İndirimlerde kaçırmaman gereken Elseve şampuanları ve bakım ürünleri!

İndirimlerde kaçırmaman gereken Elseve şampuanları ve bakım ürünleri!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Beklediğimiz indirim dönemi geldi!  İndirim dönemi gelmişken de kaçırmaman gereken en iyi Elseve şampuan ve saç kremlerini senin için sıralıyoruz. Bu sıraladığımız Elseve saç ürünlerini henüz denemeyenler için makalemizden ilham alıp alışveriş sepetini doldurmak serbest! Saçlarına çok iyi gelecek ikonik Elseve ürünleri için yazının devamına bekleniyorsun. :)

Elseve şampuanları:

1.Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ve Mor Maske

elseve mor şampuan ve mor maske

Sarı, gri veya açık saç tonlarına sahip olanlar mor şampuanın ne kadar önemli olduğunu bilirler. Saç renginin içindeki turuncu ve sıcak tonları nötrleştiren ve saç rengine doğal küllü bir ton kazandıran mor şampuanları çok seviyoruz. Bizim favorimiz olan ve en iyi mor şampuanlardan saydığımız Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan'ı indirimde yakalayarak sarı saç bakımına başlayabilirsin. 

Editörün önerisi: Elseve Mor Şampuan ile birlikte Elseve Mor Maske'yi de kullanmanı öneririz. Saçlarının daha küllü ve bakımlı görünmesini sağlayan mor maske sarı saç rengini daha kusursuz bir hale getirir. Elseve Mor maske ve mor şampuanın birlikte yer aldığı avantajlı paketlerini keşfederek daha ekonomik bir alışveriş yapabilirsin.:)

Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Bakım Şampuanı

6 değerli çiçek özü içeren Elseve 6 Mucizevi Yağ Şampuan, saçları ilk yıkamadan itibaren yumuşacık ve dolgun bir hale getiriyor. Eğer normal veya kurumaya eğilimli saçların varsa senin için en uygun Elseve Şampuanı bulduk diyebiliriz. Saçlarını besleyen ve ekstra parlaklık kazandıran 6 Mucizevi Yağ Şampuan'ı indirim döneminde mutlaka denenmesi gereken şampuanlar listesine eklemelisin. 

Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Şampuan

arginine şampuan

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için harika bir şampuan önerimiz olacak. Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı Şampuan, formülündeki Arginine proteini sayesinde saçları kökten uca besliyor ve güçlendiriyor. Böylece zayıf ve dökülmeye eğilimli saçlarımız güçlenerek çok daha dirençli bir hale geliyorlar. Mevsim geçişlerinde veya özel dönemlerinde saç dökülmesi problemi yaşıyorsan Arginine Şampuan'ı indirim döneminde satın alarak daha güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsin. 

Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı

dream long şampuan

Saçlarını sorunsuzca uzatmak isteyenler için favori şampuanımız Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı! Saçları besleyen ve saç uçlarındaki yıpranmalarını onaran Elseve şampuan, saç kestirme ihtiyacımızı ortadan kaldırıyor. Daha sağlıklı görünen saçlarımızı artık kestirmeden özgürce uzatabiliriz!

Dream Long şampuanın formülündeki Hint Yağı, Bitkisel Keratin ve vitaminler saçları besleyerek daha parlak görünmesine yardımcı olur. Saçlarındaki kırıkları alır ve saçlarını güçlendirir. Saçlarını uzatmak isteyenler için daha iyi bir şampuan düşünemiyoruz!

Elseve saç bakım ürünleri:

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem 

saç güzelleştirici krem

Elseve Saç Güzelleştirici krem'in yorumlarını duymayan kaldı mı? Saçları anında daha yumuşak, parlak ve kusursuz bir hale getiren bu durulanmayan bakım kremini çok seviyoruz. Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'in en sevilen özelliklerinin başında saçları ağırlaştırmaması ve elektriklendirmemesi geliyor. Böylece bakım kremini sürdükten sonra saçların çok daha kolay şekil alıyor ve bu kusursuz etkiyi gün boyu saçlarında görebiliyorsun.

Elseve Mucizevi Yağ Saç Bakım Yağı-Onarıcı

Değerli çiçek özleri sayesinde saçlardaki yıpranmaları onaran ve saçların daha parlak görünmesini sağlayan Elseve Mucizevi Bakım Yağı'nı biz sacsirlari editörleri olarak çok seviyoruz. Elseve Mucizevi Bakım Yağı, saç tellerini onarıyor ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor. Durulama gerektirmeyen bakım yağı sayesinde artık saçlarımız daha bakımlı, parlak ve canlı görünüyor. Saçın çok kolay tarandığını da unutmamak lazım! 

Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi 

L'Oreal Paris Elseve Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi

Durulanmayan bakım kremleri arasında en çok sevilen Elseve ürünlerinden biri de Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi. Saç uçlarındaki kırıkları azaltan ve saçların yıpranmasını önleyen Elseve bakım kremi, saçlarımızı düzenli olarak kestirmekten bizi kurtarıyor. Böylece saçlarımızı daha özgürce uzatabiliyoruz. Sen de saçlarını uzatma kararı aldıysan indirim döneminde Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi ile tanışmalısın. 

Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi

Elseve Mucizevi Yağ Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi

Kıvırcık, dalgalı veya düzensiz dalgaları olanlar buraya! 48 saat boyunca daha kusursuz buklelere sahip olmanı sağlayan Elseve Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi'ni indirim döneminde mutlaka sepetine eklemelisin. Çünkü Amla yağının besleyici dokunuşusaçlarını besleyerek kıvırcık saçlardaki kuruluk sorununu ortadan kaldırıyor böylelikle 48 saat belirgin bukleler sağlıyor. Elektriklenmeyen saçların sayesinde buklelerin daha düzgün ve daha dolgun görünüyor.

Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağı Banyo Öncesi Maske

L'Oréal Paris Elseve Hindistan Cevizi & Değerli Yağlar Eşsiz Karışım Banyo Öncesi Maske

Hindistan cevizi ve değerli yağlar içeren Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağı Banyo Öncesi Maske, saçlarda mükemmel bir parlaklık ve yumuşaklık sağlıyor. Hindistan cevizi içeren saç maskesinin kokusu seni alıp tropikal bir SPA merkezine ışınlıyor! Kendini şımartmak istediğin, saçlarına özel bir bakım yapmak istediğin zamanlarda banyo öncesi saç maskesi ile saçlarının ihtiyacı olan bakımı sunabilirsin. 

Elseve Arginine Komple Direnç Dökülme Karşıtı Güçlendirici Bakım Kremi

 elseve komple direnç krem

Zayıf ve dökülme eğilimi olan saçların varsa Elseve Dökülme Karşıtı Güçlendirici Durulanmayan Bakım Kremi sayesinde saçlarını daha güçlü bir hale getirebilirsin. Durulama gerektirmeyen bakım kremi formülündeki Arginine, vitamin B5 ve biotin sayesinde saçlarını güçlendiriyor ve çevresel faktörlere karşı koruma sağlıyor. 

Elseve S.O.S Bakım Onarıcı Koruyucu Krem

İndirim döneminde kaçırmaman gereken en popüler saç bakım ürünlerinden biri de Elseve S.O.S Bakım Onarıcı-Koruyucu Cica Repair Krem. 1 yıllık yıpranmalara karşı saçları koruyan ve onaran Elseve saç kremi, saçlarının daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar. Formülündeki amino asitler ve seramid sayesinde saç tellerini onarır ve yıpranma belirtilerini ortadan kaldırır. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?