Önü katlı saç kesim modelleri

Önü katlı saç kesim modelleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yeni bir saç kesimi arıyorsan önü katlı saç kesim modelini sana önerebiliriz. Katlı saç kesimi saçlarını daha dolgun ve hacimli gösterecek. Saçlarının sönük ve cansız görünmesinden sıkıldıysan önden katlı saç kesimi tam senin tarzın olabilir!

Önü katlı saç kesimini nasıl yapacağını ve kimlere yakıştığını anlatıyoruz. Önü katlı saç modeline farklı bir görünüm kazandırmak için trend saç renklerini de makalemizde görebilirsin.

Önü katlı saç kesim nedir?

Önü kat kat saç kesimi, saçlarının ön kısımlarının katlı, geri kalan kısımlarının da düz kesildiği saç kesimidir. Önü katlı saç kesim modelleri hem uzun, hem orta hem de kısa saçlara çok yakışıyor. Saçlarının ön kısımlarını kat kat kestirip, arka kısımını küt bırakabilirsin. Böylece yüzüne boyut kazandırabilir ve saçlarının önlerine hacim ekleyebilirsin.

Yeni saç kesimini daha canlı ve parlak göstermek için Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem kullanmaya başlamalısın. Saçlarının kolay şekil almasına yardımcı olacak bu bakım kremi, durulama gerektirmeden saça bakım yapar, parlak ve pürüzsüz gösterir. Saçları besleyen Güzelleştirici Kremi katlı saçlarını şekillendirmeden önce uygulamalısın.

Önü katlı saç kesimi nasıl yapılır?

Önü katlı saç kesimini evde denemek için ilk önce saçlarını ıslat. Daha sonra kat makası ile saçlarının önlerini kontrollü bir şekilde kes. Saçlarını boydan kısatlamana gerek yok. Ara makası kullanarak asimetrik katlar vermen yeterli olacak.

Önü katlı saç kesimini dilersen perçemlerinle birleştirebilirsin. Katlı perçemlerinden saç uçlarına kadar saçlarına kat ver. Saçlarının önlerine kat verdikten sonra perçemlerini kullanman çok daha pratik bir hale gelecek.

Editörün önerisi: Önü katlı saç kesiminin daha pürüzsüz görünmesi için Dream Long Wonder Water Mucize Bakım Suyu kullanmalısın. Her banyoda kullanmanı tavsiye ettiğimiz Wonder Water, 8 saniyede anında kolay taranan ve 10 kat daha pürüzsüz nemlendirilmiş, yumuşak ve parlak saçlara sahip olmanı sağlıyor. Böylece yeni saç kesimin kimsenin gözünden kaçmamış olacak.

Önü katlı saç kesimi kimlere yakışır?

Önü katlı saç kesimi hangi yüze yakışır? Önü katlı saç kesiminin en sevdiğimiz özelliği her yüz şekline yakışıyor olması. Kare ve dikdörtgen yüz şekli olanlar belirgin katlardan ziyade gizli katları tercih etmeli. Birbirine yakın olan katlar sayesinde yüz şeklini daha dengeli göstermeyi başarabilirsin.

Eğer yuvarlak veya kalp şeklinde yüz hattına sahipsen belirgin katları tercih edebilirsin. Kalın ve iddialı katlar senin yüz şekline çok yakışacak. Saçlarının önlerine kat verirken kısa katlardan başlayarak uzun katlara doğru ilerleyebilirsin.

Editörün önerisi: Kat kat saç kesimine yeni bir görünüm kazandırmak için L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 7U Nude Kumral rengini denemelisin. Kendi saç rengin gibi görünecek nude kumral saç rengi, katlu saçlarını belirginleştirerek daha havalı gösterecek. İlk boyamadan itibaren beyazlarını gizleyen ve ultra parlaklık kazandıran bu kumral rengini hemen denemelisin.

Önü katlı saç kesim modelleri

Önü katlı saç kesimi bu senenin en popüler kesimlerinden biri!

Önü katlı saç kesimine karizmatik bir görünüm vermek için L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 4U Nude Kahve rengini denemelisin. Nude kahve tonlarındaki bu saç boyası, saçını daha parlak ve bakımlı gösterecek. Yeni saç kesimi ve yeni saç rengi ile bambaşka bir görünüm yaratacaksın.

Önü katlı saç kesimi orta boy saçlarda da harika görünüyor! Orta boy saçlar için katlı kesim modellerini merak ediyorsan buraya tıklayabilirsin.

Kıvırcık saçlara önü katlı saç kesimi çok yakışıyor.

Saçlarını kolay şekillendirebileceğin bir saç kesimi arıyorsan önü katlı saç modellerine bakmalısın.

Önü katlı saç kesimi ve dalgalı saçlar mükemmel uyum sağlıyor.

 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?