Makyaj Bazı Olarak Kullanabileceğin Serumlar ve Güneş Kremleri

Makyaj Bazı Olarak Kullanabileceğin Serumlar ve Güneş Kremleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cildini koruyor, hedefe yönelik uyguladığın cilt bakımı rutinlerine güç katıyor, üstüne üstlük bir de makyaj bazı rolü üstleniyor… Sen de tam olarak böyle bir kurtarıcı arıyorsun değil mi? Sayfanın devamında seni bekleyen cilt bakım serumu ve güneş kremi önerilerimiz, cildindeki muhteşem etkileriyle makyaj bazı arayışını sonlandırmaya kararlı görünüyor!

Makyaj bazı kullanmanın önemi ve faydaları makyajseverler tarafından çoktan keşfedildi ve onaylandı. Bu sıralar sen de makyaj rutininde yeni ve işlevsel bir makyaj bazına yer açmak istiyor olabilirsin. Aynı anda birden fazla etkiye ulaşmanı sağlayacak makyaj bazı alternatifleri için bir araştırmaya daldıysan, hoş geldin! Hadi, içeriye buyur ve makyaj bazı olarak ne kullanılabilir sorusuyla vedalaşmanı sağlayacak makyaj bazı alternatifi serum ve güneş kremi önerilerimizi keşfet!

Makyaj Bazı Olarak Kullanabileceğin Serumlar

Makyaj bazı olarak makyajına, zengin içerikleriyle de cildinin görünümüne ışık katacak makyaj bazı alternatifi serum önerilerimiz şu şekilde:

1. Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum

Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum

Daha etkileyici bir makyaj stili ve aynı zamanda daha aydınlık, parlak bir cilt görünümü… Hayır demesi epey güç olan bu teklif, sana Garnier C Vitamini Serum tarafından sunuluyor. Garnier C Vitamini Parlak Süper Aydınlatıcı Serum % 3,5 oranında C vitamini, niasinamid ve salisilik asit içeriyor. Böylece düzenli kullanımda tonu eşitlenmiş,taze bir cilt görünümü ve koyu lekelerin görünümünde azalma sağlıyor. Hafif yapısı sayesinde ise sanki ışıltılı bir makyaj bazı sürmüşsün gibi cildinin parlak görünmesini sağlıyor.

2. La Roche Posay Hyalu B5 Kırışıklık Karşıtı ve Dolgunlaştırıcı Serum

La Roche Posay Hyalu B5 Kırışıklık Karşıtı ve Dolgunlaştırıcı Serum

Hyaluronik asit ve B5 vitamini içeren La Roche Posay Hyalu B5 Kırışıklık Karşıtı ve Dolgunlaştırıcı Serum cildin nem bariyerini yeniliyor, dolgunlaştırıyor ve yenilenmesine, dolgunlaşmasına ve onarılmasına yardımcı oluyor. La Roche Posay Hyalu B5, saf hyalüronik asit içerikli ürün arayışında olan, daha canlı ve dinç görünüm kazanmak isteyen makyajseverler için en iyi makyaj bazı seçenekleri arasında yer alıyor. Hızla emilerek yağlı ve yapışkan bir hisse neden olmayan bu serum cildinin nemli ve dolgun görünmesini sağlayacak.

3. Lancôme Advanced Génifique Milyonlarca Probiyotik Türevi İçeren Onarıcı Serum

Lancôme Advanced Génifique Milyonlarca Probiyotik Türevi İçeren Onarıcı Serum

Lancôme Advanced Génifique Milyonlarca Probiyotik Türevi İçeren Onarıcı Serum sayesinde daha cildin ışıltısını ön plana çıkaran bu serum sayesinde makyajında taze ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsin. Lancôme Advanced Genifique serum sayesinde kırışıklıklar ve ince çizgiler fark edilir şekilde azalıyor. Prebiyotik ve probiyotik içerikleriyle cilt bariyerini onarmaya nazikçe teşvik eden bu yaşlanma karşıtı serum, ışıltılı ve canlı bir ten makyajı için kesinlikle doğru tercih!

4. L'Oreal Paris Midnight Cilt Yenileme ve Görünümü Canlandırma Etkili Serum

L'Oreal Paris Midnight Cilt Yenileme ve Görünümü Canlandırma Etkili Serum

L'Oréal Paris Midnight Serum tıpkı bir gençlik aşısı rolü üstlenerek düzenli kullanımda cildin daha genç, sıkı, canlı, parlak ve aydınlık görünmesini sağlıyor. Antioksidan kompleksi içeren formülünün beraberinde hızlı şekilde emilen L'Oreal Paris Midnight Cilt Yenileme ve Görünümü Canlandırma Etkili Serum, makyaja pürüzsüz ve nemli bir görünüm kazandırıyor. Canlı bir makyaj stili ve daha genç bir ifadenin kapısını aralayan bu cilt bakım serumu tüm cilt tipleri için uygun özellikte.

