3 adımda açıcı ile yıpranan saçlarını hayata bağla!

3 adımda açıcı ile yıpranan saçlarını hayata bağla!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Biz kadınlar saç rengimizi değiştirmeyi, farklı renkler denemeyi çok seviyoruz! Ancak saçlarımız farklılaşırken maalesef kimyasal maddeler saçımıza zarar verebiliyor. Özellikle de üst üste uygulanan saç rengi açma, renklendirme işlemleri, saç açıcı ile beraber saçlar oldukça hasar alabiliyor.

Yoksa sen de aynı saç sorunlarını mı yaşıyorsun? O zaman bu önerimiz tam sana göre!

Saç açma işlemleri sırasında saç nasıl zarar görür?

Saç açma işlemleri sırasında saç nasıl zarar görür?

Saç rengi koyu tonlardaysa ve daha açık tonlar elde etmek isteniyorsa saç rengi açma işlemi uygulanır. Saç rengini açma uygulamasında kullanılan kimyasal maddeler ise saça zarar verebilen maddelerdir. Özellikle saçlar önceden yıprandıysa ve yıpranmış bir saça açma işlemi uygulandıysa saçtaki zarar daha ileri boyuta taşınabilir.

Saç işlem sonrasında esnekliğini kaybedebilir, kuruyabilir, saçın uç kısımları çatallaşmış bir hale gelebilir ve saç tellerinin içinde bulunan bağlar zarar görebilir.

Saç açma işleminden yıpranmış saçlara özel bakım!

Saç açma işleminden, boyadan yıpranmış saçlara özel bakım!

Kimyasallar saçlarımıza zarar verebiliyor ama neyse ki boyadan, açma işleminden yıpranmış saçlarımızı onarabiliyoruz. Renklendirme ve açma işlemleri sonucu saçlarda oluşan hasarı onaran Matrix Unbreak My Blonde serisi ile saçlar yeniden hayat buluyor!

Az önce bahsettiğimiz gibi, saç açma işleminden ve renklendirme işlemlerinden sonra güçten düşen saç telleri Matrix Unbreak My Blonde serisi ile gücünü geri kazanıyor, daha güçlü, elastik ve yenilenmiş saç telleri yaratıyor. 

Renk açılmış saçlarda onarım!

Bu bakım 3 adımda uygulanıyor ve 3 adımda açıcıdan yıpranan saçlar onarılıyor!

İlk adım: Şampuan

matrix unbrek my blonde

Günlük kullanıma uygun, sülfatsız Unbreak My Blonde Şampuanla saçını nazikçe temizleyebilir, güçlendirip bakım yapabilirsin. 

İkinci adım: Saç Kremi

unbreak my blonde

Günlük kullanıma uygun, sülfatsız ön bakım kreminin ultra yoğun formülü, saçları güçlendiriyor. Saçlar kullanım sonrasında yumuşacık oluyor. 

Üçüncü adım: Durulanmayan Bakım Kremi

unbreak my blonde

Her bir saç telini mükemmel bir hale getiren Unbreak My Blonde Durulanmayan Bakım Kremi, 

Yetkili Matrix kuaför salonlarında bulunan Matrix Unbreak My Blonde serisiyle saçlarımız hayata bağlanıyor! Saç rengini artık rahatlıkla değiştirebilir, renk açma işlemlerini saçlarının yıpranmasından korkmadan yaptırabilirsin!

Photo by Tobi from Pexels

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?