Kesinlikle ona değer: Uzun saçlı olmak için 10 neden

Kesinlikle ona değer: Uzun saçlı olmak için 10 neden

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Uzun saç trendi şu an hiç olmadığı kadar yükselişte! :) Uzun saçları bu kadar çok severken, biz de neden upuzun, masalsı saçlara sahip olmak istediğimizi listelemek istedik. İşte uzun saçlı olmak için 10 neden! :) 

1- Seni daha çekici gösterir!

Uzun saçlar her zaman kadınsılığın ve güzelliğin bir sembolü. Çok eskiden beri bu konuyla ilgili bir sürü anket ve çalışma yapıldı ve uzun saçlı kadınların erkeklere daha çekici göründüğü ispatlandı. Upuzun saçlarını savurarak yürüdüğünden emin ol, herkesin gözü senin üzerinde olacak! :)

Uzun saçlarında mucizevi saç dönüşümü görmek istiyorsan seni L'Oréal Paris Elseve Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu'nu denemeye davet ediyoruz. Daha pürüzsüz, parlak ve yumuşak uzun saçlara sahip olmak için Wonder Water'ı her banyoda kullanabilirsin. Saçlarını şampuanladıktan sonra ıslak saçlarına uygula ve 8 saniye beklet. Sürenin sonunda saçlarının ne kadar pürüzsüz göründüğüne inanamayacaksın! 

2- Harika hissedersin!

Bir düşünelim; yürüyorsun ve saçların rüzgârda uçuşmaya başlıyor: Yüzüne ve saçlarına çarpan havayı hissetmek en güzel duygulardan biri olur herhalde. Böyle bir durumda kendini iyi hissetmemen imkânsız, emin olabilirsin.

Uzun saçlarının daha pürüzsüz görünmesi için ısıdan koruman şart! Saçlarını ısıdan korumak için L'Oreal Paris Elseve Dream Long Saç Serumu Pürüzsüzleştirici kullanmanı tavsiye ederiz. 230 dereceye kadar koruma sağlayan saç serumu, kabarma ve elektriklenmeye karşı da etki göstererek saçlarının göz alıcı görünmesini sağlıyor. Uzun saçların için bakım ürünü arıyorsan Dream Long Saç Serumu'nu bakım rutinine eklemelisin. 

3- Derli toplu modeller emrine amade!

Uzun saçlar için her gün iyi saç günüdür! :) Çünkü topuz, atkuyruğu gibi birçok model; saçların kötü görünse bile saniyeler içinde seni bambaşka birine dönüştürebilir.

4- Her güne yeni bir sen!

Uzun saçlara sahip olmanın belki de en güzel yanlarından biri, her gün bambaşka modeller uygulayıp farklı görünebilmek. Önemli bir davete mi katılacaksın? Retro dalgalar özel geceler için ideal. Özel bir buluşman mı var? Parlak, düz saçlarınla onun başını döndürebilirsin! 

5- İltifat garantilidir!

Saçların uzun olduğunda, tabii bakımına da yeterince özen gösterirsen, her gün saçlarınla ilgili iltifatlar alabileceğini garantilemiş olursun! Tanımadığın kadınlar seni yolda gördüklerinde hangi bakımı uyguladığını ya da şampuanının markasını sorarlarsa sakın şaşırma, işte bu sadece uzun saçlarının yarattığı harikalardan biri.

6- Daha genç görünmeni sağlar!

Uzun saçların en sevdiğimiz yanlarının başında kesinlikle bizi olduğumuzdan daha genç göstermesi geliyor. Yüzümüzü daha uzun ve daha ince gösterdikleri gibi, hareketli ve katlı kesim uzun saç modelleriyle sen de yaşlanmamayı garantileyebilirsin!

7- Şık saç aksesuarlarının hepsini kullanabilirsin!

Saç aksesuarları uzun saçlarda çok şık bir görünüm sağlar. Saç uzunluğu ise aksesuarları sabit tutmakta yardımcı olur. Böylelikle; fularlar, bantlar, taçlar hepsini rahatça kullanabilirsin.

8- Özgüvenin tavan yapar!

Uzun saçların olduğunda kendini daha özgüvenli hissedersin. Çizgi romanlardaki kadın süper kahramanları bile çizerler her zaman uzun saçlarla tasvir ederler. Hatta dizilerde, filmlerde bile kendine özgüveni olan kadınlar hep uzun saçlara sahip, ne dersin bu bir tesadüf olabilir mi?

9- Tüm yüz şekillerine uyar!

Köşeli ve sert yüz hatların varsa yumuşak katları olan uzun saç modeli seni olduğundan daha havalı gösterir. Yuvarlak bir yüz şeklin varsa düz bir kesim çok daha zayıf bir görünüm oluşturacaktır, bizden söylemesi. 

10- Kusursuz hissetmeni sağlar!

Eğer saçların uzunsa ve gerçekten düzenli bir bakım uyguluyorsan, parlak ve bakımlı saçların sana kendini çok daha iyi hissettirecektir. Kendini muhteşem hisseden bir kadından daha güzel bir şey var mı?

Editör önerisi: Kusursuz ve pürüzsüz görünen dümdüz saçlar uzun saçlara çok yakışıyor! Sen de uzun saçlara sahipsen ve düz saç modellerini sık sık tercih ediyorsan sana önerimiz keratin içeriği ile Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum. 230 derece ısıya karşı koruma sağlayan, elektriklenmeyi önleyen bu saç bakım serumunu eminiz ki sen de çok seveceksin! :)

Hayallerindeki uzun saçlara sahip olmak artık çok kolay!

dream long şampuan

Hayallerimizdeki uzun saçlara artık yeni çıkan Elseve Dream Long serisi ile kolayca ulaşabiliyoruz! Hint yağı, bitkisel keratin ve vitaminler içeren Dream Long serisi hem saçın sağlıklı uzamasını sağlıyor, hem de ışıl ışıl parlak, yumuşacık olmasını!

Uzun saç-severler olarak biz de denedik ve artık Dream Long vazgeçilmezlerimizden! Dream Long hakkında daha fazla bilgi almak isteyenleri buraya alalım! :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?