​Ense topuzu modelleri

​Ense topuzu modelleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Zarif ve elegan görünmenin yolu ense topuzu modellerinden geçiyor! Özel günlerde en çok tercih edilen saç modellerinden biri olan ensede topuz saç modeli, son yıllarda popülerliğini arttırıyor. Yapımı oldukça pratik, görünümü ise kusursuz olan bu saç modeline yakından bakmak ister misin?

Ense topuzu yapımı ve ense topuzuna dair merak ettiğin bütün soruların cevabını senin için hazırladık.

Gelinler için ense topuzu modelleri                       

Burgulu ense topuzu

Burgulu ense topuzu

Gelinlerin en sık tercih ettiği saç modellerinin başında ense topuzu geliyor. Gösterişli ve dikkat çekecek bir ense topuzu kullanmak istiyorsan duvağını mutlaka topuzunun altına taktırmalısın. Böylece topuzun çok daha göz önünde olacaktır.

Editörün önerisi: Saçlarının gece boyu bozulmaması ve fotoğraflarda kusursuz görünmek için gelin çantana mutlaka L’Oréal Paris Elseve Elnett Güçlü Tutuş saç spreyini atmalısın.

XXL ense topuzu

XXL ense topuzu

Sırtı açık bir gelinlik tercih ediyorsan saç modelini XXL ve hacimli saç modellerinden yana kullanmalısın. Gelin saçı için sana iddialı görünen bir ense topuzu modeli önerebiliriz. Merak etme, ense topuzun ne kadar büyük olursa olsun yine de çok zarif duracaktır.

Düğüm ense topuzu

Düğüm ense topuzu

Farklı saç modellerini seviyorsan gelin saçı için düğüm şeklinde ense topuz modelini tercih edebilirsin. Birbirine geçen düğümleri andıran bu saç modelini biz kış düğünlerine çok yakıştırıyoruz.

Yandan ense topuzu

yandan ense topuzu

Yaz düğünleri için saç modeli arıyorsan yandan ense topuzunu sana önerebiliriz. Bu saç modelinin sana yakışıp yakışmadığını anlamak için evde ayna karşısında yandan ense topuzu yapabilirsin. Ense topuzu yapımı için önce saçlarını L’Oréal Paris Elnett Dalgalı Saçlar için Saç Köpüğü ile dalgalandır. Sonra saçlarını omzunun üzerinde salaş bir topuz yap. Saçlarının ön kısımlarından ince saç tutamları çıkararak daha doğal bir görüntü elde edebilirsin.

Minimal ense topuzu

Minimal ense topuzu

Gelin saçında duvağının altında kalacak minik ve zarif bir saç modeli arıyorsan minimal ense topuzu işte tam sana göre!

Gelin topuzu

Gelin topuzu

Gelin topuzu denilince akla gelen ilk topuz modeli kuşkusuz bu ensede topuz modeli oluyor! Gelin topuzunu daha renkli ve dikkat çekici kılmak için incili saç aksesuarlarından yararlanabilirsin.

Özel davetler için ense topuzu modelleri

Dalgalı saçlar için ense topuzu

Dalgalı saçlar için ense topuzu

Gece dışarı çıkarken veya özel davetlere şık saç modeliyle katılmak istiyorsan ilk olarak tercihini örgü ve topuzun birleşimi olan saç modellerinden yana kullanmalısın. Dalgalı saçlara çok uygun olan bu saç modeli için L’Oréal Paris Elnett Saç Köpüğü’nü tercih edebilirsin. Saçlarının buklelerini ortaya çıkardıktan sonra ör ve ensede saçlarını topla.

Örgülü ense topuzu

Örgülü ense topuzu

Ense topuzunun en zarif versiyonlarından biri de örgülü topuz modeli. Ense topuzu örgülü modellerle buluşunca kusursuz görünüyor!

Hacimli ense topuzu

Hacimli ense topuzu

Saçlarının hacmini ortaya çıkarmak için kabarık ense topuzu yaptırabilirsin. Özellikle düz saçlılara yakışan bu ense topuzunu özel davetlerde kullanmayı seviyoruz.

Uzun saçlar için ense topuzu

Uzun saçlar için ense topuzu

Sepet örgüsünü biliyorsun, değil mi? Sepet örgüsünün ense topuzu ile buluştuğu bu saç modeli uzun saçlılar için ideal! Örgülerinin aralardan çıkmaması için saçlarını örmeden için L’Oréal Paris Elnett Değerli Argan Yağı Güçlü Tutuş saç spreyi ile örgüye hazırlamayı unutmamalısın.

Sade ense topuzu

Sade ense topuzu

Gece davetlerine giderken saçlarında sade saç modelleri yapmak istiyorsan o zaman zarif ve minik ensede topuz yapabilirsin.

Zarif ense topuzu

Zarif ense topuzu

Arkadaşlarının doğum günü partilerine giderken veya romantik davetlere giderken zarif, kibar ve elegan ense topuzu saç modellerine göz atmanı öneririz.

Günlük ense topuzu modelleri

Saç aksesuarlı ense topuzu

Saç aksesuarlı ense topuzu

Günlük saç modellerini renklendirmek için farklı saç aksesuarlarını denemelisin. Lastikli, incili ve metal saç aksesuarları sayesinde günlük saç modellerine daha farklı dokunuşlar ekleyebilirsin.

Salaş ense topuzu

Salaş ense topuzu

Ense topuzun hep prensesi andırmak zorunda değil! L'Oréal Paris Elnett Belirgin ve Dolgun Bukleler için saç köpüğü ile saçlarını dalgalandırarak salaş ve maskülen bir stil yaratabilirsin.

Örgülü ense topuzu

Örgülü ense topuzu

Günlük saç modelleri için örgüleri seviyorsan örgülü ensede topuz saç stilini denemeye ne dersin?

Ev topuzu

Ev topuzu

Hepimizin en sevdiği ev topuzu saç modelini atlasak olmazdı! İtiraf edelim; ense topuzu günlük saç modelleri arasında bizim en sık yaptığımız model ev topuzu oluyor!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?