​Saç rengi trendleri: Kızıl ışıltılar

​Saç rengi trendleri: Kızıl ışıltılar

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Eğer saçlarını boyamak istiyorsan ama sana biraz korkutucu bir fikir gibi geliyorsa, belki de biz fikrini değiştirebiliriz. Mesela doğal saç rengine biraz daha parlaklık katmak için kızıl geçişler yapabilir veya doğal saç rengine benzer tonda, ışıltılar katabilecek bir rengi tercih edebilirsin. Hangi renkleri kullanabileceğini merak ediyorsan yazımızın devamına alalım seni!

Sıcak kestane

Saçların kahve tonlarında olduğu için, doğal ama daha canlı ve daha ışıltılı görünen sıcak kestane tonunu tercih edebilirsin. Fark edilir sonuçlar sağlayan zengin bir sıcak kestane tonu senin için ideal olabilir.

Kızıl ombre

Orta ve koyu kahve arasındaki kahverengi saçlarda kızıl geçişli ombre oldukça şık görünüyor! Saçlarının tamamını boyamak yerine sadece uçlarına ufak dokunuşlar yapman isteyenler için ombre ideal! 

Kızıl kahve

Kahvenin, belirgin kızıl vurgularla zenginleştirildiği harika bir ton, kızıl kahve. Doğal saç rengin kahve tonuna kattığı sıcak ve belirgin vurgularla harika bir saç rengi elde edebilirsin.

Bakımı nasıl olmalı?

Saçlarına ombre de uygulasan, boya da uygulasan saç renginin daha uzun ömürlü olması ve her zaman parlak görünmesi için düzenli bir bakıma ihtiyacın var. Saçlarını komple onaracak, kökten uca sağlıklı, güçlü ve canlı görünmesini sağlayacak, yapılandırıcı bir şampuan kullanarak saçlarını temizlemeye, her banyo sırasında bakım kremi ile, banyo sonrasında ise bakım yağı ile nemlendirmeye özen göstermelisin.

Fotoğraf kaynağı: istockhoto.com

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?