Kil mucizesiyle bir ilk: nefes alan hafif saçların dansı


“Sık yıkamama rağmen ağırlaşan saçlarım hep sönük ve yağlı görünüyor, istediğim saç görünümüne bir türlü ulaşamıyorum." Bu durum sana da bir yerden tanıdık geldi mi? Yağlı saçlar... Ne yazık ki çoğumuz bu saç sorununu yaşıyoruz… Hava kirliliği ve stres gibi faktörlerden dolayı saçlarımız ağırlaşabilir, çok çabuk yağlanabilir. Peki, ne yapmalı? İşte bu saç sorunumuza L'Oréal Paris laboratuvarlarında bir çözüm bulundu!

Uzun yıllardır güzellik ve bakım uygulamalarında kullanılan killer, şimdi de yağlı saçların bakımında kullanılacak! Daha fazlasını keşfetmek ve bu mucizevi bakım hakkında tüm detayları öğrenmek istiyorsan seni yazımızın devamına alalım!

L'Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım

L'Oréal Paris laboratuvarları ilk kez 3 mucizevi hafif kili bir araya getirdi ve ağırlaşmayan, bakımlı saçlara ulaşmanın hafif ve ferah yolunu yarattı. Kil içeriği ile L'Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım serisi; yağlı saçlarını hem derinlemesine arındırıp temizlerken, hem de bakım yaparak besliyor. Normal ve yağlanmaya eğilimli saçlar için de süper bir saç bakımı sağlanmış oluyor!

Artık yağlı saçların ağırlaşmadığı için özgürce hareket ettirebileceksin! Harika değil mi?

Peki, bu bakım neler içeriyor?

- Beyaz kil (Kaolinite)

Beyaz kil, yağlı saçların hafif ve yumuşak olmasını sağlar. Özellikle fazla yağı absorbe etmesiyle bilinir.

- Mavi kil (Montmorillonte)

Mavi kil; kuru ve mat saçlara nem sağlayarak, yumuşacık ve uçuşan saçlar elde etmeni sağlar.

- Yeşil kil (Argilane)

Yeşil kil, canlandırıcı etkisiyle saçın parlamasını ve arındırılmasını sağlar.

Saç bakım rutinimiz artık değişiyor!

L'Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım ile artık saç bakım rutini de değişime uğruyor! Saç maskesi nasıl uygulanır? Normalde saç maskesini; saçlarını şampuanlayıp, bakım kremi kullandıktan sonra uyguluyordun değil mi? Artık saç bakım maskesini şampuandan da önce kullanacağız. Çok şaşırdın mı?

Bakalım bu rutin nasıl olacakmış:

1. Kil Maskesi

Serinin Şampuan Öncesi Kil Maskesi, şampuan öncesinde kullanılıyor. Bu özel saç maskesi, saç diplerinde biriken yağı ve kiri derinlemesine arındırır, saç diplerini ferahlatır ve bu sayede yağlı saçlarının ağırlaşmasını önler.

Kullanım: Saç bakım maskesini şampuandan önce saç diplerine uygulayıp 5 dakika boyunca beklet. Ardından suyla saç diplerine masaj yaparak fazla ürünü arındır. Saç maskesi sayesinde diplerinin ne kadar ferahladığını ve hafiflediğini hissedeceksin!

2. Şampuan

Yağlı saçların için şampuan arayışında mıydın? Saçların tüm dış etkenlerden dolayı gün içerisinde yağlanır, bu yüzden ağırlaşır. Yağlı saç derisini de bu yağdan düzenli olarak arındırmak gerekir. Yağlanma karşıtı Elseve şampuanlarından biri olan, silikon içermeyen, 3 hafif kil ile zenginleştirilmiş formülüyle 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı; arınmış, ferah ve ağırlaşmayan saçlara ulaşmanı sağlar.

3. Bakım Kremi

3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Kremi de silikon içermiyor. Bu saç kremini kullandıktan sonra saçlarını çok daha kolay tarayabilirsin. Ayrıca saçı nemlendirirken ağırlaştırmadığı için saçların daha canlı bir görünüm kazanır.

Tam aradığın bakım değil mi? Yağlı saçlar için bakım konusunda artık içimiz rahat. Saçlarımız hafif, ferah ve özgür! Bu seriyi incelediğimiz içeriğimiz için buraya tıklamaya ne dersin?

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?