Deniyoruz: CeraVe Yüz Temizleyicileri

Deniyoruz: CeraVe Yüz Temizleyicileri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt bakımında yüz temizleme adımının ne kadar önemli olduğu biliyorsun. Bizim de bugünkü konuklarımız, CeraVe yüz temizleyicileri!

Cildinin çok daha sağlıklı ve pürüzsüz görünmesi için, cilt bakımında atlamaman gereken 2 temel adım var: Temizlemek ve nemlendirmek. Bu iki adımı alışkanlık haline getirdiğinde, cildin açısından ne kadar çok şey değiştiğini kendi gözlerinle göreceksin. Özellikle temizleme adımı, cildine yapacağın en büyük iyiliklerden biri. Bu yazımızda da bir süredir denediğimiz ve etkilerinden çok memnun kaldığımız, cilt bakım rutinine kolayca dahil edebileceğin CeraVe yüz temizleyicilerini birlikte inceliyoruz!

CeraVe Yüz Temizleyicileri

CeraVe kremlerin ve temizleyicilerin en önemli özellikleri, cilt bariyerini güçlendirmeye ve korumaya odaklı olmaları. Cildin için gereken 3 temel seramid ve niasinamid (vitamin B3) ve hyalüronik asit ile zenginleştirilmiş formülleri sayesinde cildin koruyucu bariyerine zarar vermiyor, aksine güçlendiriyorlar.

Cilt bakım rutinine dahil edebileceğin ve daha ilk kullanımda etkisinden memnun kalacağına emin olduğumuz iki harika yüz temizleyicisi önerimiz var: CeraVe Köpüren Temizleyici ve Nemlendiren Temizleyici. Cilt bariyerine zarar vermeden ciltteki tüm kiri ve yağı arındıran, cildi iyi bir şekilde temizleyen bu iki ürünü uzun bir süredir deniyoruz ve sana da bahsetmeye geldik!

CeraVe Köpüren Temizleyici

Normal ve yağlı ciltler için uygun olan CeraVe Köpüren Temizleyici, köpüren jel bir formüle sahip. 3 temel seramid, niasinamid ve hyalüronik asit ile zenginleştirilen formülü, cildin kendi bariyerine zarar vermeden ciltteki tüm kiri ve yağı temizliyor, arındırıyor. Özellikle yağlı ciltler için son derece uygun çünkü cildin bariyerine karşı hassas davrandığı için bu yüz temizleyici ile cildinin daha fazla yağlanmasına da engel olabilirsin.

CeraVe Köpüren Temizleyici parfüm içermediği için hassas ciltler için de son derece uygun. Cildi nazikçe temizlediği için tahrişe sebep olmuyor ve geriye tertemiz bir his bırakıyor. Üstelik pompalı olması da çok pratik bir kullanım sağlıyor. Sabah uyandığında, duştayken veya gece uyumadan önce, cildini dilediğin zaman bu temizleyici ile yıkayabilirsin.

CeraVe Nemlendiren Temizleyici

Normal ve kuruya dönük bir cilde sahipsen, CeraVe Nemlendiren Temizleyici’yi tercih edebilirsin. Diğer versiyonuna göre köpürmeyen bu yüz temizleyici, daha ilk kullanımdan itibaren ciltteki nem seviyesinin artmasını sağlıyor. Tüm CeraVe ürünlerinde olduğu gibi, Nemlendiren Temizleyici’de de 3 temel seramid ve hyalüronik asit bulunuyor. Böylece ciltteki kiri ve yağı arındırırken, aynı zamanda nemlendirme de sağlıyor.

Yüz temizleyicinin cildini daha fazla kurutmasına engel olmak istiyor, hem cildini arındırmak hem de aynı zamanda nemlendirmek istiyorsan, CeraVe Nemlendiren Temizleyici tam sana göre demektir.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?