Not: Gece serumunu makyaj bazı olarak yüzüne sürdükten sonra hemen makyaja başlamamanı ve önce muhakkak güneş kremi uygulamanı öneriyoruz. 

5. Vichy Mineral 89 Nemlendirici Serum

Vichy Mineral 89 Nemlendirici Serum

Nemsiz, cansız ya da solgun görünen cildine ışıltı kazandırmak için tek kozun makyaj stilin değil! Tüm etkileri tek formülde buluşturan Vichy Mineral 89, favori makyaj bazın olabilir. Cildin ideal nem dengesini destekleyen Vichy Mineral 89 Nemlendirici Serum yüzde 89 oranında Vichy Termal Suyu içeriyor. Vichy Mineral 89 serum, volkanik su ve hyaluronik asit içeren formülüyle cildini dengeleyip yenilerken ferahlık hissi de sağlıyor. Ayrıca cilt bariyerini destekleyerek cildini dış etkenlere karşı daha dayanıklı hale getiriyor.

6. Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %1.5 Hyaluronik Asit Serum

Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %1.5 Hyaluronik Asit Serum

Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %1.5 Hyaluronik Asit Serum, cildi nemlendiriyor ve esneklik kazanmasını sağlıyor. Cilde aydınlık ve canlı bir görünüm kazandıran bu serum makyaj öncesi uygulandığında pürüzsüz bir makyaj stilinin yolunu açıyor. Cildi desteklerken hızla emilerek uygun bir makyaj bazı rolü üstlenen Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %1.5 Hyaluronik Asit Serum parfüm de içermiyor.

Makyaj Bazı Olarak Kullanabileceğin Güneş Kremleri

Makyaj bazı olarak kullanabileceğin güneş kremleri için hadi, hiç zaman kaybetmeden bir alt satıra geçelim!

1. L'Oreal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Günlük Yüksek UV Korumalı Yüz Güneş Kremi

L'Oreal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Günlük Yüksek UV Korumalı Yüz Güneş Kremi

Makyaj bazı olarak güneş kremi kullanmak istiyorsan öncelikli tercihin ince yapılı ve beyaz iz bırakmayan bir güneş kremi olmalı. C vitamini içeren ve cildi nemlendiren içeriğiyle makyajının kalıcılığını artırmaya da destek sunan L'Oreal Paris Revitalift Clinical SPF 50+ Günlük Yüksek UV Korumalı Yüz Güneş Kremi bu konuda tam da aradığın seçenek olabilir. 

L'Oréal Paris Revitalift Clinical güneş kreminin C vitamini, hyaluronik asit ve gliserin içeren formülü cildi korurken cildin nemli bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Bu fluid güneş kremi, hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri ve hatta tonlarıyla ideal uyum yakalıyor. İnce ve kolay emilen yapısıyla sağladığı pratik uygulama olanağının yanı sıra ten makyajına kazandırdığı doğal ışıltı da cabası!

2. La Roche Anthelios UVmune 400 SPF 50 Tüm Ciltler için Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi

La Roche Anthelios UVmune 400 SPF 50 Tüm Ciltler için Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi

UVA, UVB ve hava kirliliğine karşı cildi etkili bir şekilde koruyan La Roche Anthelios UVmune 400 SPF 50 Tüm Ciltler için Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi, ince ve hafif yapısıyla makyaj bazı görevini başarıyla üstleniyor. Yağlanma sorununa karşı etkili formülüyle yağlı ve karma ciltler için de uygun bir tercih olan La Roche Anthelios UVmune 400, suya ve tere karşı oldukça dayanıklı.

3. CeraVe SPF 50 Normal ve Kuruya Dönük Ciltler için Nemlendirici Yüz Kremi

CeraVe SPF 50 Normal ve Kuruya Dönük Ciltler için Nemlendirici Yüz Kremi

Seramid, niasinamid, B3 vitamini ve E vitamini içeren CeraVe SPF 50 Normal ve Kuruya Dönük Ciltler için Nemlendirici Yüz Kremi, cildi zararlı UV ışınlarına karşı koruyor ve nem desteği sunan hafif formülü sayesinde ideal bir makyaj altı baz özelliği taşıyor. Bu nemlendirici makyaj bazı/primer, parfüm içermeyen formülüyle hassas cilt tipleri dahil tüm cilt tipleri için uygun özellik taşıyor.


Bir taşla iki kuş vurmak isteyen makyajseverleri cezbedecek dokuz farklı alternatif makyaj bazı arasından bakalım, hangi serum ve güneş kremi senin favori makyaj bazın olacak?

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?