Saçsırları.com İnceledi: Saç Dökülmesine Karşı Elseve Arginine Direnç X3 Serisi

Saçsırları.com İnceledi: Saç Dökülmesine Karşı Elseve Arginine Direnç X3 Serisi

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Mevsim değişikliğine vücudumuz gibi saçlarımız da ayak uyduruyor. Ama bu değişim bizim saçlarımıza hiç iyi gelmiyor çünkü çok fazla dökülüyor… Daha doğrusu “dökülüyordu”. Yoksa sen de aynı durumu mu yaşıyorsun? O zaman mevsim değişimindeki saç dökülmesine çözüm bulduğumuzu söylemeliyiz! Hadi, bulduğumuz çözümü beraber keşfedelim!

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı bakım serisi: İşin sırrı saçları güçlendirmekte!

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı

Mevsim geçişlerinde saçlarımızınn gücünü kaybettiği, zayıfladığı için döküldüğünü keşfettik. Tabii ki bu keşfimizle de hemen araştırmalara başladık ve Biotinin saçları güçlendirdiğini öğrendik. Bu içeriğin Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Bakım serisinde bulunduğunu öğrenince de tabii ki seriyi hemen denedik!

Biotin saçları güçlendiriyor ve saç telleri güçlenince de dökülmelere karşı dirençli oluyor. Yani güçlü saçlar = dökülmeyen saçlar diyebiliriz!

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı bakım serisi kimlere uygun?

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Bakım serisi dökülmeye eğilimli, zayıf, güçsüz saçlar için ideal. Özellikle tam da içinde bulunduğumuz mevsim değişimlerinde güçsüz düşen saçlara çok uygun.

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı bakım serisinde hangi ürünler bulunuyor?

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı

Seride şampuan, saç kremi, güç maskesi ve durulanmayan bakım kremi bulunuyor. Biz, ürünlerin hepsini beraber kullandık. Belki de kısa zamanda bu kadar iyi sonuçlar almamızın nedeni bu olabilir.

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Şampuan:

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Şampuan

Şampuan saçları güçlendirmek konusunda ve saç dökülmesi için önemli bir etkiye sahip. Zaten zayıf olan saçları nazikçe temizleyecek, güçlendirecek bir şampuan kullanmak gerekiyor. Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Şampuan da tam aradığımız şampuan! Saçı kökten besliyor ve dökülmelere karşı dirençli olmasını sağlıyor.

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Saç kremi:

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Saç kremi:

Saç kremi yumuşacık yapısıyla saçları da yumuşatıyor. Özellikle kırılgan,  zayıf saçların tararken de koparak dökülüyorsa bu saç kremine bir şans vermeni öneririz.

Elseve Komple Direnç Güç Maskesi:

Elseve Komple Direnç Güç Maskesi:

Saç maskesi zayıf saçların 1 numaralı bakım ürünü olmalı. Komple Direnç Güç Maskesi de yoğun yapısıyla saçlarını güçlendirirken dökülmelere karşı da saçı koruyor. İçerisinde arginine proteininin yanı sıra biotin ve b5 vitamini de bulunuyor. Ayrıca yalnızca saç uçlarına değil, saç diplerine de uygulanıyor. Böylece saç kökleri de besleniyor, güçleniyor. 

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Güçlendirici Bakım Kremi:

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Güçlendirici Bakım Kremi:

Seride bir de durulanmayan bakım bulunuyor. Saçı koparak dökülmelere, kırılmalara karşı koruyan bu krem de, hem ıslak hem de kuru saçlara uygulanabiliyor. Ağırlık yapmadığı için biz günlük olarak kullanıyoruz ve saçlarımızı dış etkenlere karşı koruma altına almış, beslemiş, güçlendirmiş oluyoruz.

Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı bakım serisi yorumlarımız:

Elseve Arginine Direnç X3 Dökülme Karşıtı bakım serisi yorumlarımız

Peki, bu dökülme karşıtı bakım serisini kullanmaya başladığımızdan beri saçlarımızda ne gibi değişiklikler oldu? Seriyi kullanmaya başlamadan önce saçlarımızı taradıktan sonra taradığımız yerde ve tarağımızda bir sürü saç olurdu ama bu saçlar gözle görülür şekilde azaldı. Ayrıca saçlarımıza elimizi her attığımızda da elimize kopan saçlarımız gelirdi ama saçlarımız artık kopmamaya başladı.

Tabii bunun yanında saçlarımızın güçlendiğini ve daha gür göründüğünü de söylemeliyiz. Yani aramızda denemekte kararsız olanlar varsa şiddetle tavsiye ediyoruz! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?