En güzel sade saç modelleri!

En güzel sade saç modelleri!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sade saç modellerini bu kadar çok seven bir tek biz olamayız! Sade topuz modelleri, sade örgüler hem çok pratik, hem de göz alıcı görünüyorlar.

Bugün seninle en sevdiğimiz sade, doğal saç modellerini paylaşıyoruz. Sade saç renkleri ile kombinlenen bu saç modelleri her yaşta harika görünüyorlar. Sadece birkaç dakikanı alacak bu saç modelleri ile çok zarif ve cool görüneceğine eminiz. 

İkili örgü

ikili örgü

Sade örgü modelleri arasında en çok aranan modellerin başında ikili örgüler geliyor. Genç ve enerjik görünen bu saç modeli tam okul kızı havası yaratıyor. Sadece okula giderken değil, hafta sonu vintage bir stil yakalamak istediğinde ikili örgüleri yapabilirsin. Sade saç modelinin bozulmaması ve örgülerinin arasından minik saçların çıkmaması için saçlarını sabitlemelisin. Bizim en sevdiğimiz saç spreyi olan L'Oréal Paris Elnett Güçlü Tutuş Saç Spreyi'ni sana da tavsiye ederiz.  

Hacimli dalgalar

Hacimli dalgalar

Sade açık saç modelleri sevenler hacimli ve dolgun saçları çok seviyordur. Saçlara doğal ve salaş bir görünüm veren bu saç modeli her sene çok trend oluyor. Saçlarının hacimsiz göründüğünden şikayetçiysen bu saç modelini yana ayırarak kullanmalısın. 

Yarım topuz

Yarım topuz

Yarım topuz saç modelini en çok orta boy saçlara yakıştırıyoruz. Oldukça genç görünen bu saç kesimi, yarım topuz ile birleşince ortaya çok enerjik bir görünüm çıkıyor. Kendini solgun ve cansız hissettiğin günlerde sade topuz modelleri ile iltifatları üzerinde toplayabilirsin. Saçlarını yarım topuz yaptıktan sonra altta kalan saçlarını Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için Saç Köpüğü ile dalgalandırmalısın. 

Sade örgü

sade örgü

Sade örgüleri seviyorum diyorsan bu saç modeli tam sana göre. Önce saç köpüğü kullanarak saçlarına salaş dalga görünümü ver. L'Oréal Paris Elnett Dalgalı Saçlar için Köpük kullanarak saçlarının dalgasını ön plana çıkarmalısın. Sonra saçlarının ön kısmından ince bir tutam al ve ör. Saç modelini renkli göstermeyi seviyorsan farklı saç aksesuarları kullanabilirsin. 

Yüksek topuz

Yüksek topuz

En sevdiğimiz sade saç topuzu modellerinden biri sade yüksek topuz stili. Yüzü yukarı toparlayan ve gözleri daha çekik gösteren bu saç modelini biz çok seviyoruz!

Şık atkuyruğu

Şık atkuyruğu

Acil çıkan bir davet için veya romantik buluşmalara giderken şık ve sade atkuyruğu modellerini denemelisin. Çabasız şık olmak için sade yüksek atkuyruğu yap. Topuzuna daha şık görünüm vermek için atkuyruğunun içinden aldığın bir saç tutamını atkuyruğunun etrafına sar. İşte bu kadar. 

Sade topuz

Sade topuz

Sade saç topuz modellerini seviyorsan sen de bizim gibi bu dağınık topuza bayılmışsındır. Sade topuz görünümü için saçlarını döndürerek topuz yapman yeterli olacaktır. Tabii saçlarının ön kısmından ince tutamları bırakmayı unutma. Bu adım sayesinde saçlarına doğallık gelecektir. 

Hacimli örgüler

hacimli örgüler

Saçlarını daha gür göstermek isteyenler hacimli örgüleri tercih ediyorlar. XXL örgüleri gevşeterek saçlarını istediğin kadar hacimli göstermen mümkün! Bu saç modelinde aradan çıkan saçları toplamana gerek yok, ne kadar salaş örgü o kadar havalı demek.

İkili topuz

İkili topuz

Sade topuz modellerine biraz cesaret katmaya ne dersin? Saçlarını ortadan ikiye ayır ve eşit bir şekilde saçlarını topuz yap. İkili topuzunun gün boyu sabit görünmesi için L'Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş Saç Spreyi kullanmalısın. Saçları sertleştirmeden sabitleyen bu saç spreyi sayesinde saçlarındaki sade ve doğal görünümden ödün vermemiş olacaksın. 

Yandan örgü

Yandan örgü

Özel günlerde saçlarını sade ve dolgun göstermek için yandan saç örgüsü tercih edebilirsin. Bu saç modeli uzun saçlı kadınlarda çok çekici görünüyor. 

Su dalgası yap

su dalgası

Saçlarını düz kullanmak yerine su dalgası modelini deneyebilirsin. Su dalgası, saçlarına sade ve naturel bir görünüm kazandıracak. 

Sade saç tokaları kullan

Sade saç tokaları kullan

Sade saç modellerini renklendirmek istersen saç tokaları ve saç aksesuarlarından yardım alabilirsin. Klasik bir atkuyruğunu bile dikkat çekici saç modeline dönüştüren saç tokalarını biz çok sık kullanıyoruz. 

Klasik örgüleri tercih et

Klasik örgüleri tercih et

Sade görünmek istiyorsan karışık saç modelleri yerine daha doğal ve basit saç modellerini kullan. Seni uğraştıran zor saç modelleri, saçlarında çok doğal görünmez, seni rahatsız hissettirebilir. 

Farklı örgüleri kombinle

Örgüleri kombinle

Sade örgü modellerinde tek bir örgü tipi karşımıza çıkmıyor. Onun yerine farklı örgüleri aynı saçta görmeye başlıyoruz. Sen de bu trende uyarak saçlarında farklı farklı örgü çeşitlerini kombinleyebilirsin. 

Pratik saç modelleri

Pratik saç modelleri

Sade saç modelleri demek aynı zamanda bizim için pratiklik demek. Saçlarımızda çok fazla 'özenilmiş ve uğraşılmış' görünümleri sevmiyoruz. Onun yerine daha doğal ve sanki iki dakikada yapılmış gibi duran saç modelleri daha havalı duruyor. Sen de sade saç modellerini deneyerek saçlarını daha havalı gösterebilirsin. 
Photo Credit: Unsplash, Istock

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?