Bu yazın en kurtarıcı ürünü: Güneş koruması içeren yüz spreyleri

Bu yazın en kurtarıcı ürünü: Güneş koruması içeren yüz spreyleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Güneş, cildinin erken yaşlanmasına ve cilt lekelerinin oluşmasına sebep olan en önemli etken. Bu nedenle cildini güneşten korumak, cildinin genç ve canlı görünümünü korumak için son derece önemli.

Konu cildimiz olduğunda tek bir şeyin altını çizip duruyoruz (makyajını temizlemeden uyumaman dışında tabii). O da, güneş koruması, güneş koruması, güneş koruması!  E, tüm makyajlar da kusursuz bir bazda çok daha güzel durur ne de olsa!

Yenilikçi koruma: Makyaj üstüne uygulanabilen sprey güneş kremi

 

Bu yazın en kurtarıcı ürünü: Güneş koruması içeren yüz spreyleri_1

 

Bu konuda hem fikiriz: Bronz görünümü ne kadar sevsek de bunun için bronzerımıza güvenmeli ve cildimizi güneş korumalarına emanet etmeliyiz. Bizim en son keşfimizse, en iyi güneş kremini ararken karşımıza çıkan ve çantamızdan şu sıralar eksik etmediğimiz Vichy İdeal Soleil Face Mist SPF 50+.

Daha önce özellikle ofis masamızdan ayırmadığımız, her an fıs fıs sıktığımız şu termal su spreylerinden bahsetmiştik! Bu spreyler hem makyaj bazı oluyor, hem makyajı sabitliyor, hem cilde gün içinde nem vererek ferahlamanı sağlıyordu. Vichy bu spreylere bir de güneş korumasını ekleyerek, aradığımız her şeyi tek bir spreye sığdırmış. Ne de güzel yapmış! Makyajın üstüne dahi sıkabildiğin, cildini 50 faktör gibi yüksek bir korumayla güneş ışınlarına karşı koruyan oldukça hafif bir kahraman!

Neden sevdik?

 

Bu yazın en kurtarıcı ürünü: Güneş koruması içeren yüz spreyleri_2

 

Cildini her gün güneşten koruman gerektiğini biliyor ama güneş kremlerinin yapış yapış etkisi nedeniyle çekiniyorsan kulübe hoş geldin. Güneş koruması uyguladıktan sonra ten makyajı yapmanın da oldukça zor bir zanaat olduğunun da farkındayız. Bu nedenle, cep telefonu ve cüzdandan sonra çantamızın üçüncü olmazsa olmazı Vichy İdeal Soleil Face Mist SPF 50+ spreyler oldu. Transparan dokuya sahip, elle dağıtmaya gerek kalmayan, kolayca uygulanabilen bu spreylerin en sevdiğimiz yanı ise yukarıda da bahsettiğimiz makyajın üstüne uygulanabilme özelliği. Böylece güneş kremlerinin üzerine makyaj yapmaya çalışma devri de kapandı. Evden çıkmadan günlük makyajını yap, Vichy İdeal Soleil yüz spreyini sık ve hazırsın! Bir diğer pozitif yanı ise, güneş kremlerinin kurutucu etkisini unutturan ve cildine 24 saat nemlendirme sağlayan özelliği. Böylece güneş kreminin üzerine ayrıca nemlendirici uygulamana da gerek kalmıyor. Dahası cildinde beyaz bir tabaka oluşturmuyor veya kıyafetlerine de bulaşmıyor. Hassas ciltlere uygun, şahane kokuyor, e daha ne olsun! 

 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?