Sevgililer Günü'nde Pürüzsüz Bir Cilt İçin Yapman Gerekenler

Sevgililer Günü'nde Pürüzsüz Bir Cilt İçin Yapman Gerekenler

Yılın en romantik günü geldi çattı! 14 Şubat Sevgililer Günü, herkes için özel bir gün olsa gerek. Her şeyden önce cilt bakımı yapıp kendini şımartmaya ne dersin? Romantik günde pürüzsüz, ışıl ışıl ve bakımlı görünmek için hergün yaptığın bakımdan daha özel adımlara ihtiyacın olacak. Hiç endişelenme! Cildimveben editörleri senin için Sevgililer Günü bakım rehberini hazırladı. Sabah banyosu ile birlikte cilt bakımına start verebilirsin. Şimdiden Sevgililer Günün kutlu olsun!

1. Cildini aydınlat

Cildini aydınlat

Sevgililer Günü cilt bakımı denilince aydınlık ve fresh bir görünüm hayal ediyoruz. Parlak ve aydınlık cilt için ilk olarak Garnier C Vitamini Aydınlatıcı Serum’u kullanmalısın. %3.5 Niasinamid, C Vitamini ve Salisilik asit ile yüksek konsantrasyona sahip olan Garnier Serum, pürüzsüz makyaj görünümü sağlayacak. Sevgililer Günü sabahı cildini iyice temizledikten sonra bir tam dolu damlalığı cildine nazikçe uygula ve nasıl etki ettiğine şahit ol.

Koyu leke görünümün 6 günde azalmasına yardımcı olan bu serum, cildini ışıl ışıl gösterirken renk eşitliyor ve daha kusursuz görünmene yardımcı oluyor. Sevgililer Günü bakımı için daha ne isteyebilirsin?

2. Yüz maskesi yap

Yüz maskesi yap

Sevgililer Günü cilt bakımının daha özel olması gerektiğini söylemiştik. Özel günler için sakladığın yüz nemlendirici kağıt maskeleri kullanmanın tam zamanı. En sevdiğimiz maskelerden olan Garnier Nem Bombası Kağıt Maske Yeşil Çay Özü, cildine yoğun nem kazandırıyor ve daha ferah hissetmene yardımcı oluyor. Konsantre formülüyle cildin neme doyacak ve daha nemli görünmeye başlayacak.

Romantik makyaja başlamadan önce cildinin iyice nemlenmesini sağlamalısın. Böylece cildin gün içinde ışıl ışıl, sağlıklı ve bakımlı görünecek. Kağıt maskeni her zaman temiz cildine uygulamalısın. Kağıdı yüzüne yerleştir ve 15 dakika bekle. Sürenin sonunda yüzünde kalan ürünü yuvarlak hareketlerle cildine yaymalısın. 

3. Dudak maskesini unutma!

Dudak maskesini unutma!

Sevgililer Günü hazırlıkları yaparken dudak maskesini es geçmemelisin. Garnier Dudak Nemlendirici Bakım Maskesi, nemlenmiş bakımlı dudaklar için en sevdiğimiz cilt bakım ürünlerinin başında geliyor. İtiraf edelim, bize göre Sevgililer Günü hazırlıkları içinde en önemli adımlardan biri de Garnier dudak maskesi!

Nemlenmiş, pürüzsüz ve yumuşacık dudaklar elde etmeni sağlayan Garnier dudak maskesinin içeriğinde kiraz ve panthenol bulunuyor. 15 dakikalık uygulama sonrasında dudaklarındaki kuruluğun gittiğini, ölü derilerin daha kolay temizlendiğini ve dudaklarının yumuşacık olduğunu göreceksin. Şimdi Sevgililer Günü için aldığın iddialı kırmızı ruju sürmeye hazırsın!

4. Cildini tek adımda temizle

Cildini tek adımda temizle

Sevgililer Günü akşamında cildini tek adımda temizlemek için sana harika bir önerimiz olacak. Miselar su teknolojisini eminiz duymuşundur. Bize göre en iyi misel suların başında gelen Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Sevgililer Günü gibi özel günler için ideal! Makyajını çıkarmadan uyumak üzereyken, son enerjini toparla ve tek adımda makyajını çıkar. 

Garnier çift fazlı Micellar Suyu uygulamadan önce çalkalayarak argan yağının yayılmasını sağla. Daha sonra makyaj temizleme suyunu pamuğa dök ve tek adımda makyajını sil. Durulama gerektirmeyen misel su, makyajını temizlerken cildinin rahatmasını sağlıyor ve cildi arındırıyor. Uzun ve romantik geçen bir günden sonra cildin bu bakımı hak etti! Sabah dinlenmiş, ferah ve temiz ciltle uyandığında bize çok teşekkür edeceksin. Ne demek :)

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?