Tiktok'ta Viral Olan Cilt Bakım Ürünlerini İnceliyoruz!

Tiktok'ta Viral Olan Cilt Bakım Ürünlerini İnceliyoruz!

Tiktok’ta viral olan, deneyen herkesin çok sevdiği cilt bakım ürünlerini listeledik!

Tiktok bize güzellik ve bakım konusunda ilham olmaya devam ediyor. Tiktok’ta görüp aldığımız, viral olmuş ürünleri denemeyi çok seviyoruz. Bu yazımızda da Tiktok’ta popüler olan, stokları defalarca tükenen, herkesin öve öve bitiremediği cilt bakım ürünlerini bir araya getirdik. Bakalım aralarında senin de favorilerin var mı?

İşte karşında #TiktoktaGördümAldım dediğimiz cilt bakım ürünleri!

Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum

Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum

Tiktok’taki C vitamini popülerliği her geçen gün etkisini daha da çok artırıyor. Cilt bakımında C vitamini kullanmak, aydınlık ve eşit tonda bir cilt görünümü için olmazsa olmazlardan.

En popüler C vitamini serumlarının başında ise Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum geliyor. %3,5 C vitamini, salisilik asit ve niasinamid içeren bu serum, 6 günde ciltteki koyu leke görünümünde azalma sağlıyor. Üstelik düzenli olarak kullanıldığında cildin daha parlak ve aydınlık olmasını sağlıyor.

L’Oréal Paris Revitalift Filler Saf Hyaluronik Asit Serum

L’Oréal Paris Revitalift Filler Saf Hyaluronik Asit Serum

Tiktok’ta cilt bakımı demek, az önce de söylediğimiz gibi serumlar ve asitler demek. Diğer bir popüler içerik ise tabii ki hyaluronik asit! Cilt dolgunlaştırma konusunda çok etkili olan hyaluronik asit serumları arasında en popüler olanlardan bir de L’Oréal Paris Revitalift Filler Saf Hyaluronik Asit Serum.

%1,5 saf hyaluronik asit içeren bu yüz serumu, cildi belirgin bir şekilde nemlendiriyor, pürüzsüz görünmesini sağlıyor ve cildi dolgunlaştırarak kırışıklık görünümünün azalmasını sağlıyor. Dermatologlar tarafından da onaylanan bu hyaluronik asit serumunu Tiktok’ta görüp aldığımızdan beri cilt bakım rutinimizden eksik etmiyoruz.

Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeler

Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeler

Cilt bakımında maske adımı en sevdiğimiz adımlardan biri. Tiktok’ta da dikkatleri çekecek şekilde bir kağıt maske akımı var. En popüler kağıt maskeler ise Garnier’in Nem Bombası Kağıt Maskeleri.

Sadece 15 dakikada cildin ihtiyacı olan nemi ve bakımı sağlayan bu kağıt maskeler, cildin o anki ihtiyacına göre farklı etkiler sunuyor. Yorgun görünümü gidermek, cildi ferahlatmak, canlandırmak, yatıştırmak ve dolgunlaştırmak için Nem Bombası kağıt yüz maskelerinin farklı çeşitlerini kullanabilirsin.

Garnier Saf ve Temiz 3’ü 1 Arada

Garnier Saf ve Temiz 3’ü 1 Arada

Eğer yağlı bir cildin varsa, cilt kusurlarıyla başın dertte demektir. Genişlemiş gözenekler, siyah noktalar ve diğer cilt kusurlarıyla tek bir ürünle baş etmek için sana Tiktok’un en popüler ürünlerinden birini önermeye geldik: Garnier Saf ve Temiz 3’ü 1 Arada!

Bu ürünün bu kadar sevilmesinin sebebi 3 farklı şekilde kullanılabiliyor olması. İstersen yüz yıkama jeli, istersen peeling, istersen de maske olarak kullanabileceğin Garnier Saf ve Temiz 3’ü 1 Arada, okaliptüs özü, beyaz kil ve salisilik asit içeren formülü ile cildi fazla yağdan arındırırken, gözenekleri temizliyor ve matlaşmasını sağlıyor.

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Tiktok’ta sadece tek bir pamukla makyaj temizleyen kullanıcıları gördüğümüzden beri, Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’na olan bağlılığımız katlandı! Plaformun en popüler micellar sularından biri olan bu ürün, ovuşturmaya gerek kalmadan, sadece tek bir pamukla makyajı mıknatıs gibi çekip çıkarıyor. Sadece makyajı temizlemekle de kalmıyor, cildi arındırıyor ve rahatlatıyor. En yorgun ve üşengeç anlarımızın kurtarıcısı olan bu micellar su, tıpkı bizim gibi tüm Tiktok’un favorisi!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?