Hangi Vichy şampuan sana uygun?


Saç dökülmesi, kepek gibi saç sorunlarımız olduğunda dermokozmetik bakımda en güvendiğimiz markalardan Vichy’e başvuruyoruz! Peki, senin için hangi Vichy şampuanın uygun olduğunu biliyor musun? Aşağıdaki rehberimizle hemen öğrenmeye ne dersin?

İnce ve seyrek saçlar için: Vichy Dercos Densi Solutions Şampuan

Saçların ince telli ve seyrekse daha yoğun, daha dolgun, hacimli saçlara ulaşmak için Vichy Dercos Densi Solutions Şampuan ideal! Saç derisinden itibaren etki ederek saçı temizliyor ve saça canlı bir görünüm kazandırıyor. İçeriğinde bulunan Filloxane ve Rhamnose ile beraber günden güne daha güçlü ve daha kalın telli, hacimli saçlar için dolgunlaştırıcı bir etki sağlıyor.

Saç dökülmesi için:

Vichy Dercos Energisant Şampuan

Saç dökülmesi sorunuyla karşılaştıysan saç dökülmesine karşı en iyi şampuan hangisi diye araştırmalara başlamışsındır bile! Sana önerilerimizden biri Vichy Dercos Energisant Şampuan. Başlangıç ve ileri seviye saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlar ve erkekler için uygun olan bu şampuan, Aminexil maddesi içeriyor.

Bu madde, saç dökülmesiyle mücadele ediyor ve saç köklerinin erken zayıflamasından kaynaklanan, kolajenlerin sertleşme süreçlerine karşıdır. Bu etkiyle beraber saçlar güçleniyor, kökten uca canlanıyor.

Vichy Dercos Neogenic Şampuan

Fazla miktarda saç dökülmesi şikâyeti mi yaşıyorsun? Neogenic Şampuan, saç dökülmesi için şampuan önerilerimizin başında geliyor. Hem erkek, hem de kadınların kullanımına uygun olan bu şampuan, Stemoksidin içeriyor. Bu içeriği sayesinde saçlar güçlenir, dökülmelere engel olmaya destek olur.

Kepek sorunu için:

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Micro Peel Şampuan

Hayatımızın herhangi bir döneminde kepek sorunuyla karşılaşabiliyoruz. Ancak bu kepek bazen yağlı, yapışkan ve inatçı olabiliyor. İşte bu tipteki kepek sorunu daha derinlemesine bakım ve arındırma gerektiriyor. Bu konuda da bizim favorimiz Vichy Dercos Kepek Karşıtı Micro Peel Şampuan.

Peeling etkisiyle saç derisini yağdan, kirden ve yağlı kepek pullarından arındırmaya destek oluyor. Mikro tanecikleri ile tüm saçı arındırmaya yardımcı oluyor.

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan

-Hassas ve kaşıntılı saç derisi için Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan:

Kepek sorunu yanında saç derinde hassasiyet, kaşıntı gibi sorunlar da varsa ihtiyacın olan bakım şampuanı Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan’ın hassas ve kaşıntılı saç derisine uygun olan çeşidi.  Sülfat içermeyen, saç derisini kurutmadan kepekten arındıran bu şampuan, saç derisinin rahatlamasına da yardımcı oluyor. Böylece saçlar daha canlı bir görünüm kazanırken daha yumuşak bir his bırakır.

-Kuru saç derisi için Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan:

Kepek ve saç derinde kaşıntı sorunu yaşıyorsan, kuru saç derisine uygun Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan’ı kullanabilirsin. Kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı olan bu şampuan gözle görünür kepeği 100%'e kadar gidermeye yardımcı olur. 6 haftaya kadar da yeni kepek oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

-Normal ve yağlı saç derisi için Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan:

Kepek sorunu olan normal veya yağlı saç derisine sahipsen Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan’ı kullanabilirsin. Saç derisinde kepeğe sebep olan dengenin korunmasına yardımcı Selenyum Disülfür teknolojisi ile ilk kullanımdan itibaren kepek görünümünü azaltır.

Yağlı saçlar için:

Vichy Dercos Sebum Karşıtı Şampuan

Aşırı sebum üretimi ve saç derisindeki dengesizlik yağlı saça neden olur. Yağlı saç sorunu için etkili bakım şampuanlarından biri olan Vichy Dercos Sebum Karşıtı Şampuan, özel yağlanma karşıtı kompleksi ile sebum dağılımını düzenler ve saç derisinin bütünlüğünü korumaya yardımcı olur.

Hassas saç derisi için:

-Normal ve yağlı saçlar için Vichy Dercos Ultra Yatıştırıcı Şampuan:

Saç derisinde hissedilen sürekli rahatsızlık hissi, kaşıntı, kızarıklık gibi sorunların varsa saç derisi hassasiyetin var demektir. Bu konuda da sana önereceğimiz Vichy şampuanı Dercos Ultra Yatıştırıcı Şampuan. Kullandığın günden itibaren 19 gün içerisinde, saç derindeki rahatsızlık hissini 60%'a kadar azaltır.

-Kuru saçlar için Vichy Dercos Ultra Yatıştırıcı Şampuan:

Saç derisinde rahatsızlık hissi yetmiyormuş gibi bir de saçların kuruysa nemlendirici ve yatıştırıcı özelliğe sahip Vichy Dercos Ultra Yatıştırıcı Şampuan'ı kullanabilirsin. Formülünde Gliserin ve Panthenol ile nemlendiriyor, rahatsızlık hissini ilk kullanımdan itibaren 48 saat süreyle yatıştırıyor.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?