Deniyoruz: Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kağıt Yüz Maskesi


Kolay uygulamaları, anında etki etmeleri ve cildimizi süper nemlendirmeleri ile Garnier’nin kâğıt yüz maskelerine bayılıyoruz! :) Bu kâğıt maskeler sayesinde cildimizi anında nemlendirip capcanlı görünüme kavuşabiliyoruz. İşte bu kâğıt yüz maskelerinin en yenisi ise Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi.

Denemek isteyenler ve cildini yoğun şekilde nemlendirmek isteyenler için bu yepyeni kâğıt yüz maskesini mercek altına alıyoruz. Hadi başlayalım! :)

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi Nedir?

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi Nedir

Adından da anlaşıldığı gibi, bu kâğıt yüz maskesi, Hyaluronik Asit ve doğal kaynaklı Aloe Vera özleri içeriyor. Hyaluronik asit, kendi ağırlığının 1000 katına kadar su molekülü tutma kapasitesine sahip. Yani neme ihtiyaç duyan ciltler için mükemmel bir nem kaynağı! Aloe Vera da, aynı şekilde cildi yatıştırıyor, ferahlatıyor ve nem desteği sağlıyor. Bu iki mükemmel içerik birleşince de Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi ortaya çıkıyor!

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi’nin Cilde Etkileri Nelerdir?

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi, cilde ferahlık, tazelik hissi sağlamasının yanında, yarım şişe seruma eşdeğer formülü sayesinde cildi nemlendirip canlı bir görünüm kazandırıyor. Özellikle içinde bulunduğumuz yaz aylarında, cildimizi kuruyup gerilebiliyor. İşte bu duruma engel olmak, cildine ferah bir dokunuş yapmak isteyenler için süper bir tercih! 15 dakikada cildimiz neme doyuyor, kuruluk hissi azalıyor, ferahlıyor, parlak ve dinlenmiş görünüyor. 1 haftada 3 kez uygulandıktan sonra da cilt daha dolgun, pürüzsüz görünüyor, canlanıyor.

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi’nin Cilde Etkileri Nelerdir

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi Kimlere Uygundur?

Hassas ciltler de dahil olmak üzere, tüm cilt tiplerine uygundur! Özellikle cildini en hızlı şekilde nemlendirmek, ferahlatmak ve canlandırmak isteyenler için idealdir.

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır?

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi’ni uygulamak ise çok kolay!

İlk adım: Maskenin beyaz tarafı yüzüne gelecek şekilde maskeyi yerleştir.

İkinci adım: Maskenin mavi koruma filmini çıkart.

Üçüncü adım: Maskeyi yüzüne tam oturacak şekilde güzelce düzelttikten sonra 15 dakika bekle. Maskeyi taktığında çok rahat şekilde hareket edebiliyorsun. Bu nedenle sürenin dolmasını beklerken ister Instagram’da takıl, ister müzik dinle. İstediğini yapabilirsin! :)

Dördüncü adım: 15 dakika dolduktan sonra da maskeyi çıkart ve yüzüne hafif hareketlerle masaj yap.

Kâğıt maske kullanımının yanında, cildine günlük olarak yoğun nem sağlamak için Garnier Hyaluronik Aloe Jel kullanmanı tavsiye ederiz. 

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi Yorum

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi Yorumlarımız:

Cildimveben.com editörleri olarak bizler, Garnier Hyaluronik Aloe serisinin tamamını kullanıyoruz ve hepsinden son derece memnunuz! Bu seriye yeni katılan Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kâğıt Yüz Maskesi’ni de çok sevdiğimizi söylemeden geçmeyelim. Kullandığımız anda cildimizde yarattığı o ferahlık, tazelik hissini çok seviyoruz! Cildimize sağladığı yoğun nem ise resmen gözle görülebiliyor! Bizim vazgeçilmezlerimizden olan bu kağıt maskeyi deneyince, eminiz ki sen de çok seveceksin. :)

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!