İnceliyoruz: Vichy Dercos Neogenic Şampuan


İnce telli ve cansız saçları açık kullanmak neredeyse imkansız gibi görünüyor. Saçlarını açtığında cılız ve sönük saçlarla karşılaşıyorsan, sürekli hacimli fön çekme ihtiyacı duyuyorsan Vichy Dercos Neogenic Şampuan yorumlarımızı mutlaka okumalısın. Son zamanlarda güzellik bloglarında ve çevremizde çok sık karşılaştığımız Vichy Dercos Neogenic şampuanı sacsirlari.com editörleri olarak incelemeye aldık. Saçları nasıl dolgunlaştırdığını ve Vichy Neogenic şampuanı kullandıktan sonra saçlarımızda nasıl değişiklik olduğunu şimdi seninle paylaşıyoruz. 

Vichy Dercos Neogenic Şampuan Nedir?

Vichy Dercos Neogenic Şampuan Nedir

Vichy Neogenic, saç dökülmesi yaşayanlar için önerilen ve saçlara dolgunluk kazandıran bir saç bakım şampuanı. Saç yoğunlaştırıcı etkisi olan Neogenic şampuan, saçlarda 5 farklı etki sağlıyor: Hacim, yoğunluk, kuvvet, gövde, tutunma. 
Dercos Neogenic Şampuan'ın formülündeki Stemoxydine sayesinde saç yoğunlaştırıcı bakım etkisi görecek ve saç tellerinin günden güne gürleştiğini fark edeceksin. Cansız, sönük ve bir türlü şekil almayan saçların için ideal şampuan formülü bulunmuş gibi görünüyor!

Vichy Dercos Neogenic Şampuanın saça etkileri nelerdir?

Vichy Dercos Neogenic Şampuan yorumları

Dercos Neogenic şampuanın saçlara ilk etkisi yoğunlaştırma ve dolgun gösterme oluyor. Sönük, cılız ve güçsüz saçların daha sür ve hacimli görünüyor, saçlarını açık olarak kullanmak mümkün hale geliyor.

Vichy Neogenic Shampoo içeriğindeki Stemoxydine, uykudaki saç köklerini aktive ediyor, saç yoğunluğunu arttırıyor. Polimerler ise saçların kolay şekil almasını sağlarken aynı zamanda saçlara hacim veriyor. İnce telli saçların duş aldıktan sonra çok zor taranıyor ve yıkandıktan sonra şekil almıyorsa Vichy şampuanın formülünü çok seveceksin. Düzenli olarak şampuanı kullandıktan sonra yoğun saç dökülmesinin azaldığını ve zayıf saç tellerinin daha güçlü göründüğünü fark edersin. 

Vichy Dercos Neogenic Şampuan kimler için uygundur?Vichy Dercos Neogenic Şampuan kimler için uygundur?

Vichy Dercos Neogenic Shampoo yoğun saç dökülmesi yaşayan kadın ve erkekler için uygun. Duş aldıktan sonra yoğun saç dökülmesi yaşıyorsan ve her gün oturduğun sandalyenin altında normalden daha fazla saç telleri varsa Neogenic şampuan tam sana göre demektir!

Saçlarında saç dökülmesinin yanı sıra cansız ve mat görünüm varsa Vichy şampuan kullanmak saç tellerine dolgunluk kazandırarak saçlarının daha gür görünmesini sağlayacak. Dercos Neogenic Şampuan'ın içeriğindeki yoğunlaştırıcı teknolojisi, saçlarına daha dolgun ve canlı görünmesine yardımcı olur, saç dökülmesini azaltarak var olan saçlarının sağlıklı uzamasını sağlar. 

Vichy Dercos Neogenic Şampuan nasıl uygulanır?

Vichy Dercos Neogenic Şampuan nasıl uygulanır?

Saçlarını ilk olarak ılık suyla ıslat ve şampuanı saçlarına uygula. Saç derisine masaj yaparak Dercos Neogenic şampuanı saç derisine ve saç boylarına dağıt. 2-3 dakika boyunca saç derisine masaj yaptıktan sonra saçlarını ılık suyla durumalısın. Vichy şampuan, saç derisinde kalıntı bırakmadan saç derisini temizler ve anında saçlarında yumuşacık bir his bırakır. 

Vichy Dercos Neogenic Şampuan 400 ml şampuanın en güzel tarafı hemen bitmemesi, büyük boy ambalajı sayesinde saç bakımında devamlılık sağlayabiliyoruz! 

Vichy Dercos Neogenic Şampuan yorumlarımız:Vichy Dercos Neogenic Şampuan yorumlarımız:

Vichy Dercos Neogenic şampuanı kullananlardan biri olarak saçlarımızda gözle görülür bir yoğunluk yarattığını söyleyebiliriz. Duş aldıktan sonra sönük görünen, mutlaka hacimli fön çekmek zorunda kaldığımız saçlarımız, sadece Neogenic şampuan kullandıktan sonra da dolgun görünmeye başladı! Saçlarımızın çok kolay şekil alması, güçlenmesi ve daha kolay taranması da bonus! 

Vichy Neogenic Şampuan kullananlar, yoğun saç dökülmesinin çok azaldığını, saç tellerinin gürleştiğini ve artık saçlarının koparak dökülmediğini söylüyorlar. Sen de saçlarındaki dökülmeyi kontrol altına almak istiyorsan Vichy Dercos Neogenic kullananların yorumlarına bakarak Vichy şampuana bir şans vermelisin! Pişman olmayacağına eminiz. :)


Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!