyoruz: La Roche-Posay SpotScan+!

La Roche-Posay SpotScan+, yapay zekanın hüneri ve uzman dermatologların deneyimlerini bir arada harmanlayan, harika bir uygulama. Yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltleri tarayan ve cilt kusurlarına göre uygun bakımı öneren bu uygulama, bugüne kadar cilt bakımı hakkında duyduğumuz en yenilikçi uygulama.

La Roche-Posay SpotScan+  Nasıl Çalışır?

La Roche-Posay Effaclar SpotScan Nasıl Çalışır?

La Roche-Posay SpotScan+  cilt taramasını kullanmak için tek yapman gereken, La Roche-Posay’in web sitesindeki QR kodu, cep telefonunun kamerasına okutmak. Anında açılan ekran seni çok kolay bir şekilde yönlendirecek. İlk adımda sağ, sol ve ön olmak üzere 3 tane selfie çekmeni isteyecek, sonra da cildini analiz edip, cilt kusurlarının derecesini belirleyecek.

 

0’dan 4’e kadar cilt kusurların için alacağın dereceye göre, La Roche-Posay SpotScan+ sana, cildin için uygun olan kişiselleştirilmiş cilt bakım rutini önerisini hazırlıyor. Sonucunu da sana mail ile hemen gönderiyor. Böylece kullanman gereken ürünleri tek tek görüp inceleyebilir, kullanım önerileri alabilir, cilt günlüğünü oluşturabilirsin.

 

La Roche-Posay Effaclar SpotScan Nasıl Çalışır? 2

İşin en güzel tarafı ise, ürünleri düzenli olarak kullandığında, Öncesi/sonrası özelliği ile cildinin gösterdiği gelişimi bu uygulamadan kolayca takip edebilirsin. Cildinin günden güne ne kadar geliştiğini takip edebileceğin için rutini aksatmayı aklından bile geçirmeyecek, keyifle devam etmek isteyeceksin. Sence de harika değil mi?

La Roche-Posay Effaclar Serisi Ne İşe Yarıyor?

La Roche-Posay Effaclar Serisi Ne İşe Yarıyor?

Yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltlere özel olarak hazırlanan La Roche-Posay Effaclar serisi, cilt kusurlarının görünümünü düzeltmeye yardımcı oluyor. Yetkili La Roche-Posay eczanelerinden ulaşabileceğin bu seride, bakım kremleri, temizleyiciler, matlaştırıcı bakım kremleri, misel sular, leke ve cilt tonu giderici serumlar, tonikler ve yağlı ciltlere hitap eden pek çok “sorun giderici” ürün bulunuyor.

Eğer sen de artık yağlı cildindeki kusurları geride bırakmak istiyorsan, SpotScan+’i bir an önce denemek için buraya tıklayabilirsin!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?