En İyi 5 Kaş Maskarası

En İyi 5 Kaş Maskarası

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kaşları sabitleyen ve gün boyu yukarıda kalmasını sağlayan kaş maskaralarını çok seviyoruz. Şeffaf kaş maskarası, renkli kaş maskarası ve kaşları dolduran kaş maskaralarını artık neredeyse her makyajımızda kullanıyoruz. Makyaj yapmadığımız günlerde dahi yüzümüzün daha dinamik ve daha canlı görünmesi için kaş maskaralarından yardım alıyoruz.

Bu kadar kaş maskarası deneyimimizden sonra, denediğimiz en iyi kaş maskaralarını yorumlamasak olmazdı! Bugüne kadar denediğimiz ve memnun kaldığımız hatta elimizden düşürmediğimiz en iyi kaş maskaralarını şimdi seninle tanıştırma zamanı!

Maybelline New York Brow Fast Sculpt Brow Gel

Maybelline New York Brow Fast Sculpt Brow Gel

Kaşlarını yukarı doğru sabitlerken aynı zamanda tıpkı heykel gibi gün boyu kalıcı olmasını da istiyorsan aradığın kaş maskarası Maybelline New York Brow Fast Sculpt Brow Gel olabilir. Maybelline kaş maskarası, kaşlarının aralarındaki boşlukları kadife yumuşaklığında dolduruyor ve kaşlarının aşağı düşmemesi için kalıcı bir şekilde sabitliyor.

Kaş maskarası arayışındayken en dikkat ettiğimiz konuların başında kaşları sertleştirmemesi ve kaskatı göstermemesi geliyordu. Brow Fast Sculpt Brow Gel kaş maskarası ise bu ön yargımızı tamamen yıktı. Kaşları sertleştirmeden, yumuşak bir şekilde sabitlediğini görünce 'İşte aradığımız kaş maskarası bu' dedik!

L'Oreal Paris Brow Artist Plump and Set Kaş Maskarası

L'Oreal Paris Brow Artist Plump and Set Kaş Maskarası

Kaşlarının gün boyu yukarı doğru taranmış görünmesini hatta yağmurda bile kaş makyajının bozulmamasını istiyorsan senin için en uygun kaş maskarası L'Oreal Paris Brow Artist Plump and Set Kaş Maskarası olacak. 4 farklı renk seçeneği sayesinde kaşlarınla mükemmel uyum sağlayan bu kaş maskarası, kaşlarının en doğal şekilde sabitlenmesine ve daha dolgun görünmesine yardımcı oluyor. Loreal kaş serumunun en sevdiğimiz özelliği ise waterproof olması! Yani terlemeye, suya ve yağmura karşı dayanıklı olan bu kaş maskarası kaşlarının her daim kusursuz görünmesini sağlayacak.

Kaş serumunu uygularken özel tasarlanmış fiber maskara fırçasından yardım almalısın. Maskarayı kaşlarının iç köşelerinden başlayarak kaşlarının tamamına uygula. Kaşlarının tümünün aynı renk olduğuna emin olduktan sonra kaşlarını yukarı doğru tarayarak kaş makyajını tamamlayabilirsin.

NYX Makeup Professional Tinted Brow Kaş Maskarası

NYX Makeup Professional Tinted Brow Kaş Maskarası

Kaşlarının tek tek yukarı doğru taranmış görünümünü seviyor musun? En son makyaj trendlerindeki gibi tek tek taranmış gibi görünen kaşlar için sana NYX Makeup Professional Tinted Brow Kaş Maskarası'nı öneriyoruz. Kaş kalemiyle kaşlarını doldurmana gerek kalmadan kaşlarını belirginleştiren ve tek tek ayırarak yukarı doğru sabitleyen NYX kaş maskarası en trendy makyaj malzemelerinin başında geliyor. 5 farklı renk seçeneği olan Tinted Brow Kaş Maskarası, kaş rengine uyum sağlıyor ve kaşlarını gün boyu yukarıda tutmayı başarıyor. Senin de bizim gibi gün içinde kaşların hızlıca düşüyor ve gözlerini daha küçük ve aşağı doğru sarkık gösteriyorsa NYX kaş maskarası ile tanışma zamanı geldi demektir.

Lancome Sourcils Styler Kaş Maskarası

Lancome Sourcils Styler Kaş Maskarası

Göz makyajının son adımı olan kaşlar, en az makyajının geri kalanı kadar önemli bir yere sahip. Özel bir davete giderken kaş makyajıyla bütün gözleri üzerinde toplayabilirsin. Düşük kaşlar yüz hatlarını olduğundan daha olgun ve yorgun gösterebilir. Özel davetlerde veya makyajımızı riske atmak istemediğimiz günlerde elimiz mutlaka Lancome Sourcils Styler kaş maskarasına gidiyor. Çünkü bu kaş maskarası tam 16 saat boyunca kaşları yukarıda tutma gücüne sahip! Lancome kaş şekillendirici maskara, jel formülü sayesinde kaşlarında kalıntı bırakmıyor, en doğal haliyle kaşlarını yukarı doğru sabitliyor. Renkli formülü kaşlarına yoğunluk kazandırır ve kaş kalemi kullanmana gerek kalmadan belirgin kaşlara sahip olmanı sağlar.

NYX Professional Bare With Me Sativa Kaş Sabitleyici

NYX Professional Bare With Me Sativa Kaş Sabitleyici

Şeffaf kaş maskarası denilince aklımıza ilk olarak NYX Professional Bare With Me Sativa Kaş Sabitleyici geliyor. En iyi şeffaf kaş maskaralarından biri olarak gösterebileceğimiz NYX şeffaf kaş maskarası, kaşları sertleştirmeden ve kalıntı bırakmadan sabitliyor. Kenevir tohumu yağı içeren formülü şeffaf kaş maskarası aynı zamanda kaşlarını besleyerek yumuşacık görünmesini sağlıyor.

Şeffaf kaş maskarasını doğal ve yok gibi makyaj yaptığın günlerde tek başına kaşlarını taramak için kullanabilir veya kaş makyajından sonra makyajı sabitlemek için de tercih edebilirsin. Her iki uygulama sonrasında kaşlarının gün boyu sabit kaldığını görecek ve sen de bizim gibi şeffaf kaş maskarası tutkunu olacaksın:)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?