İnceliyoruz: L'Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem

İnceliyoruz: L'Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sadece tek bir kremle cildini nemlendirmek, korumak ve ışıldamasını sağlamak için, L’Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem’i denedik, yorumlarımızla karşındayız!

Cilt bakımında artık cildi tek başına nemlendirmek yeterli olmayabiliyor. Kullandığımız nemlendirici kremlerden birden fazla etki bekliyor, deyim yerindeyse bir taşla birkaç kuş vurmak istiyoruz. L’Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem ise tam aradığımız gibi, cilde birçok iyi etkisi bulunan bir gündüz kremi. Şimdi gel birlikte, L’Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem’i daha yakından inceleyelim.

L’Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem

L’Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem

Kuru veya yağlı hiç fark etmeden, tüm cilt tipleri nemlendirmeye ihtiyaç duyarlar. Özellikle, kendi halinde hiç ihtiyacı yokmuş gibi duran normal ve karma ciltler de sağlıklı görüntüyü koruyabilmek için düzenli olarak nemlendirilmelilerdir. L’Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem de, normal ve karma ciltler için formüle edilmiş, çok yönlü bir nemlendirici.

Normal ve karma ciltler parlamaya eğilimli olsalar da, doğru şekilde nemlendirildiklerinde dengelenir ve çok daha sağlıklı görünürler. Bunun için ciltte ağırlık yaratmayacak ama ihtiyacı olan nemi de verecek bir gündüz kremi kullanmak gerekir. Böylece cilt günden güne daha dengeli, daha yumuşak, nemli ve sağlıklı görünmeye başlar.

L’Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem’in Formülü

L’Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem’in Formülü

Karma ve normal ciltlerin kullanması gereken krem, hafif yapılı ama aynı zamanda cildi nemlendirme konusunda da gerekli içeriklere sahip olmalıdır. Loreal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem, formülündeki E vitamini, seramid ve UV koruyucular sayesinde cildi nemlendirirken aynı zamanda koruyor ve yatıştırıyor.

Bu gündüz kreminin formülündeki gliserin molekülü sayesinde cildi 24 saate kadar nemlendiriyor. E vitamini ve Uv filtreleri ile cildi serbest radikallerin erken yaşlanmaya neden olan zararlı etkilerinden koruyor. Seramid ve B5 vitamini ile de cildi yatıştırıp dengeleyerek, ışıltı kazanmasını sağlıyor. Tüm bu etkileri bir araya getirince de cilt son derece nemli, yumuşak ve aydınlık görünüyor.

L’Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır?

Öncelikle cildinin her gün maruz kaldığı dış etkenler sebebiyle zarar gördüğünü bilmelisin. Kullandığın gündüz kremi ise cildini bu Uv ışınları, stres ve çevre kirliliği gibi zararlı ektilere karşı korumalı. Bu yüzden sabahları L’Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Krem’i uygulayarak cildine bir nem kaynağı yaratabilir, aynı zamanda da korumaya alabilirsin.

Loreal 3 Etkili Krem’i, sabahları temiz cildine masaj yaparak uygulayabilirsin. Bu kremi boyun ve dekolte bölgesine de uygulayabilirsin. Ultra hafif yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emiliyor ve geriye son derece nemlenmiş ve yumuşak bir etki bırakıyor. Aynı koruyucu ve nemlendirici bakımı tamamlamak için L’Oréal Paris 3 Etkili Nemlendirici Göz Kremi'ni de cilt bakım rutinine dahil edebilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?