Mat ve uzun süre kalıcı ruj için makyaj sırları

Mat ve uzun süre kalıcı ruj için makyaj sırları

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Mat rujlara bayılıyoruz, ancak rujumuzun uzun süre dayanıklı olması, gün içinde bozulmaması da önemli. Rujunun kalıcı olmadığını düşündüğün zamanlarda, sürekli ayna ile ve bazen akıllı telefonunun ön kamerası ile dudak makyajını kontrol etmek zorunda olmak oldukça can sıkıcı bir durum değil mi? Oysa dudak makyajı rutinine bir iki adım ekleyerek çok daha kalıcı bir makyaj yapabilir, sürekli ruj tazeleme derdin de kurtulabilirsin. Nasıl mı? Adımları takip et!

1. Dudak kaleminden yardım al

Dudak kaleminden yardım al

Dudak kalemlerini yalnızca koyu dudak makyajları yapacağın zamanlarda kullanıyorsan bir daha düşün. Kalıcı bir dudak makyajı istediğin her anda aslında dudak kaleminden yardım alman gerek. Dudak kalemin yardımıyla dudaklarını çerçevele ve ardından bu çerçevenin içini doldur. Böylece hem dudak makyajın gün içinde dudak çevrene bulaşmayacak, hem de çok daha uzun süre kalıcı olacak. Kadifemsi mat bitişi ve yumuşacık yapılarıyla Maybelline New York Color Sensational dudak kalemlerini deneyebilirsin.

2. Kalıcı likit mat rujları kullan

Kalıcı likit mat rujları kullan

Uzun süre kalıcı, mat dudaklar için şüphesiz kalıcılığından şüphe duymayacağın mat bir ruj tercih etmelisin. Bizim tercihimiz Maybelline New York Super Stay Matte Ink likit mat rujlar! Süper mat, süper kalıcı ve sürmesi de çok kolay olan bu likit mat rujlar, bizim için liste başındalar!

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Gün içinde karşılaşabileceğin her türlü duruma dayanıklı Maybelline Matte Ink likit mat rujları kullandığın günler, rujunun çıkıp çıkmadığını kontrol etmene bile gerek kalmayacak.

Yemek yemeye, bir şeyler içmeye, denize bile girmeye dayanıklı olan Matte Ink rujların toplam 27 rengi var. En zengin kırmızı ve nude tonlarından, hiçbir yerde bulamayacağın lacivert, mor ve gri gibi cesur tonlara kadar her türlü makyaj için uygun bir rengi kolaylıkla bulabilirsin. Mat bitişleri de ayrı göz alıcı!

Sonuç

Mat ve uzun süre kalıcı ruj için makyaj sırları_1

16 saate varan kalıcılıklarıyla, çıktıkları ilk günden beri favorimiz olan Maybelline Matte Ink rujların sivri aplikatörleri sayesinde sürmesi de çok kolay. Tek katta yoğun renk verdikleri ve sabitlendikten sonra bir yere kıpırdamadıkları için, rujunu aynayla kontrol etme işini artık unutabilirsin.

Bir kere sürdükten sonra çooook uzun süre ilk sürdüğün andaki gibi kalan ve hiç bozulmayan bu rujlar, kalıcı ruj konusunda bildiğin her şeyi sana unutturacak!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?