Deniyoruz: YSL Black Opium Over Red Parfüm

Deniyoruz: YSL Black Opium Over Red Parfüm

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yves Saint Laurent, Black Opium parfüm serisine bir yenisini daha ekledi: Black Opium Over Red! Klasik Black Opium’un enerjik ve canlı kokusunun bağımlısı olduğumuz için yeni çıkan YSL Black Opium Over Red’i de hemen denedik ve yorumlarımızı senin için bir araya getirdik!

Yeni bir parfüm arayışında olmadığımız zamanlarda bile mağazalardaki parfümleri denemek ve üzerine tartışmak çok keyifli. Bize göre parfüm seçimi hem makyajı hem de kıyafetleri bir üst seviyeye taşımayı başarıyor. Bu nedenle kendi stilin için doğru parfümü seçmek çok önemli. 

Son günlerde senin TikTok sayfan da YSL Black Opium Over Red parfüm yorumu videolarıyla dolup taşmış olabilir. YSL Black Opium serisine yeni bir parfüm eklendiğini duyunca tabii ki biz de hemen denedik. Hadi gel, YSL Black Opium Over Red ne kokuyor ve YSL Black Opium Over Red hangi mevsime uygun enine boyuna konuşalım!

YSL Black Opium Over Red Nasıl Bir Parfüm?

YSL Black Opium Over Red Nasıl Bir Parfüm?

YSL Black Opium Over Red, açılış ve son notalarında yer alan baskın kiraz ve kahve kokusunu çiçek notalarının hafif tatlı harmonisiyle dengeleyen bir kadın parfümü. YSL, Black Opium serisine eklediği yeni parfümü Over Red ile şehvetli, cesur ve yoğun bir koku sunuyor. Klasik Black Opium şişesini baştan aşağıya kırmızıya boyayan Yves Saint Laurent, Black Opium Over Red parfümün kalıcı etkisiyle gecenin sonuna dek tene ve duyulara eşlik etmeyi sürdürüyor.

YSL Black Opium Over Red Parfüm Notaları

  • Üst notalar: Kiraz ve yeşil mandalina
  • Orta notalar: Portakal çiçeği, yasemin ve siyah çay
  • Alt notalar: Madagaskar vanilyası, kahve ve paçuli

Sosyal medyayı kasıp kavuran YSL Black Opium Over Red ne kokuyor diyorsan işte tarifi! Uygulandığı ilk anda tende ferah bir koku bırakan YSL Black Opium Over Red kokusu, bir süre sonra yoğun, sıcak ve şehvetli notalarıyla tüm teni sarıyor. Peki, bu parfümü özel kılan asıl etken ne biliyor musun? YSL Black Opium Over Red parfüm, oldukça derin ve katmanlı bir kokuya sahip. Özellikle alt notalardaki vanilya ve kahve aromaları bu YSL parfümü bambaşka bir seviyeye taşımayı başarıyor.

YSL Black Opium Over Red Parfüm Nasıl Kokuyor?

YSL Black Opium Over Red Parfüm Nasıl Kokuyor?

1977'de Mösyö Saint Laurent tarafından tasarlanan efsanevi Opium parfüm serisinin en yeni üyesi YSL Black Opium Over Red’i kısaca kiraz, kahve ve vanilya kokusu olarak tanımlamak mümkün. YSL Black Opium Over Red’in koku notası diziliminden zaten bahsetmiştik. Uygulandığı ilk anda teni saran yeşil mandalinanın ferahlatıcı kokusu, daha sonra yerini yasemin ve portakal çiçeğinin sakinleştirici etkisine bırakıyor. Ardından tüm vücudu kahve ve vanilyanın büyüleyici kokusu sarıyor. 

YSL Black Opium Over Red Parfüm Kimler için Uygun?

YSL Black Opium Over Red Eau de Parfum, ferah bir notayla başlayıp zaman geçtikçe yoğunlaşan kokulardan hoşlananlar için ideal. Aynı zamanda YSL Black Opium Over Red Parfüm sıcak ve şehvetli kokusuyla yoğun kokulardan hoşlananların da beğenisini topluyor.

YSL Black Opium Over Red Parfüm Kalıcı mı?

YSL Black Opium Over Red Parfüm Kalıcı mı?

YSL Black Opium Over Red notasından uzun uzun bahsettik. Bu notalar sıcak, yoğun, şehvetli ve büyüleyici bir kokunun yanı sıra aynı zamanda uzun süre kalıcı bir etki sunuyor. Üstelik bu eşsiz koku yalnızca tende ve elbiselerde değil, aynı zamanda etraftaki herkesin hafızasında da güçlü bir yer ediniyor.

YSL Black Opium Over Red Parfüm Ne Zaman Kullanılır?

YSL Black Opium Over Red ferah ve yoğun kokusuyla günün her anına hitap eden bir koku. Günlük rutinde rahatlıkla kullanılabilen YSL Black Opium Over Red kadın parfümünün biz akşam davetlerine daha çok yakışacağını düşünüyoruz. Tabii YSL Black Opium Over Red hangi mevsime uygun ondan da bahsetmek gerek. Kiraz ve çiçek notalarıyla her mevsime hitap eden YSL Black Opium Over Red, vanilya ve kahveden gelen sıcak kokusuyla özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde vazgeçilmezin olabilir!

YSL Black Opium Over Red sende de ilk görüşte aşk etkisi yaratacak mı çok merak ediyoruz. Bu parfümü uyguladıktan sonra teninde ve belleğinde bıraktığı hisleri bizimle de paylaşmayı unutma!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?